Porady

Podróżne gadżety erotyczne – propozycje

Niezależnie od tego, czy podróżujesz często, czy zdarza Ci się to rzadko – zwykle jest to ekscytujące doświadczenie! W każdym jednak przypadku człowiek ma swoje potrzeby erotyczne, a ich zaspokojenie może przynieść jeszcze większą ekscytację! W niniejszym tekście poznasz zabawki erotyczne idealne do zabrania w podróż.

Zastanawiasz się, dlaczego warto mieć zabawki erotyczne w podróży? Odpowiedzi może być naprawdę sporo. Przede wszystkim korzystanie z takowych produktów to świetna zabawa! Dobrze mieć jednak na uwadze, że podróże często mogą także stresować i powodować inne, silne emocje. Zaspokojenie seksualnych potrzeb natomiast owe emocje delikatnie wycisza, uspokaja. Podróżne gadżety erotyczne są także dobrym sposobem na zrelaksowanie się, a przecież często w takim celu jedzie się choćby na wakacje. Tym bardziej warto z takowych zabawek korzystać, jeśli podróżuje się samodzielnie. Pary natomiast mogą wyposażyć się w produkty, które mogą urozmaicić ich wspólne chwile pełne zmysłowości.

Jakie cechy powinny mieć dobre zabawki erotyczne w podróży? Raczej nikt nie chciałby ich szybkiego wykrycia, dlatego dobrze sprawdzą się modele dyskretne. Takim mianem można określić proste w schowaniu niewielkie gadżety, jak i urządzenia niewyglądające na pierwszy rzut oka na zabawki erotyczne.

Oczywiście, niekoniecznie musi być to zabawka, ale mogą to być także różne akcesoria, takie jak lubrykanty, olejki do masażu etc.

Jakie podróżne gadżety erotyczne sprawdzą się dobrze?

Satisfyer Pro Penguin – Masażer łechtaczki (czarno – biały)


Ta zabawka jest doceniana na całym świecie za swoją skuteczność, jednak wyróżnia się już na pierwszy rzut oka. Mianowicie, gadżet przypomina swoim wyglądem pingwinka, a tymczasem jest bezdotykowym masażerem łechtaczki, który pieści części intymne za sprawą mechanizmu ssącego. Urządzenie jest wodoodporne, dlatego można je używać w wannie i pod prysznicem. Napęd oferuje 11 trybów pracy. 

Swiss Navy żel rozgrzewający 59ml na bazie wody

Ten żel zapewni doskonałe nawilżenie i idealny poślizg podczas erotycznych zabaw. To nie wszystko, ponieważ stworzono go na bazie wody, dlatego można go używać z zabawkami erotycznymi wykonanymi z silikonu. Co więcej, opisywany żel posiada rozgrzewające właściwości. Niewielka buteleczka sprawia, że łatwo go ukryć. Jeśli natomiast podróżujesz samolotem – objętość płynu jest dopuszczalna przez prawo.

Masturbator Fleshlight Girls Stoya Destroya – masturbator pochwa


Masturbator, czyli sztuczna (w tym przypadku) pochwa, to idealna zabawka dla mężczyzny. Warto mieć na uwadze fakt, że po zamknięciu gadżet wygląda niczym zwyczajna latarka i nie wzbudza żadnych podejrzeń. Wewnętrzny rękaw posiada strategicznie ułożone wypustki potęgujące przyjemność płynącą ze stymulacji.

Magic Motion Awaken – mini wibrator z aplikacją (czerwony)


Doskonała zabawka dla kobiet ceniących sobie dyskrecję – jest to mini wibrator, który przypomina zwykłą szminkę. To nie wszystko, ponieważ można nim sterować za pomocą swojego telefonu. Urządzenie jest także wodoodporne i wykonano je z silikonu bez dodatku ftalanów. Oferuje 7 trybów wibrowania.

We-Vibe Unite – wibrator dla par (fioletowy)


Ten wibrator jest świetnym rozwiązaniem dla par, jak i samotnych kobiet. Mianowicie, cechuje go unikatowa budowa umożliwiająca wykonanie penetracji w tym samym czasie, w którym gadżet jest umieszczony w pochwie. Dzięki temu zarówno partnerka, jak i partner mogą odczuwać stymulujące działanie napędu wibracyjnego, przez co ich seks będzie jeszcze ciekawszy. Gadżetem steruje się za pomocą pilota lub smartfona. Wibrator ten jest zaskakująco mały, a także wodoodporny.

Lovense Lush 2 – wibrator z aplikacją


To kolejny niewielki gadżet w tym zestawieniu, który może być obsługiwany za pomocą smartfona. Jest na tyle dyskretny, iż kobieta może go mieć cały czas w sobie, a jej partner lub ona sama będzie wybierać rytmy wibrowania chociażby podczas spaceru, wylegiwania się na plaży, podróży komunikacją publiczną – nikt się nie dowie, co użytkowniczka przeżywa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *