Porady

Jak dobrać kulki gejszy?

Istnieją różne sposoby na poprawę kondycji seksualnej u kobiet, a szczególnie ciekawe w tym zakresie wydają się kulki waginalne. Cieszą się niemałą popularnością, jednak należy wiedzieć, że powinny być odpowiednio dobrane do swojej użytkowniczki. W takim razie jak dobrać kulki gejszy?

Kulki gejszy to stosunkowo stary wynalazek (stosowano je na dalekim wschodzie setki lat temu), który dopiero od niedawna cieszy się popularnością. Kulki dopochwowe to, jak wskazuje nazwa, kulki umieszczane w waginie. Ich celem jest wzmocnienie mięśni Kegla, czyli mięśni dna miednicy, co może pozytywnie wpłynąć na przyjemność z seksu i nie tylko. Abstrahując od ich świetnego działania – należy wiedzieć, jak gadżetu używać, co jednocześnie rodzi pytanie – jakie kulki gejszy kupić, które będą odpowiednie?

Przemyśl wybór – jak dobrać kulki gejszy?

Przede wszystkim należy wybrać materiał. Eksperci sugerują, że najlepiej sprawdzi się silikon. To tworzywo jest nieporowate, a więc łatwo utrzymać higienę zabawki. Przy tym ów silikon jest przyjemny i gładki w dotyku.

Kolejnym istotnym aspektem jest wielkość kulek waginalnych. Modele o niewielkiej średnicy są polecane zaawansowanym użytkowniczkom. Dlaczego? Im większe kulki się wybierze, tym łatwiej je utrzymać za pomocą niewytrenowanych mięśni. Oczywiście, to kobieta najlepiej zna swoje części intymne, dlatego Panie o wąskiej pochwie mogą sięgnąć po mniejsze modele.

Kulki dzieli się na podwójne i pojedyncze. Ten drugi rodzaj najczęściej wiąże się z produktami większymi, dlatego jest wskazany kobietom początkującym.

Istotną cechą jest także to, iż wiele modeli wibruje za sprawą umieszczonych w kulek środku ciężarków – użytkowniczka podczas ruchów będzie wprawiała je w ruch, co jeszcze bardziej stymuluje mięśnie dna miednicy do zaciskania. Początkujące użytkowniczki ze słabszymi mięśniami mogą z powodzeniem wybrać model niewibrujący.

Kulki gejszy – jaka waga jest odpowiednia?

Wybierając kulki gejszy, najważniejsza jest waga. Bowiem nawet bardzo małe modele, jeśli będą lekkie, staną się banalne do utrzymania, więc mięśnie nie będą dostatecznie stymulowane. Początkującym kobietom poleca się wybór lżejszych modeli (warto zadbać, by były także duże). Waga nazywana tutaj niską to około 30-50 g. Kobiety o mocniejszych mięśniach powinny skłonić się w stronę produktów o wadze ok. 60-100 g. Jeśli nie wiesz, jakie kulki będą dla Ciebie odpowiednie, to zaopatrz się w zestaw progresywny – składający się z kilku kulek o różnych rozmiarach i wagach.

Pamiętaj, żeby stosować się do zaleceń w instrukcjach produktów. Trening powinien być regularny i krótki, w przeciwnym wypadku można osiągnąć efekt odwrotny do zamierzonego. Pamiętaj także o higienie i nawilżeniu – zaopatrz się w wodny lubrykant i po każdym użyciu myj kulki wodą i mydłem antybakteryjnym.

Jakie kulki gejszy kupić?

Fun Factory SMART BALLS DUO – Kulki gejszy (winogronowe)

To odpowiedni produkt dla wielu kobiet, których mięśnie Kegla są na poziomie średnio zaawansowanym. Jest to związane z wagą 70g oraz średnicą większej kulki wynoszącą 3,6 cm. Posiadają w środku ciężarki, które będą się poruszały wraz z ruchami użytkowniczki. Wykonano je z silikonu.

JoyDivision Joyballs Single


Ta pojedyncza kulka gejszy jest idealnym wyborem na początek. Przede wszystkim jest dość duża i lekka (waży 42g), a przy tym cechuje ją atrakcyjna cena. Po regularnym treningu za pomocą tego modelu możesz skorzystać z bardziej wymagającego gadżetu.

Kulki gejszy Je Joue Ami (fioletowe)


To progresywny zestaw, który nieprzypadkowo cieszy się taką popularnością. Składa się z dużej,  pojedynczej kulki, kulek podwójnych większych i kulek podwójnych mniejszych. Kolejno wymienione gadżety mają wyższą wagę. Dzięki temu zestaw ten jest odpowiedni dla kobiet, które chcą przy jednym zakupie zaopatrzyć się w kulki, które wystarczą na cały czas trwania treningu.

Kulki gejszy Rianne S Pussy Playballs (koralowe)


Ten komplet z kolei umożliwia swobodną wymianę kulek (każda z czterech w zestawie posiada inną wagę), dzięki czemu bardzo prosto dopasować gadżet do swoich wymagań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *