Porady Większe doznania

Wykorzystanie masażera do ciała w sypialni

Stosowanie gadżetów erotycznych w sypialni nie bez powodu staje się coraz bardziej popularne. Korzystanie z tego rodzaju produktów niesamowicie urozmaica doznania, a przy tym mnogość produktów na rynku sprawa, że każdy człowiek jest w stanie wybrać zabawkę dobrze dopasowaną do swoich preferencji. Ciekawym akcesorium jest masażer do ciała. Dlaczego to dobre rozwiązanie w ramach wieczornych igraszek?

Zabawki erotyczne są szczególnie polecane osobom, które zaczynają się nudzić w sypialni. Rutyna zmniejsza libido, a jeżeli w grę wchodzi życie seksualne pary, to oziębia relacje i buduje frustrację. Z tego powodu warto zatroszczyć się o niewielki dodatek w postaci gadżetu, ponieważ da on wiele możliwości i rozpali wyobraźnię.

Masażer do ciała to zabawka określana często jako wibrator-różdżka. Jest to związane z kształtem gadżetu, który jest podłużny, a na końcu posiada kulkę. Urządzenie jest wyposażone w mocny napęd wibrujący, który nie zawsze, ale często jest mocniejszy niż w przypadku wibratorów tradycyjnych (fallicznych, dopochwowych). Masażery do ciała różnią się często funkcjami, a także rozmiarami, dlatego przed zakupem warto określić swoje preferencje.

Jak sama nazwa wskazuje, masażer do ciała, służy nie tylko jako gadżet erotyczny, ponieważ można z jego pomocą masować kark, plecy, nogi itd. Jednocześnie użytkownicy najbardziej go doceniają, kiedy używa się go do np. do stymulacji łechtaczki, sutków. Masażer do ciała w łóżku będzie doskonałym urozmaiceniem, ponieważ można na przykład wręczyć zabawkę partnerowi, a ten w ramach gry wstępnej zacznie stymulować ciało swojej drugiej połówki.

Co ciekawe, masażery do ciała często dają możliwość przymocowania dodatkowej zabawki, takiej jak na przykład dildo. Nie jest to oczywiście dostępne we wszystkich produktach, ale szukając urządzenia wszechstronnego, warto postawić właśnie na takie. Zapewniamy jednak, że masażer sam w sobie da wiele radości!

Jakie masażery do ciała warto wybrać?

Svakom Emma Mini

Ten wyjątkowy masażer do ciała zaskakuje niewielkimi rozmiarami. Nie zmienia to faktu, że docenią go także osoby bardziej doświadczone w zakresie gadżetów erotycznych. Wydajny silnik oferuje aż 5 trybów wibrowania, a dla każdego z nich można dopasować intensywność wibracji. Produkt wykonano z silikonu, a więc tworzywa bezpiecznego dla skóry.

Pornhub Climax Rechargable Wand Set

Ten produkt to nie tylko masażer do ciała, ale też zestaw ciekawych nakładek. W opakowaniu znajduje się wydajny masażer oferujący aż 20 funkcji i 8 prędkości, ale też nakładka imitująca wibrator z króliczkiem, nakładka zmieniająca gadżet w wibracyjne kulki analne, a także nakładka pokryta wypustkami, co tym bardziej zwiększy przyjemność płynącą ze stymulacji. Produkt wykonano z silikonu bez dodatku ftalanów.

Doxy

Doxy to najwyższej jakości masażer erotyczny, który wyróżnia przede wszystkim spory rozmiar i bardzo mocna praca silnika. Jest zasilany kablem sieciowym, który zapewnia odpowiednią moc. Napęd może wykonać nawet 9000 obrotów na minutę! Urządzenie ma również tryb pulsujący. Główkę wykonano z winylu klasy medycznej.

We-Vibe Wand

Ten najwyższej klasy masażer do ciała zaskakuje swoimi możliwościami. Zestaw w tym przypadku także został wzbogacony o nakładki. Pierwsza zwiększy intensywność doznań podczas stymulacji łechtaczki, a druga umożliwia pieszczenie penisa partnera. Bardzo mocny napęd gadżetu to nie wszystko, ponieważ łączy się on z aplikacją na telefon We-Connect. Dzięki niej można dowolnie wybierać tryby i intensywność wibracji, a nawet włączyć program wibrowania w rytm odtwarzanej w tle muzyki! Zabawkę wykonano z silikonu klasy medycznej.

Marc Dorcel Dual Orgasms

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *