Porady

Prezent na wieczór kawalerski

Twój przyjaciel w końcu bierze ślub? A jednak udało mu się znaleźć kobietę swojego życia. Pamiętasz, jak świętowaliście jeszcze niedawno? Jeżeli organizujesz wieczór kawalerski bądź bierzesz w nim udział – musisz sprawić, by Twój, można nawet powiedzieć – brat nigdy nie zapomniał ostatniej nocy swojej wolności. (A przynajmniej, żeby pamiętał jej część.)

Wieczór kawalerski w Polsce

Tradycje tego obrzędu są staropolskie. Równolegle do wieczoru panieńskiego, inaczej rozplecin, organizowano wieczór kawalerski. Jest to zwyczajowe przyjęcie, które najbliższe osoby urządzają dla Pana Młodego. Powinno spędzać się go w towarzystwie bliskich płci męskiej. Ma to być ostatnia okazja przed ślubem, żeby naprawdę się zabawić – oczywiście z pewną dozą umiaru! Koszty imprezy pokrywają wedle tradycji przyjaciele kawalera.

Organizacja takiego wieczoru bywa trudnym zadaniem, chodzi przecież o bliskiego przyjaciela. Dlatego najlepiej nie zostawiać jej na ostatnią chwilę, tylko sumiennie wszystko zaplanować. Znasz kawalera, a więc wiesz, na co możesz sobie pozwolić. Nieważne, czy ten wieczór spędzicie w klubie, mieszkaniu czy gdziekolwiek indziej – liczy się przede wszystkim wyśmienita zabawa!

Jaki kupić prezent na wieczór kawalerski?

Nawet jeżeli nie jesteś osobą odpowiedzialną za organizację wieczoru kawalerskiego, to Pan młody powinien otrzymać odpowiedni prezent. Zdajesz sobie zapewne sprawę, że ten prezent nie musi należeć do najpraktyczniejszych, przede wszystkim powinien rozbawić Twojego przyjaciela. Jeżeli jednak i rozbawi i będzie praktyczny – to jeszcze lepiej. Skoro chodzi o dobrą zabawę – warto wykazać się kreatywnością podczas kupowania upominku. Kawaler powinien zapamiętać ten wieczór najbardziej pozytywnie, dlatego im więcej śmiechu, tym lepiej.

Wybór może być problematyczny. Przecież jest tyle rzeczy, które można kupić kawalerowi. Żeby ułatwić Ci to zadanie prezentujemy nasze propozycje na idealny prezent dla Pana Młodego.

1. Kawaler powinien się zrelaksować przed ślubem. Do końca życia będzie spędzał czas ze swoją przyszłą żoną, dlatego możesz mu ten czas urozmaicić. Twój przyjaciel na pewno się zaśmieje, kiedy odpakuje prezent skrywający te gadżety erotyczne!

Katy Pervy Love Doll

Seks lalki to wręcz klasyk. Są idealne na wiele okazji, tym bardziej na wieczór kawalerski. Częściej używane są jako przedmiot wywołujący śmiech, niż jako faktyczny sposób na masturbację, jednak popularność lalek mówi sama za siebie. Żaden wieczór kawalerski nie powinien odbywać się bez tego gadżetu erotycznego.

Masturbator Fleshlight – Pink Lady Stamina Training Unit

Fleshlight to lider w dziedzinie masturbatorów. Te urządzenia nie służą wyłącznie do dawania przyjemności, ale pozwalają poprawić kondycję seksualną. A poza tym, wyglądają zupełnie jak latarka, dlatego Pan Młody będzie mógł ukryć ten gadżet przed swoją drugą połówką. Wnętrze masturbatora posiada wyjątkową strukturę, przez co używanie go zapewnia niezwykle realne doznania! Ta zabawka z pewnością rozbawi kawalera!

2. Panna Młoda to twardy orzech do zgryzienia? Jako przyjaciel Pana Młodego musisz mu ułatwić tę sprawę. W tym celu świetnie przydadzą się… kajdanki!

SCANDAL BED RESTRAINTS

To nie tyle zwykłe kajdanki, tylko cały zestaw! Zapinane na rzepy opaski na ręce oraz pasy do przymocowania do łóżka rozpalą nowe małżeństwo i zwiększą rozkosz! Wszystkie elementy zestawu są regulowane, dlatego będą pasował do każdej osoby. Karabińczyki, w które wyposażone są kajdanki umożliwiają zamontowanie rozpórki.

3. Wiesz, że możesz pozwolić sobie na wiele podczas wybierania prezentu? Sprawdź, co może oferować specjalny żel!

Penisizer Gel 150ml

Ten specyfik na pewno rozbawi do łez Pana Młodego, lecz kto wie, może się także przyda. Tak czy inaczej szkoda nie spróbować! PeniSizer Gel to środek na powiększenie penisa. Zwiększa także intensywność doznań podczas stosunku. Wspiera również higienę miejsc intymnych. Ten produkt wzmacniający erekcję to jeden z najpopularniejszych żeli tego typu na rynku! Dlatego ten prezent to także ukłon w stronę Panny Młodej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *