Porady Większe doznania

Seks oralny – jak zapewnić niezwykłe wrażenia w sypialni i nie tylko

Urozmaicenie w sypialni jest podstawą długotrwałego związku, który bez udanego życia intymnego nie jest w pełni satysfakcjonujący dla partnerów. Sex oralny jest w tej kwestii doskonałą alternatyw dla tradycyjnego stosunku, wyjątkowym elementem gry wstępnej lub sposobem na szybką, intensywną przyjemność. Jeśli zastanawiasz się, czy Twoje umiejętności są dla partnera wystarczające, lub jak zaspokoić partnera oralnie, wystarczy zastosować kilka tricków, które rozwieją wątpliwości, a przy okazji staną się dodatkowym bodźcem erotycznym. O czym mowa? Przede wszystkim o bliskim kontakcie nie tylko fizycznym, ale psychicznym. Jeżeli dopiero zaczynacie przygodę z seksem oralnym, rozmawiajcie o swoich potrzebach w trakcie erotycznej zabawy. Spróbuj pieścić partnera oralnie i w trakcie swoich prób zapytaj, jakie są jego wrażenia, czy ma inne oczekiwania, czy proponuje coś, czego jeszcze nie próbowaliście.

Urozmaicenie seksu oralnego 

Tym, co może wpłynąć na większą przyjemność z seksu oralnego są lubrykanty smakowe, które sprawdzają się nie tylko w sytuacji, gdy pojawia się problem z lubrykacją. Spróbujcie SoSexual, żeli intymnych na bazie wody, które zachwycą Was zapachem i smakiem owoców wiśni, truskawki lub maliny. Dla fanów totalnej słodyczy oferujemy smak czekoladowy. Lubrykant na bazie wody pozwoli Wam przenieść się w otchłań nawilżenia, sprawiając, że sex oralny okaże się znakomitym wstępem do tradycyjnej penetracji. Możecie użyć go jako wstęp do oralnych pieszczot na całym ciele lub do masażu przed właściwą zabawą.

SoSexual Żel intymny nawilżający o smaku czekoladowym

SoSexual Żel intymny nawilżający o smaku czekoladowym 150 ml na bazie wody

SoSexual, żeli intymnych na bazie wody, które zachwycą Was zapachem i smakiem owoców wiśni, truskawki lub maliny. Dla fanów totalnej słodyczy oferujemy smak czekoladowy. Lubrykant na bazie wody pozwoli Wam przenieść się w otchłań nawilżenia, sprawiając, że sex oralny okaże się znakomitym wstępem do tradycyjnej penetracji. Możecie użyć go jako wstęp do oralnych pieszczot na całym ciele lub do masażu przed właściwą zabawą.

W kontakcie z zabawkami erotycznymi żele nawilżające tylko na bazie wody, inaczej silikonowa powłoka produktów (w większości przypadków zabawki zawierają silikon) mogłaby zostać uszkodzona. Lubrykanty na bazie wody są bezpieczne w kontakcie ze skórą, mogą być używane w zabawach oralnych.

Oralnie w pojedynkę – przeżyj coś wyjątkowego

Wiele sytuacji życiowych wiąże się z niemożliwością regularnego seksu z partnerką. Czy to oznacza, że musisz rezygnować z tych wyjątkowych wrażeń, jakie przynosi sex oralny? Jeśli jesteś na wyjeździe służbowym, nie masz stałej partnerki lub rzadko udaje Ci się namówić swoją kobietę do zabaw oralnych, nie trać szans na wyjątkowe doznania. Zapoznaj się bliżej z masturbatorami oralnymi. Imitujące anatomię damskich (lub męskich!) ust przedmioty, wykonane w materiałów, bezpiecznych w kontakcie ze skórą, a przy tym o zjawiskowym designie zapewnią Ci takie wrażenia, jak przy prawdziwym seksie oralnym. Firma Fleshlight oferuje produkty, dopasowujące się do męskiej anatomii, gwarantujące wyjątkowe doznania, głównie dzięki samodzielnej kontroli nad dozą przyjemności. Próbowałeś już urządzeń, zapewniających niespotykane doznania dzięki mechanicznym trybom działania?

SATISFYER MEN VIBRATION – masturbator oralny (czarny)

Satisfyer Men Vibration jest urządzeniem, które pozwoli Ci czerpać wyjątkową przyjemność z seksu oralnego nawet w wannie lub pod prysznicem. Urządzenie jest odporne na wodę i posiada czarną kolorystykę oraz wyjątkowy, nowoczesny kształt. Wrażenia zapewniają poziomy wibracji, których jest aż 14. Wyjątkowych wrażeń dostarczy masturbator oralny Fun Factory, który posiada czerwono – czarną, atrakcyjną stylistykę i 11 trybów działania, gwarantujących możliwość wyboru optymalnego. Znajdź czas na przyjemności i nie bój się eksperymentować. 

Otwórz się na nowe doznania, pozwól sobie na chwilę zapomnienia

Nie ma powodu, by ograniczać swoje chęci. Pozwól sobie na spełnianie pragnień i fantazji. Sex oralny przyniesie wyjątkowe doznania obojgu partnerom, nie bójcie się mówić o swoich potrzebach oraz urozmaicajcie zabawę bezpiecznymi, sprawdzonymi produktami. Testujcie różne pozycje, nie ograniczajcie się tylko do sypialni, używajcie sprawdzonych dodatków. Lubrykanty na bazie wody są świetną opcją, gdy zaczynacie poznawać swoje ciała. Nie ma powodu, by rezygnować z przyjemności wtedy, gdy jesteś w pojedynkę. W naszym sklepie internetowym oferujemy najwyższej jakości, bezpieczne masturbatory dla mężczyzn, które zaskoczą Cię stylistyką, efektem zbliżonym do naturalnego seksu oralnego z partnerką oraz dużymi możliwościami działania. Spełniaj swoje fantazje i poznaj nieograniczone doznania dzięki bezpiecznym zabawkom, a sex oralny stanie się tym, co odpręży Cię po ciężkim dniu i pozwoli zapomnieć o codziennych stresach. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *