Ciekawe Porady

Ciekawe pomysły na grę wstępną

Do naszej sypialni zaczyna wkradać się rutyna? Zaczynami działać jak maszyny, za każdym razem wykonujemy te same ruchy, pieszczoty? Nie powinno tak być w sypialni, że wiemy na każdym kroku co nastąpi za chwilę! Dajmy sobie szansę na ekscytującą i rozpalającą grę wstępną.

Czas studzi emocje? Niekoniecznie!

Na początku związku, kiedy każdy dotyk i muśnięcie naszych ciał powoduje rozpalanie jakby w naszych żyłach nie płynęła krew tylko gorąca lawa. Niestety z biegiem czasu popadamy w rutynę, jest to normalny etap każdego związku, jednak to od nas zależy jak będzie wyglądało nasze życie erotyczne. Czy wpuścimy do niego rutynę, czy zadbamy o to by nasze miłosne uniesienia były tak emocjonujące jak na samym początku. Gra wstępna może być równie emocjonująca, jak sam seks, dajmy sobie szansę na przeżycie gry, która będzie wstępem do jeszcze bardziej satysfakcjonującego seksu.

Najważniejsza dobra zabawa!

To od nas zależy czy pozwolimy wejść i rozprzestrzenić się w naszym związku niszczącym przyzwyczajeniom. Wystarczy jednak trochę chęci, odrobina starań oraz szczypta zapału, by uczynić nasze życie miłosne równie ekscytujące jak na początku. Pierwszym krokiem w kierunku rozpalenia nowego żaru powinno być zatroszczenie się o grę wstępną. Zabawa powinna być nieodłącznym elementem naszej seksualności, wystarczy tylko kilka sprawdzonych trików, a w naszej sypialni napięcie, jakie wywołuje oczekiwanie będzie sprawiało, że powietrze będzie od niego gęste.

Słowa mają prawdziwą moc oddziaływania!

Pikantne słówka potrafią rozpalić emocję równie mocno, jak dotyk. Naszą słowną grę możemy zacząć znacznie wcześniej zaskoczmy siebie nawzajem pikantnymi wiadomościami znacznie wcześniej, kiedy jeszcze oddajemy się zawodowym obowiązkom. Takie wiadomości mogą stopniowo rozpalać w nas ogień, który do momentu spotkania będzie płoną już całkiem sporym płomieniem- szczegółowa instrukcja tego, co będziemy robić, kiedy w końcu się zobaczymy zajmie nasze myśli na resztę dnia.

Pozytywne wibracje…

Odrobina perwersji przy grze wstępnej możne wznieść doznania na zupełnie nowy poziom. Wybierając się na randkę przed powrotem do domu, gdzie będzie czekała na nas cała noc sensualnych doznań zafundujmy sobie nowe, zaskakujące przeżycia, jakie zapewnia

B Swish bnaughty Premium Unleashed- wibrujące jajko

idealnie w tej sytuacji przyda się także

Żel intymny nawilżający na bazie wody Swiss Navy bez parabenów.

Umieszczenie takiej zabawki w pochwie kobiety będzie ją cały wieczór stymulować, jednak to partner posiada klucz do satysfakcji, to on steruje doznaniami partnerki przy pomocy pilota. Mimo iż zabawka umieszczona jest w kobiecie, ekscytacja i napięcie odczuwalne jest równo przez obie strony.

Może masaż dla Państwa?

Nic tak nie przyniesie odprężenia po ciężkim dniu pracy, jak masaż… taki o erotycznym podtekście rozluźni nas podwójnie. Zaopatrzmy się w świecę do masażu Shunga-Excitation Massage Candle, olejek do masażu, taki posiadający feromony jeszcze podkręci nasza zabawę- Medica Group PheroStrong by Night for Women Massage Oil oraz żel do masażu LOVELY LOVERS Hot UP Massage Lube. Masaż może być bardzo ciekawą grą wstępną, lecz także świetną okazją do okazania sobie troski i czułości. Masaż zaczynamy od stóp i przenosimy się stopniowo ku górze. Nie pomijamy jednak żadnej części ciała, zwłaszcza stref erogennych.

Co powiecie na kąpiel?

Pełna wanna ciepłej wody z aromatycznie pachnącą pianką brzmi zachęcająco prawda? Kąpiel potrafi naprawdę zrelaksować, daje ulgę obolałym po całym dniu mięśniom. Jeżeli do wody dodamy Lovebath Sensual Lotus,

nasze zmysły zaatakują piękne zapachy co dodatkowo pobudzi nasze doznania. Poświęcając nawzajem swoim ciałom mnóstwa nieśpiesznej uwagi może stanowić wspaniały pierwszy krok ku dalszym igraszkom.

Gra wstępna to bardzo ważny element seksu. Jej brak odczujemy później, nie osiągając tak dużej rozkoszy, jaką możemy dostać poddając się powolnej zabawie na początku. Bierzmy z seksu to, co najlepsze na każdym jego etapie. A satysfakcję, jaką osiągniemy w sypialni będziemy mogli przenieść na inne dziedziny życia, którym w pełni zaspokojeni będziemy chętniej stawiać czoła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *