Ciekawe

Co to jest dogging?

Seks na oczach innych wzbudza wiele kontrowersji, a u niektórych również jest powodem do nadmiernej ekscytacji. Tak zwany dogging jest zjawiskiem, na które mimo wszystko, decyduje się coraz większa liczba osób. Co kryje się za tą nazwą, czyli tak naprawdę – co to jest dogging?

Dogging – co to?

Dogging jest nieco ryzykownym zachowaniem, mającym dwie odsłony. Przede wszystkim pierwsza z nich polega na obserwowaniu, wręcz podglądaniu innych podczas współżycia. Natomiast druga to uprawianie seksu w miejscach publicznych, jak samochód czy ogród. Niejednokrotnie miejsce ma sytuacje, kiedy całość odbywa się przez internet, a obserwujące stosunek osoby płacą za to pieniądze. Dogging najczęściej trwa jedynie kilka minut, co dodatkowo podkręca atmosferę. Myśl, że doggersi mogą być nakryci w trakcie zbliżenia, przyczynia się do wzrostu ich podniecenia. Tak zwany dreszczyk emocji staje się podstawą ich działania. To nadal alternatywny sposób na zaspokojenie swoich fantazji, jednak coraz więcej osób się na niego decyduje.

Dogging – co oznacza? Dlaczego ludzie decydują się na jego uprawianie?

Dla wielu osób dogging jest niewyobrażalnym rozwiązaniem, a dla innych wręcz przeciwnie. Przyczyn, dla których decydujemy się na dogging jest wiele. Przede wszystkim dla zainteresowanych nim osób, to jeden z lepszych sposobów na urozmaicenie życia seksualnego. Dzięki temu, fani doggingu mogą oderwać się od problemów życia codziennego, przeżyć coś niepowtarzalnego, niebezpiecznego i zupełnie innego, czy pragną zapewnić sobie niezapomniane momenty, spełniając przy tym swoje najskrytsze fantazje. Dogging skutecznie podnosi adrenalinę, a także pozwala na spróbowanie seksu z nieznajomymi.

Co istotne, dogging pozwala na zaspokojenie dwóch potrzeb – podglądania oraz pokazywania się, a czasami dochodzi nawet do współżycia z przypadkowymi osobami. Seks na oczach innych to rozwiązanie jedynie dla osób odważnych, często pozbawionych zahamowań, którzy uwielbiają szokować, a adrenalina i ryzyko ich pociągają.

Dogging a poczucie moralności

Dogging dla szeregu osób jest niemoralnym zachowaniem, jednak mimo tego, nie brakuje mu całej masy zwolenników. Szybkie, zupełnie niezobowiązujące spotkania na oczach innych ludzi są niebezpieczne ze względu na wiele różnych powodów. Żeby uniknąć społecznej oceny, warto pamiętać o kilku kluczowych aspektach. W trakcie stosowania dogginu nie możemy zapominać o odpowiednim zabezpieczeniu, sprawdzaniu, czy wybranych do jego uprawiania miejscach nie ma monitoringu, a także zadbać o swoje oraz partnera bezpieczeństwo.

Warto również wybrać miejsce, które będzie odpowiednie pod względem higieny, aby dogging nie doprowadził do rozwoju żadnych chorób.

Jak w inny sposób urozmaicić swoje życie seksualne?

Istnieje wiele innych sposobów na przerwanie rutyny w sypialni i wprowadzenie do niej odrobiny pikanterii. Jednym z nich jest zaopatrzenie się w różnego rodzaju gadżety erotyczne, dzięki którym możemy zadbać zarówno o siebie, jak i o naszą drugą połówkę. Wszelkie wibratory, kajdanki czy preparaty pozwolą nam na rozbudzenie pożądania i sprawią, że będziemy bardziej zadowolenie ze współżycia. To doskonały sposób na rozgrzanie partnera bądź partnerki i na poznanie swoich ciał na nowo. Dobrej jakości lubrykanty czy wibratory umożliwią zwiększenie intensywności odczuwanych doznań, a także zapewnią niebywałe chwile rozkoszy.

Dogging – co to znaczy? Podsumowanie

Dogging to odważna i nieco ryzykowna praktyka seksualna, którą wybierają osoby szczególnie żądne wrażeń. Nie da się jednak ukryć, że niesie on ze sobą wiele zagrożeń, o których warto wiedzieć przed podjęciem decyzji o jego uprawianiu. Przede wszystkim dogging może doprowadzić do różnego rodzaju przenoszonych drogą płciową chorób, z którymi wielokrotnie nie sposób sobie poradzić. Szybki stosunek w plenerze może również być przyczyną niechcianej ciąży, dlatego tak istotne jest zabezpieczanie się przed każdym zbliżeniem. Jednak odpowiednio zaplanowany i przemyślany może być źródłem dużej satysfakcji seksualnej. Przydatne akcesoria możecie kupić w naszym sklepie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *