Porady

Jak stosować korki analne?

Analna stymulacja może dotyczyć wielu zagadnień, chociażby seksu z penetracją, rimmingu, zabawy palcami, a także stosowania różnych zabawek erotycznych. W ostatnim przypadku dobrze się zatrzymać, ponieważ te nie tylko mogą dać niesamowitą przyjemność, ale też ułatwić dalsze odkrywanie swojego ciała osobom początkującym w przypadku analnych doznań. Zarówno wspomniane osoby początkujące, jak i doświadczone szczególnie często wybierają korki analne. Jak je używać, jak działają i czym są?

Czym jest i jak działa korek analny?

Korek analny to bardzo prosta w swojej istocie zabawka. Składa się zwykle z szerokiej podstawy, cienkiej nóżki oraz stożkowej części penetracyjnej. Zwężający się ku górze kształt nie jest przypadkowy, ponieważ znacznie ułatwia aplikację produktu. Do tego cienka nóżka oddzielająca podstawę od głównego trzonu zapobiega wypadaniu gadżetu. Oznacza to, że może on być wykorzystywany bez użycia rąk i stanowić urozmaicenie na przykład do tradycyjnego seksu.

Oczywiście, tak jak inne zabawki erotyczne, korki analne także posiadają urozmaicone wersje, różnią się materiałami, kształtami i rozmiarem. Gadżet jest stosowany zarówno przez kobiety, jak i mężczyzn.

Korzystanie z tego rodzaju zabawek jest przede wszystkim ciekawym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie analną stymulację. Kiedy omawiany gadżet znajdzie się na miejscu, można zająć się innymi erogennymi strefami ciała, chociażby zwyczajną masturbacją. To nie wszystko, ponieważ korek jest dobrym pomysłem dla osób, które chcą się samodzielnie przekonać o tego rodzaju przyjemnościach przed spróbowaniem samego seksu analnego.

Korek analny – jak działa

Nie wiesz, jak stosować korki analne? Nie jest to nic trudnego, jednak musisz pamiętać o jednej zasadzie, szczególnie ważnej w przypadku wszystkich zabaw analnych. Chodzi oczywiście o to, by pamiętać o nawilżeniu! Przypominamy, że np. w przeciwieństwie do pochwy, anus nie ma własnych zdolności lubrykacyjnych, przez to konieczne jest zastosowanie lubrykanta. Zaleca się użycie sporej jego ilości (więcej, niż się wydaje), zwłaszcza przy pierwszym użyciu korka analnego. Pragniemy także wspomnieć, że spora część korków analnych została stworzona z silikonu. To świetny, nieporowaty materiał, który jednak wymaga użycia żelu na bazie wody – inne preparaty mogą zniszczyć silikonową powłokę zabawki. Sama aplikacja powinna przebiegać powoli. Później nie jest konieczne poruszanie gadżetem – wystarczy zaciskać mięśnie odbytu, by cieszyć się przyjemnością.

Jaki korek analny wybrać?

Rianne S zestaw korków analnych – Booty Plug Set 3x (fioletowy)


To idealny zestaw zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników. Składa się nie z jednego, a trzech korków analnych w różnych rozmiarach. Dzięki temu można rozpocząć stymulację z najmniejszym i stopniowo przechodzić na większe. Co ciekawe, podstawa ma zdobienie w postaci kolorowego kryształka. Komplet stworzono z silikonu.

Happy Rabbit korek analny – Bunny Tail Butt Plug Medium (czarny)


Ten produkt jest bardzo ciekawy pod względem wzornictwa. Jak widać, posiada przyczepiony do podstawy spory pomponik. Działanie to ma na celu imitację króliczego ogonka! To idealna propozycja dla osób ceniących sobie wczuwanie się w role.

Rocks-Off korek analny z wibracjami – Petite Sensations (fioletowy)


Ten korek analny posiada zwyczajny kształt, jednak jest najbardziej wyjątkowy z dotychczas wymienionych. Jest to związane z faktem, że w podstawie zamontowany został niewielki wibrator, który dostarczy bardziej intensywnych wrażeń. Oczywiście, ów wibrator może też być użyty osobno. Jest on wodoodporny, dlatego możesz urozmaicić swoje kapiele.

We-Vibe korek analny z wibracjami – Ditto (niebieski)


Niepozorna zabawka nafaszerowana nowoczesną technologią. Wygląda jak zwykły korek analny, jednak w środku znajduje się bardzo mocny silnik wibracyjny. To nie wszystko, ponieważ gadżetem można sterować za pomocą dołączonego do zestawu bezprzewodowego pilota, a także aplikacji na smartfony z systemami iOS oraz Android.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *