Bez kategorii

Powiększanie biustu kwasem hialuronowym

Dla kobiety biust jest niezmiernie ważnym elementem ciała. Piersi różnią się między sobą, mają inne kształty, rozmiary itd. Czasami jednak Panie nie są zadowolone z wielkości swojego biustu, co prowadzi do dyskomfortu psychicznego. Nie warto jednak rozpaczać, ponieważ istnieje kilka sposobów na to, by rozmiar piersi uatrakcyjnić – jednym z nich jest powiększenie biustu kwasem hialuronowym.

Kobiety częściej decydują się na powiększanie biustu nie ze względu na spojrzenia mężczyzn, ale własny komfort psychiczny. Przecież można śmiało założyć, że Panowie uwielbiają wszystkie piersi, niezależnie od rozmiaru – nawet te najmniejsze. Niewielki rozmiar biustu jest sprawą powszechną i nie ma powodu do wstydu z tego powodu. Co więcej, jest całe grono mężczyzn, które pociąga bardziej mały rozmiar, a nie duży.

Kiedy jednak w grę wchodzi kwestia złego samopoczucia spowodowanego niewielkimi piersiami – można albo zaakceptować swoje ciało, albo spróbować je zmienić. Drugie rozwiązanie zazwyczaj związane jest z operacjami plastycznymi, zastrzykami kwasem hialuronowym i suplementami.

Kwas hialuronowy to organiczny związek chemiczny często wykorzystywany w medycynie estetycznej podczas zabiegów, a także dodaje się go do różnego rodzaju kosmetyków. Jest substancją wiążącą wodę w skórze. Trzeba wiedzieć, że związek ten jest obecny w każdym żywym organizmie. Przez swoje właściwości często wykorzystuje się go do walki ze starzeniem się skóry. Kwas hialuronowy został opracowany w formie żelu, którego używa się do wypełniania zmarszczek, można go aplikować w dużych ilościach, przez co został doceniony przez wielu specjalistów medycyny plastycznej. Używa się go na przykład do powiększania ust, modelowania twarzy, pośladków, klatki piersiowej i w końcu – powiększania biustu.

Na czym polega powiększanie kwasem hialuronowym?

Powiększanie piersi kwasem hialuronowym jest znacznie bezpieczniejsze, niż nadal popularne operacje plastyczne polegające na wszczepieniu wkładek silikonowych. Dla poprawy kształtu biustu substancja zostaje wstrzykiwana pomiędzy klatkę piersiową, a gruczoł piersiowy. Zabieg jest szybki i bezbolesny. Trwa około pół godziny pod miejscowym znieczuleniem. Podobnie jest w przypadku powiększania, jednak w tym wypadku wykonuje się bardzo małe nacięcie pod piersią (1-2 mm). Zaletą zabiegu jest fakt, że nie pozostają po nim blizny. Zabieg ten jest w pełni bezpieczny, ponieważ kwas hialuronowy ulega biodegradacji w organizmie. Trzeba jednak wiedzieć, że efekt takiego działania utrzymuje się około półtora roku. Żel zostanie wchłonięty całkowicie po upływie dwóch lat, jednak piersi mimo mniejszego rozmiaru – nadal będą jędrne i ładne.

Kwas hialuronowy to sposób idealny?

Niestety, do ideału tej metodzie jeszcze daleko, jednak jest ona znacznie lepsza, niż operacja chirurgiczna. Warto także zaznaczyć, że cena za taki zabieg nie jest mała. Zazwyczaj najtańsze propozycje zaczynają się od 3000 tysięcy złotych. W celu przedłużenia efektów warto chodzić na dodatkowe zastrzyki, co tym bardziej zwiększa koszty.

Czy są inne, bezpieczne sposoby? Tak – jednak w ich przypadku trzeba uzbroić się w cierpliwość i kultywować regularność. Chodzi oczywiście o suplementy diety, które występują pod różnymi postaciami.

Dlaczego warto postawić na suplementy?

Przede wszystkim jest to sposób w pełni naturalny, bezpieczny i znacznie tańszy od zabiegu kwasem hialuronowym, jednak dalej może dawać zadowalające efekty. Jakie produkty warto wziąć pod uwagę?

Perfect Bust kapsułki 90 szt.

Te wyjątkowe tabletki posiadają w swoim składzie fitoestrogeny, czyli roślinne odpowiedniki estrogenów – dzięki temu piersi mogą zostać zostać powiększone na podobnej zasadzie, jak podczas okresu dojrzewania.

Bigger Bust 90 szt.

Sprawa wygląda podobnie, jak wyżej. Warto jednak wspomnieć o tym, że kapsułki w składzie posiadają ekstrakt z koniczyny czerwonej, chmiel oraz inne substancje, które mogą pobudzić mikrokrążenie piersi, dążące do ich wzrostu.

Perfect Bust+ serum 150 ml

W tym przypadku naturalne składniki (morszczyn, cytryna, nagietek lekarski, marcelignan itd.) odżywiają skórę i powiększają biust – to dobre urozmaicenie kuracji tabletkami, ponieważ piersi będą stymulowane także z zewnątrz organizmu.

Bigger Bust żel 150 ml

Ten preparat zwiększa wydzielanie kolagenu, który z kolei wpływa na atrakcyjny wygląd piersi, a także zapobiega ich starzeniu. Skład produktu jest w pełni naturalny. Żel wpływa również na proces adipogenezy, podczas którego w piersiach odkładają się w odpowiedniej ilości lipidy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *