Zakupy

Najlepsze gry erotyczne dla par

Zbliża się wyjątkowy dzień i chcesz z tej okazji spędzić go z partnerem w przyjemny sposób? A może po prostu szukasz urozmaicenia dla swoich seksualnych zabaw z drugą połówką? W każdym przypadku świetnym pomysłem mogą okazać się gry, które pozwolą Ci przeżyć w sypialni jeszcze lepszą przygodę! Jakie są najlepsze gry erotyczne dla par i dlaczego warto sięgnąć po takie produkty?

Urozmaicanie życia erotycznego jest bardzo ważnym elementem związku. Dlaczego? Może się okazać, że po pewnym czasie do sypialni wkradnie się rutyna, przez którą partnerzy mogą poczuć znudzenie swoimi igraszkami. Brak satysfakcji z życia erotycznego jest bardzo negatywnym zjawiskiem, ponieważ może powodować frustrację i oziębiać relacje. Kiedy jednak seksualny aspekt związku jest satysfakcjonujący, to kochankowie łatwiej radzą sobie ze stresem i budują wzajemne zaufanie. By nie doprowadzać do wspomnianej rutyny, dobrze jest skorzystać z asortymentu sklepów erotycznych. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem są erotyczne gry.

Co to są gry erotyczne dla par?

Erotyczne gry przyjmują różne postaci. Można powiedzieć, że na swój sposób mogą przypominać różne tradycyjne gry planszowe, karciane itd. Jednakże zawsze zadaniem osób biorących udział w rozgrywce jest pewna czynność dotycząca swojego partnera. Może to oznaczać zwykłego buziaka, a także wspólną kąpiel lub seks na określonych przez grę zasadach. To ona bowiem decyduje, jak kochankowie spędzą wieczór. Często w zestawach znajdują się pomocne gadżety, takie jak kajdanki, dilda itd.

Jaka jest najlepsza gra erotyczna?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wszystko zależy od osobistych preferencji kochanków. Dla niektórych osób najlepiej sprawdzi się proste rzucanie kośćmi, innym spodoba się rozbudowana erotyczna planszówka. Tak samo niektórzy wolą bawić się wyłącznie swoimi ciałami, a inni są otwarci na zabawki erotyczne.

Najlepsze gry erotyczne dla par – nasze propozycje!

Bijoux Indiscrets Lucky Love Dice – erotyczna gra dla dorosłych


Ten produkt jest bardzo ciekawy, a jednocześnie bardzo prosty w swojej istocie. Dzięki temu jego cena jest również wyjątkowo niska. Zestaw składa się z trzech kości do gry, a każda z nich wpływa na rodzaj zabawy. Pierwsza pokazuje czynność do wykonania, na przykład „poliż”, „possij”. Druga wskazuje na część ciała, np. „sutek”, „szyja”. Ostatnia kostka natomiast określa miejsce, czyli np. „wanna”, „łóżko”, „stół”. Rzut trzema kośćmi może więc na swój sposób rozkazać graczowi polizać szyję partnera w wannie itd.

Sekrety Nocy – erotyczna gra dla dorosłych

Popularnym produktem są także „Sekrety Nocy”, czyli gra planszowa dla par. Celem gracza jest poruszanie się po planszy i rozwiązywanie zadań przypisanych do konkretnych pól. W zestawie znajdują się przydatne akcesoria, takie jak wibrator, kajdanki i opaska. Przykładowym poleceniem jest chociażby wylosowanie karty nakazującej zawiązanie oczu partnerowi i skierowanie jego rąk na swoje ciało. Powinien odgadnąć, co to za miejsce. W nagrodę będzie mógł je pieścić, a jeżeli nie odpowie właściwie – dasz mu klapsa!

Tease&Please Sex Roulette Kamasutra – gra erotyczna sex ruletka


Poprzednie gry są idealne do przeprowadzenia gry wstępnej, jednak ten produkt idzie o krok dalej. Celem jego stosowania jest bowiem odnalezienie pozycji, którą partnerzy przyjmą w ramach seksu. Koło posiada 24 pola, a każde z nich jest dokładnie opisane w dołączonej do zestawu książce. Znajdują się tam również opisy w języku polskim!

Tease&Please Master & Slave Edition Deluxe

To idealna gra erotyczna dla miłośników BDSM. W zestawie znajduje się wiele akcesoriów. Są to: knebel, opaska, bicz, kołnierz ze smyczą, piórko do łaskotania, kajdanki, opaski na kostki, sznur do wiązania, packa etc., a także zestaw kart. Owe karty posiadają instrukcje, dzięki którym partner będzie wiedział, w jaki sposób wymienionych zabawek użyć. Instrukcje te są napisane w kilku językach, w tym także polskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *