Większe doznania

Masaż nuru – na czym polega? Jak się do niego przygotować

Masaż od wieków wykorzystywany był nie tylko do rozluźniania mięśni oraz zniwelowania licznych napięć, ale także w celach erotycznych. Wyjątkowa forma dotyku z pewnością działa pobudzająco na zmysły, pozwalając na spełnienie najskrytszych pragnień. Wyjątkową popularnością w tym zakresie cieszy się wyjątkowy masaż nuru. Na czym polega ta technika i jak zacząć wykorzystywać ją w swojej sypialni?

Masaż nuru – co to jest?

Istnieje wiele technik masażu, które z powodzeniem wykorzystywane są zarówno w profesjonalnych salonach, jak i w zaciszu domowym. Nie każdy jego typ może jednak spełnić oczekiwania w zakresie pobudzenia stref szczególnie erogennych. Masaż jest często najlepszą ku temu okazją – w jego trakcie można większa uwagę skupić na poszczególnych częściach ciała, co daje większe możliwości w zakresie odczuwania przyjemności. W tym celu doskonale sprawdza się masaż nuru. Co to jest? O tej japońskiej technice nadal wiedzą głównie masażyści, choć nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania jej w zaciszu domowym – również tam świetnie zdaje ona egzamin. Cechy charakterystyczne tego masażu zdradza już samo określenie “śliski”, czyli nuru. Masaż ten zakłada więc wykorzystanie specjalnych preparatów, dzięki którym poślizg na skórze będzie odpowiedni do wykonania zmysłowego rozluźnienia. Jak wygląda nuru – masaż “z poślizgiem”?

Jak wygląda masaż nuru?

Technika tego japońskiego masażu nie bez powodu wydaje się szczególnie interesująca dla par. Wykonuje się go z wykorzystaniem każdej części ciała, co zdecydowanie odróżnia go od bardziej tradycyjnych technik, podczas których osoba wykonująca masaż korzysta jedynie z siły swoich dłoni oraz ramion. Zupełnie inaczej jest w przypadku techniki nuru. Masaż ten zakłada uruchomienie również innych obszarów ciała. Rozluźnianie mięśni może odbywać się poprzez masowanie brzuchem, pośladkami czy udami.

W zasadzie nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o masaż nuru. Jak się przygotować do wprowadzenia takiego urozmaicenia do swojej sypialni? Kluczowe jest przede wszystkim zrozumienie, na czym polega ta wyjątkowa technika. Choć na samym początku może wydawać się dość skomplikowana, to w rzeczywistości nie ma praktycznie żadnych ograniczeń, które dotyczyłyby techniki nuru. Masaż ten daje przede wszystkim duże pole do popisu w zakresie odkrywania stref erogennych partnera, co bezpośrednio przekłada się na podkręcenie temperatury w sypialni i przeżywanie jeszcze bardziej intensywnych doznań.

Na czym polega masaż nuru i co należy mieć pod ręką?

Jak w przypadku wszystkich innych urozmaiceń w sypialni, również wprowadzenie masażu nuru musi być poprzedzone odpowiednimi przygotowaniami. Kluczowe jest przede wszystkim wyposażenie się w odpowiedni olejek do masażu nuru. Na czym polega fenomen wykorzystania takiego produktu? Masaż japoński zakłada masowanie całym ciałem, dlatego konieczne jest maksymalne zmniejszenie nieprzyjemnego tarcia. W tym celu warto wykorzystać specjalny olejek do masażu nuru, dzięki któremu wytworzenie odpowiedniego poślizgu przestanie być problemem. Największą zaletą produktów przeznaczonych specjalnie do tego typu masażu jest ich zwiększona pojemność. Masaż nagimi ciałami wymaga wykorzystania większej ilości preparatu, przez co wskazane będzie korzystanie z produktów o większych pojemnościach.

Nie oznacza to jednak, że nie ma przestrzeni na eksperymenty w przypadku masażu nuru. Na czym polega możliwość urozmaicenia w tym zakresie? Oprócz klasycznego olejku przeznaczonego do japońskiego odprężenia, warto wykorzystać także inne produkty do masażu. Wprowadzają one dużą dozę urozmaicenia do sypialni, co jest świetnym przełamaniem nudy.

Masaż nuru – jak się przygotować?

Oprócz olejku o wyjątkowych właściwościach warto pamiętać także o innych aspektach podczas przygotowywania się do eksperymentów z techniką nuru. Masaż będzie tym bardziej pobudzał wyobraźnię, im lepszy klimat stworzycie w sypialni. Aromatyczne świece oraz romantyczna muzyka z pewnością rozpalą najskrytsze pragnienia, tym samym prowadząc do niesamowitej rozkoszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *