Porady

Najlepsze pozycje seksualne dla mężczyzn z małym członkiem

Średnia długość penisa we wzwodzie wynosi 13,12 centymetra. Dla wielu mężczyzn nawet nieco mniejszy członek jest przyczyną kompleksów i mniejszej pewności siebie w łóżku. Choć rozmiar nie ma znaczenia dla udanego stosunku, istnieją pozycje, które zapewnią zarówno mężczyźnie, jak i partnerce bardziej intensywne doznania. Jakie pozycje przy krótkim członku sprawdzą się najlepiej? Przekonaj się!

Mały członek – jakie pozycje zdadzą egzamin?

Mężczyźni, którzy posiadają ten kompleks, często zastanawiają się, jakie pozycje przy małym członku zapewnią im udany stosunek. Warto pamiętać, że to, ile przyjemności wyniesiemy z seksu my lub nasza partnerka/partner, nie jest bezpośrednio uzależnione od wybranej pozycji. Przede wszystkim warto w nim postawić na komunikację, pielęgnowanie bliskości oraz cieszenie się chwilą. Są jednak pozycje, które przy małym członku mogą sprawdzić się lepiej niż inne. Przede wszystkim są to takie, w których uda kobiety są bardziej zwarte, co pozwala ściśle trzymać ściany pochwy. Dzięki temu partnerzy zyskują zarówno większy komfort, jak i bardziej intensywną stymulację ze względu na głęboką penetrację.

Jakie pozycje z małym penisem wybrać? Przegląd klasycznych pozycji

Jeśli zastanawiamy się, jakie pozycje przy krótkim członku dobrze się sprawdzą, nie musimy długo szukać. Wiele klasycznych pozycji lub ich urozmaiceń spełnia wymienione wyżej kryteria. Doskonale sprawdzi się chociażby pozycja ,,na pieska”, w której zarówno mężczyzna, jak i kobieta mogą liczyć na mocniejsze doznania. U kobiet możliwa jest intensywniejsza stymulacja punktu G i ścian pochwy, natomiast mężczyzna silniej odczuwa kurczenie się jej mięśni.

Dobrze sprawdza się również pozycja ,,na jeźdźca”, w której kobieta siada na mężczyźnie. Może przy tym kontrolować tempo, a także głębokość penetracji. Równie dobrym wyborem jest wariant klasycznej pozycji misjonarskiej, w której kobieta leży na brzegu łóżka, natomiast mężczyzna klęczy przy nim. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość stymulacji łechtaczki. Ogromną satysfakcję obu stronom zapewni także pozycja husarska, zwana również generalską. Kobieta leży w niej na plecach, a jej uniesione nogi spoczywają na ramionach siedzącego przed nią partnera. W taki sposób możliwa jest głęboka penetracja, a także lepsze dopasowanie członka do pochwy. Świetnie sprawdzi się również klasyczna “łyżeczka”.

Jakie pozycje przy małym członku o wyższym stopniu zaawansowania?

Dobrym sposobem na zwiększenie doznań płynących z seksu jest próbowanie nowych pozycji. Jakie pozycje przy krótkim członku wybrać, jeśli chcemy spróbować czegoś bardziej zaawansowanego? Dobrym pomysłem na początek będzie ,,lotos” – mężczyzna siada ze skrzyżowanymi nogami, kobieta umiejscawia się między jego nogami, a swoje luźno oplata wokół jego bioder. Dzięki tej pozycji możliwe jest wygodne modyfikowanie kąta penetracji w poszukiwaniu najintensywniejszych doznań.

Mężczyznom o mniejszych członkach przypadnie do gustu także pozycja ,,delfin”, w której kobieta opiera się na ramionach i głowie, unosząc biodra wysoko w górę. Mężczyzna natomiast klęczy i podtrzymuje je podczas stosunku. Uważa się, że ze względu na swoją charakterystykę ta pozycja jest szybką drogą do osiągnięcia orgazmu przez obie strony.

Mniej znaną pozycją, za to idealną dla mężczyzn z małym penisem, jest ,,nosorożec”. Kobieta leży w niej na plecach, a wyprostowane, rozszerzone nogi odchyla za swoją głowę. Mężczyzna klęczy, pochyla się nad partnerką, podtrzymując się na wyprostowanych rękach. Taka pozycja gwarantuje doskonale pogłębioną penetrację oraz zwiększoną intensywność stymulacji przedniej ściany pochwy, na której znajduje się mityczny punkt G.

O czym muszą pamiętać mężczyźni z małymi członkami?

W wielu przypadkach mężczyźni mają kompleks na punkcie rozmiaru swojego penisa, choć nie odbiega on bardzo od normy. Jeśli jednak członek jest rzeczywiście mniejszy od średniej, wówczas należy pamiętać o odpowiednim doborze prezerwatyw, które także powinny być mniejsze. W przeciwnym razie nie będą one chronić przed chorobami czy ciążą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *