Większe doznania Zakupy

Podwójna penetracja – podwójna rozkosz!

Seks jest ważną sprawą w życiu wielu ludzi. Przez to nie można się dziwić, że tak wiele osób szuka urozmaiceń, dzięki czemu będą w stanie zapomnieć o nudzie w sypialni. Jedną z ciekawszych praktyk jest podwójna penetracja, a więc zabawa kobiety z dwójką mężczyzn. Dlaczego podwójny stosunek daje tyle przyjemności i jak się za niego zabrać?

Co to jest podwójna penetracja?

Podwójną penetracją nazywa się część aktu seksualnego, podczas którego penetrowana jest zarówno pochwa, jak i odbyt. Często można też się zastanawiać, czy istnieje sposobność do tego, by zmieścić dwa penisy w jednej pochwie. Niestety, podwójna penetracja pochwy nie jest w takiej konfiguracji możliwa, ponieważ mężczyźni zwyczajnie nie będą w stanie przyjąć dogodnej pozycji, by taka sytuacja miała miejsce. Jeżeli jednak pochwa jest dostatecznie rozciągliwa, to partner może użyć także dildo lub wibratora, a drugi kochanek w tym przypadku nie będzie potrzebny.

Trzeba wiedzieć, że podwójna penetracja nie jest dla każdego. Człowiek podczas seksu powinien się przede wszystkim czuć komfortowo, a niektórzy nie będą czuli bezpieczeństwa w towarzystwie obcego mężczyzny, który tak często jest potrzebny do przeprowadzenia takiej „zabawy”. Podwójny stosunek bowiem jest związany z tematem trójkątów. W przypadku pary musi być obopólna zgoda, aby móc w ogóle zacząć planować. Do tego tematu należy podejść spokojnie, ponieważ czasami druga połówka może poczuć się zagrożona w swojej roli podczas propozycji trójkąta. Może pomyśleć, iż nie jest wystarczający i nie spełnia oczekiwań.

Kiedy nie ma przeciwwskazań do trójkąta, można rozpocząć wspólne przygotowania do takiej zabawy. Na samym ich początku warto sprawdzić i przekonać się, czy podwójna penetracja jest dla nas przyjemna. Co istotne – nie trzeba w tym przypadku zapraszać kogokolwiek obcego – wystarczy umiejętne wykorzystanie zabawki erotycznej. Taki sprawdzian pozwoli ocenić czy jest to dla nas przyjemne i czy jesteśmy gotowi na podjęcie kolejnych kroków.

Niejednokrotnie okazuje się, że gadżety erotyczne są bardzo przydatne podczas odkrywania nowych doznań seksualnych, dlatego szczególnie warto się nimi zainteresować. Nie wiesz, jakie sprawdzą się najlepiej w przypadku podwójnej penetracji?

Podwójna penetracja – najlepsze gadżety erotyczne

Fifty Shades Freed – Deep Inside Rechargeable Classic Wave

Ta zabawka jest świetną propozycją dla każdej kobiety zainteresowanej podwójną penetracją, która zastanawia się nad nowymi zabawami ze swoim partnerem. Ten wyjątkowy wibrator może zastąpić drugiego kochanka! Posiada delikatnie pofałdowany kształt, dzięki czemu zapewni jeszcze większą przyjemność podczas pieszczot. Urządzenie ma także napęd wibrujący, co sprawdzi się nie tylko podczas wspólnych zabaw z partnerem, ale też w samotne wieczory. Wibrator jest wodoodporny i pokryty bezpiecznym dla ciała silikonem medycznym.

King Cock U-Shaped Medium Double Trouble

Samotne kobiety natomiast mogą przygotować się do podwójnej penetracji dzięki tej zabawce, którą jest wygięte w kształt litery U dildo. Zabawka jest bardzo realistyczna – jest to związane z charakterystycznymi dla męskich członków żołędziami i żyłkami. Gadżet powstał z bezpiecznego dla skóry winylu.

LOVELY LOVERS 4FISTING Lube 150ml

Odbyt nie posiada własnych właściwości lubrykacyjnych, dlatego żel intymny jest obowiązkową propozycją. Ten model oferuje nie tylko świetny poślizg i nawilżenie, ale też delikatnie rozluźnia mięśnie w tym miejscu. Jest lubrykantem silikonowym, więc nie powinno się go używać wraz z silikonowymi zabawkami.

Medica Group Fisting Strong

Jeżeli w grę wchodzą silikonowe zabawki erotyczne, to powinno się zatroszczyć o wodny żel nawilżający. Ten model co prawda nie nawilży na tak długo (silikonowe żele wolniej wysychają), jednak posiada podobne do powyższego egzemplarza właściwości – świetnie nawilża i delikatnie rozluźnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *