Porady

Jak kontrolować wytrysk?

Ejakulacja jest w większości przypadków zwieńczeniem męskiego orgazmu. To biologiczna reakcja, jednak wielu mężczyzn zastanawia się, czy nad wytryskiem można zapanować, zarówno pod względem jego opóźnienia, ale też zwiększenia obfitości. Dlatego w niniejszym tekście podpowiadamy, jak zwiększyć wytrysk oraz jak go powstrzymać.

Jak kontrolować i jak powstrzymać wytrysk w czasie stosunku?

Większa kontrola nad wytryskiem pozwala opóźnić ejakulację, a więc jednocześnie przedłużyć stosunek. Wielu mężczyzn boryka się z problemem przedwczesnego orgazmu, inni natomiast poszukują sposobu na dłuższy i bardziej intensywny seks.

Istnieje kilka różnych sposobów, które można przetestować. Po pierwsze, niektórzy mężczyźni, czując zbliżający się orgazm, odciągają myśli od seksu, wyobrażając sobie niezwiązane z nim rzeczy czy zdarzenia. Nie jest to jednak szczególnie przyjemny sposób, ponieważ uniemożliwia skupienie się na swojej przyjemności.

Dość pomocne jest założenie prezerwatywy, najlepiej grubszego modelu (np. Durex Extra Safe). Dzięki temu odrobinę mniej bodźców trafi do członka, co prawdopodobnie opóźni ejakulację.

Można też skorzystać z suplementów i preparatów do użytku zewnętrznego. Jak powstrzymać wytrysk w czasie stosunku z ich pomocą? Wszystko zależy od ich działania. Po pierwsze, istnieją preparaty mogące delikatnie znieczulać sfery intymne. Są tworzone z organicznych substancji stosowanych w medycynie naturalnej. Często wpływają nie tylko na samą kontrolę nad wytryskiem, ale jednocześnie poprawiają ogół kondycji seksualnej. Występują w postaci tabletek do regularnego stosowania, chusteczek, sprayów czy żeli. Zaleca się połączenie kuracji wewnętrznej (kapsułek) z zewnętrzną (np. żelem).

Jak mieć obfity wytrysk?

Zastanawiasz się, jak mieć duży wytrysk? Po pierwsze warto zwrócić uwagę na fakt, że ilość plemników maleje wraz ze wzrostem temperatury jąder. Ta z kolei wzrasta na przykład przez gorące kąpiele czy noszenie obcisłych spodni. Mniej obfity wytrysk mają również panowie otyli oraz nieaktywni fizycznie. Z tego powodu warto zadbać o właściwie dobraną garderobę oraz regularne treningi.

Na ilość spermy wpływa również dieta. Warto wzbogacić ją o sporo warzyw oraz owoców, najlepiej surowych. Powinno się także unikać potraw gorzkich. Pamiętaj również o właściwym nawodnieniu organizmu. Problemy mogą stwarzać stres i zmęczenie, dlatego warto codziennie pić np. melisę zamiast kawy.

Powyższe sposoby na to, jak zwiększyć wytrysk, działają, jednak wymagają stosunkowo sporo czasu, by przynieść wymierne efekty. Z tego powodu w tym przypadku także warto skorzystać z suplementów, których składniki aktywne stymulują proces spermatogenezy do jej zwiększenia wydajności.

Jak kontrolować wytrysk? Przydatne produkty

Last Longer Spray

Jest to środek w postaci sprayu, który używa się w celu opóźnienia wytrysku. Jest bardzo prosty w aplikacji – wystarczy 2–5 razy psiknąć na członka na kilka minut przed stosunkiem i delikatnie wmasować preparat. Zawiera on naturalne składniki, takie jak dziurawiec czy owies. Został przetestowany dermatologicznie.

Orgasm Control

To bardzo popularne tabletki używane w celu uzyskania lepszej kontroli nad wytryskiem. Są przeznaczone do regularnego stosowania, dlatego warto pamiętać o ich codziennym przyjmowaniu. W przeciwnym wypadku efekty mogą nie dać oczekiwanej satysfakcji. Celem stosowania suplementu jest nie tylko opóźnienie ejakulacji – środek może zwiększyć również twardość członka podczas erekcji.

Cum On

Cum On to innowacyjny suplement diety, który w składzie zawiera m.in. selen, magnez, kwas foliowy, owies, żeń-szeń czy korzeń maca, czyli składniki regulujące kondycję seksualną oraz pozytywnie wpływające na proces spermatogenezy.

Medica Group Super Orgasm Stop

Żel na opóźnienie wytrysku działa praktycznie natychmiast. Co więcej, przy regularnym stosowaniu można osiągnąć długotrwałe efekty. Buteleczkę wyposażono w wygodną pompkę. Formuła zawiera składniki pochodzenia naturalnego, które zostały dokładnie przebadane dermatologicznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *