Większe doznania Zakupy

Najlepsze gadżety erotyczne dla par

Nie da się zaprzeczać, że seks jest bardzo ważny w związku. Czasami zdarza się jednak, że życie erotyczne danej pary nie jest już tak ciekawe, jak na początku relacji, ponieważ wkrada się w nie rutyna. Nie powinno się do tego zjawiska dopuszczać i na szczęście istnieje wiele ciekawych sposobów na to, by swoje ekscytujące wieczory urozmaicać. Jednym z rozwiązań są gadżety erotyczne dla par! Jakie sprawdzą się najlepiej?

Od razu należy zaznaczyć, że seks nie jest najważniejszym aspektem związku, jednak jego istotność nie może być lekceważona. Dzięki niemu bowiem zacieśniają się więzi między partnerami, a zmysłowe zabawy pozwalają odciąć się od codziennych problemów. Niesatysfakcjonujące życie erotyczne natomiast może budować napięcie, frustrację i potęgować stres. By wygonić nudę z sypialni, można próbować różnych sposobów, na przykład erotycznych kostiumów czy wprowadzania nowych pozycji. Dlaczego jednak zabawki erotyczne dla dwojga są tak dobrym pomysłem?

Zabawki erotyczne dla par są zwykle skonstruowane w taki sposób, by korzystnie z nich było przyjemne zarówno dla kobiety, jak i mężczyzny, często jednocześnie. Oznacza to więc, że partnerzy będą z zabawy czerpać jeszcze większą rozkosz, co bardziej ich zainteresuje i zachęci do częstszych igraszek! Do tego gadżety do sypialni posiadają zwykle wiele ciekawych funkcji, co umożliwia stymulację na różne sposoby.

Jak wybrać gadżet dla par?

Przede wszystkim warto postawić na urządzenie wibrujące, które będzie posiadało ciekawe funkcje, umożliwiające zabawę na wiele sposobów. Przez to gadżet powinien oferować co najmniej kilka trybów wibrowania. Do tego dobrze jest wybrać model wykonany z bezpiecznego materiału przyjemnego w użyciu – najlepszym tworzywem na rynku jest silikon pozbawiony ftalanów.

Niektóre urządzenia posiadają ciekawą funkcjonalność. Chodzi o sterowanie za pomocą pilota, ale też z poziomu własnego smartfona z wgraną dedykowaną aplikacją. Dobrym urozmaiceniem zabaw jest zabranie swoich ekscytujących przygód do wanny lub pod prysznic. By było to możliwe z gadżetem, musi on być wodoodporny.

Najlepsze gadżety erotyczne dla par!

We-Vibe Chorus

To niepozorne urządzenie jest wibratorem „nafaszerowanym” nowoczesną technologią. Jego kształt nawiązujący do podkowy sprawia, że jedna część zabawki znajdzie się w pochwie partnerki, a druga na jej łechtaczce. Jednocześnie partner będzie mógł przeprowadzić penetrację, przez co oboje odczują działanie napędu wibrującego. W zestawie znajduje się pilot, który pozwala wybierać spośród 10 standardowych rytmów pracy urządzenia, ale jest też podatny na ściskanie, co pozwoli intuicyjnie zmieniać tempo i intensywność wibracji. We-Vibe Chorus może też być sterowany z poziomu smartfona (przez aplikację We-Connect), która pozwala na projektowanie własnych programów wibracyjnych. Zabawka jest wodoodporna i wykonano ją z bezpiecznego silikonu.

SATISFYER PARTNER MULTIFUN 3

Ten wibrator posiada równie ciekawy kształt. Każdy koniec zabawki jest wyposażony w silnik wibrujący. Rozdwojona część może obejmować penisa. Jest ruchoma (obraca się wokół osi), dlatego można pozwolić sobie na przykład na ułożenie jej tak, by długi trzon pieścił łechtaczkę podczas penetracji wykonywanej przez partnera. Jeżeli umieści się ją z dołu prącia, to dłuższa część może umożliwić równoległą stymulację analną – czynnikiem ograniczającym jest tylko wyobraźnia. Model wykonano z silikonu, jest wodoodporny i oferuje wiele trybów wibrowania.

SATISFYER PARTNER MULTIFUN 2

Ten wibrator, skądinąd poprzednia wersja pierwszego wymienionego tutaj modelu, docelowo jest zakładany na penisa. Dzięki temu podczas penetracji będzie swoje wibracje przenosił na członka i łechtaczkę partnerki. Umożliwia także osobne stymulowanie genitaliów męskich i żeńskich. Przyłożenie urządzenia z różnych stron daje różne wrażenia! Ten model także wykonano z silikonu i zadbano o wodoodporność.

LELO Tara

Ten produkt swoim działaniem przypomina na początku wspomniany We-Vibe Chorus. On bowiem również jednocześnie stymuluje łechtaczkę oraz pochwę, umożliwiając przy tym penetrację. Posiada bardzo mocny napęd i jest doskonale wyprofilowany pod kątem żeńskiej anatomii. Posiada wiele funkcji, jest wodoodporny i wykonano go z silikonu medycznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *