Porady Większe doznania

Elektrostymulacja w łóżku – od czego zacząć?

Zabawki erotyczne obecne na rynku mają niesamowite funkcje, które niemało urozmaicają wieczorne igraszki partnerów. Dzięki nim można skutecznie uniknąć rutyny w życiu seksualnym, co ociepla relacje między zakochanymi. Czasami jednak gadżety są szczególnie pożądane, kiedy dana para szuka szczególnie intensywnych doznań, a więc warto skusić się na zabawę, którą jest elektrostymulacja! Co to jest i jakie produkty będą odpowiednim wyborem?

Co to jest elektrostymulacja?

Elektrostymulacja to rodzaj pieszczot intymnych polegających na użyciu zabawek przewodzących energię elektryczną. Delikatne porażanie ciała niesamowicie pobudza i dodaje energii. Wbrew pozorom nie jest to zabawa niebezpieczna, ponieważ nad komfortem użytkowników czuwa nowoczesna technologia. Oczywiście, nie da się powiedzieć, że elektrostymulacja jest dla wszystkich, jednak kiedy szuka się naprawdę intensywnej przyjemności, to trudno przejść obok niej obojętnie, podobnie jak obok zabaw BDSM, z którymi owa stymulacja nierzadko się łączy.

By zrozumieć pojęcie, którym jest elektrostymulacja BDSM, należy skupić się na samym skrótowcu, który w wolnym tłumaczeniu oznacza dominację, uległość, sadyzm, masochizm, skrępowanie. Miłośnicy takich praktyk dzielą więc na role i uległy partner najczęściej jest wiązany, a zadaniem dominującego jest zadawanie jednocześnie bólu, jak i przyjemności. Przez to korzysta się z różnych akcesoriów, takich jak pejcze, kajdanki, dilda itd. Elektroseks natomiast wymaga gadżetów do elektrostymulacji, które jeszcze bardziej urozmaicają intensywne igraszki.

Elektrostymulacja – jak zacząć przygodę?

By przeprowadzić przyjemną i fascynującą elektrostymulację należy zaopatrzyć się w wysokiej jakości produkty, ponieważ zależy od nich bezpieczeństwo stosowania. Szczególnie marka MyStim specjalizuje się w tej technologii.

Przed wyborem konkretnego gadżetu powinno się zakupić jednostkę zasilającą, ponieważ to ona będzie odpowiadała za delikatne porażenia prądem. Za jej pomocą można sterować natężeniem energii, jak i częstotliwością impulsów elektrycznych.

Posiadając takie urządzenie, można już skupić się na zabawkach. Tych jest naprawdę sporo. Wśród kobiet szczególną popularnością cieszą się wibratory z elektrostymulacją, jednak dobrym wyborem jest też elektrostymulacja piersi za sprawą elektrod przypinanych do sutków, lub specjalnych naklejek, które można przyklejać nie tylko do dekoltu, ale dowolnego miejsca na ciele.

Panów natomiast często interesuje elektrostymulacja penisa. Gadżety do tego służące najczęściej posiadają wygląd dwóch pętli zaciskanych na prąciu, choć wspomniana wcześniej marka MyStim oferuje też masturbatory (sztuczne pochwy) wyposażone w tą funkcję. Dobrym pomysłem jest też elektrostymulacja prostaty, która wymaga zakupu specjalnego masażera.

Jakie zabawki kupić?

ElectraStim Flick Duo EM-80-M – zestaw do elektrostymulacji

To doskonała propozycja dla początkujących, ponieważ zawiera wszystko, czego potrzeba do tej zabawy. Komplet zawiera sondę analno-waginalną, elektrody samoprzylepne, parę pętli przewodzących, saszetkę lubrykantu, jednostkę zasilającą, przewody, żel przewodzący i estetyczne etui.

Mystim Twisting Tom E-Stim – masażer prostaty do elektrostymulacji

Elektrostymulacja prostaty będzie bardzo prosta dzięki temu produktowi. Oczywiście, nie jest to zestaw, dlatego konieczny będzie też zakup jednostki zasilającej. Gadżet nie tylko stymuluje gruczoł krokowy, ale też perineum (obszar między odbytem a jądrami). Urządzenie wykonano z bezpiecznego dla ciała silikonu.

ElectraStim Electraclamps Uni-polar 2pack – metalowe klamerki do elektrostymulacji

Klamerki to doskonałe akcesoria, jeżeli interesuje Cię elektrostymulacja piersi. Posiadają regulację, dlatego każda kobieta może wybrać, jak mocno będą się zaciskały. W zestawie znajduje się także żel przewodzący.

Mystim Daring Danny – wibrator do elektrostymulacji

Najwyższej jakości zabawka do elektrostymulacji, która jednocześnie jest wydajnym wibratorem oferującym 8 trybów wibrowania z możliwością sterowania ich intensywnością. Wykonano go z wysokiej jakości silikonu medycznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *