Większe doznania Zakupy

Kulki gejszy, czyli zdrowie i przyjemność w jednym

Nie od dziś znana jest prawda mówiąca o tym, że najlepiej jest łączyć przyjemne z pożytecznym. Zdecydowanie polecamy wszystkim tego rodzaju filozofię w życiu codziennym. Z tego powodu chcemy zwrócić uwagę na pewien rodzaj gadżetu, który wywołuje skutki korzystne dla organizmu, zarazem zwiększając przyjemność z seksu obojgu partnerom. Kulki gejszy udowodniły swoją przydatność już wiele razy, nie tylko podczas miłosnych igraszek w sypialni.

Czemu używać kulek gejszy?

Na to pytanie odpowiedź jest dość oczywista – służą zdrowiu, zaś o zdrowie trzeba dbać najbardziej. W ostatnich latach nawet lekarze w naszym kraju coraz częściej mówią o tym, że kulki gejszy zdecydowanie pozytywnie oddziałują na ciało kobiety. Wielu z nich poleca ten gadżet Paniom po trudnych porodach drogą naturalną. Tajemnica tego japońskiego wynalazku jest bardzo prosta – pomaga w trenowaniu mięśni Kegla, związanych między innymi z trzymaniem moczu i dnem macicy. Wzmocnienie tych mięśni często pozwala na to, by czuć się swobodniej, nie martwiąc się na przykład o problemy z nietrzymaniem moczu, pojawiające się w pewnym wieku u większości kobiet.

Przebyte ciąże, wiotczenie mięśni wraz z wiekiem i cały szereg innych czynników może powodować różne dolegliwości kobiecych. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu można ich uniknąć w przyszłości. Wystarczy je nosić przez 20 lub 30 min każdego dnia, aby już po kilku tygodniach poczuć zauważalną różnicę.

Kulki gejszy w sypialni

Ten gadżet samą nazwą wskazuje na to, że może stanowić ciekawe urozmaicenie miłosnych igraszek. Dobry zestaw kulek gejszy sprawdzi się zarówno solo, w parach lub nawet większym gronie. Trzeba pamiętać o tym, żeby dobrać odpowiedni rozmiar i wagę, nie tylko osiągnięcia maksymalnego efektu. Zbyt ciężkie lub zbyt duże będą powodowały uczucie niemiłego dyskomfortu.

Uważamy, że kulki gejszy to także ciekawy pomysł na oryginalny prezent. W ten prosty sposób można osobie obdarowywanej dostarczyć zarówno przyjemność, przy okazji również zadbać o jej stan zdrowia. Dla posiadających problem z dokonaniem wyboru przygotowaliśmy wybór kilku najciekawszych modeli, polecanych zarówno dla początkujących i zaawansowanych Pań.

Kulki gejszy Nomi Tang IntiMate

Kulki gejszy Nomi Tang IntiMate (fioletowy)

Ten produkt będzie świetnym rozwiązaniem dla wszystkich pań dopiero wchodzących w regularne używanie kulek waginalnych. Silikonowa powłoka jest miła w dotyku, łatwa do utrzymania w czystości i jest całkowicie bezpieczna dla skóry. Na zestaw składają się trzy elementy – jedna większa kulka i dwie mniejsze. Umożliwia to wybranie najbardziej odpowiedniego dla siebie. Ponadto pozwala również na stopniowe zwiększanie obciążeń mięśni pochwy. Bardzo konkurencyjna cena tego produktu jest jego dodatkowym atutem.

Kulki gejszy Je Joue Ami

Kulki gejszy Je Joue Ami (fioletowe)

Zestaw złożony z trzech kulek to idealne rozwiązanie dla pań, które lubią mieć wszystko dokładnie zaplanowane. Każda z kulek ma inną wagę zostały to kulki o różnej wadze i rozmiarze. Dzięki temu można tak sobie rozłożyć ćwiczenia przy pomocy kulek gejszy, by ułożyć własny plan treningowy niczym na siłowni. Oczywiście oznacza to że w ten sposób można bardzo dobrze wykorzystać pełnię potencjału tkwiącego w tych niewielkich gadżetach. 

Kulki gejszy Ovo L1 Love Balls

Kulki gejszy Ovo L1A Love Balls (czarne)

Cieszący się międzynarodowym uznaniem ten niemiecki produkt również i u nas bije rekordy sprzedaży. Nowoczesny design, wykorzystujący ergonomiczne kształty, pozwala na bardzo dużą swobodę w korzystaniu z gadżetu. Kulki dopochwowe sprzedawane są w zestawie, w skład którego wchodzą cztery kulki co daje każdej kobiecie możliwość wyboru. Różna waga kulek będzie mogła być dopasowana do posiadanego doświadczenia i indywidualnych potrzeb. Te kulki waginalne są popularne wśród kobiet, zwłaszcza tych posiadających pewne doświadczenie w użytkowaniu. Kulki gejszy tego typu pozwalają na swobodne noszenie przy wykonywaniu codziennych obowiązków, chodzenia na zakupy lub do pracy. Niewielki rozmiar kulek gejszy Ovo w połączeniu z łatwością użytkowania i utrzymania w czystości sprawia, że dla wielu kobiet staje się to nieodłączny gadżet codziennego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *