Rankingi

Ranking: TOP 5 wibrujących nakładek na penisa

Na rynku można znaleźć sporo ciekawych gadżetów erotycznych dla mężczyzn, jednak te zwykle kojarzą się ze sztucznymi pochwami czy też masażerami prostaty. Tymczasem na szczególną uwagę zasługują nakładki wibracyjne, które są w stanie zapewnić bardzo ciekawe, wręcz wyjątkowe doznania. Wyróżniają się niewielkimi rozmiarami, a przy tym ponadprzeciętnie interesującymi funkcjami. Z tego powodu przygotowaliśmy ranking najlepszych nakładek wibrujących na penisa.

Nakładka na penisa – co to jest?

Nakładka wibracyjna to pewnego rodzaju wibrator na penisa. Tym mianem określa się niewielkie urządzenia, które zostały wyprofilowane w taki sposób, aby w wygodny sposób można je było nałożyć na przyrodzenie. Napęd wibrujący zapewnia ciekawą stymulację. Zważając na nieduży rozmiar tego gadżetu, można śmiało stwierdzić, że świetnie sprawdzi się podczas podróży, gdyż łatwo można go ukryć.

Szukając urozmaicenia zabawy w sypialni, wiele osób wybiera produkty, takie jak nakładka na penisa. Opinie użytkowników potwierdzają, że tego rodzaju gadżety otwierają partnerów na nowe pomysły, jednocześnie podkręcając atmosferę podczas gry wstępnej, co korzystnie wpływa na późniejsze doznania podczas seksu.

W wielu przypadkach wibrator na penisa może zapewnić jeszcze lepsze odczucia, jeśli zastosowany zostanie do niego lubrykant, najlepiej na bazie wody. Ten rodzaj żeli nawilżających nadaje się do użytku w przypadku wszystkich gadżetów erotycznych, jakie są dostępne na rynku.

Wibrator na penisa – jakie może mieć funkcje?

Wiele zależy od samego modelu urządzenia, ponieważ wibrator na penisa może występować w różnych wersjach. Nierzadko są to pierścienie na członka, które mogą być używane nawet podczas seksu z partnerką. Istnieją również zabawki, które dodatkowo stymulują mosznę. Najpopularniejsze są jednak niewielkie, jajowate produkty, które zostały wyposażone w wibrująco-pulsujące elementy. Osoby, które cenią sobie funkcjonalność, docenią fakt, że wiele takich gadżetów posiada w zestawie pilota.

Ranking wibratorów na penisa

5. Hot Octopuss Pulse Solo Essential

To bardzo ciekawa zabawka, która posiada zaledwie 11 cm długości. Żołądź penisa powinna znajdować się w miejscu oznaczonym symbolem korony. Co ciekawe, gadżet umożliwia stymulację prącia nawet w stanie spoczynku. Produkt posiada 9 trybów pracy, wszystkie ze zmienną intensywnością. Konstrukcja jest szczelna, dlatego ta wibrująca nakładka na członka z powodzeniem może zostać zabrana do wanny lub pod prysznic. Zabawka została wykonana z silikonu i ABS.

4. Kink by Doc Johnson Caged Vibrating Silicone Cock Cage

To produkt dla szczególnie wymagających osób. Wibrator na penisa jest umieszczany w środkowej części przyrodzenia. Zabawka ma specjalną pętlę, służącą do objęcia i stymulacji moszny. W jej górnej części znajduje się moduł wibrujący, który zapewni przyjemność nie tylko mężczyźnie, ale i kobiecie – z powodzeniem może on stymulować także łechtaczkę podczas seksu z partnerką.

3. Hot Octopuss Jett

Ta nakładka swoją budową przypomina pierścień na penisa, jednak w tym przypadku gadżet jest umieszczany za żołędzią. Produkt wyposażono w dwa wyjątkowo mocne silniki typu bullet (ang. nabój), połączone przewodami z pilotem. Ten wibrator na penisa zapewnia ponadprzeciętnie silną stymulację.

2. Kink by Doc Johnson Cock Jock Splitter Silicone C-Ring

Ta nakładka na penisa powinna być zakładana jak najbliżej jąder, ponieważ w swojej dolnej części posiada specjalne elementy do stymulacji moszny. Wystający napęd wibrujący sprawia, że gadżet jest doskonałą propozycją dla par – wypustka będzie pieścić także łechtaczkę kobiety.

1. Hot Octopuss Pulse Duo Lux

Ranking wibrujących nakładek na penisa wygrywa ten wyjątkowy produkt. Przypomina pierwszy gadżet z zestawienia, jednak ma znacznie mocniejszy napęd. Zestaw wzbogacono także o dwa ręczne piloty do zdalnego sterowania, co sprawia, że jest to idealna propozycja dla par. Warto zwrócić uwagę na fakt, że dolna część zabawki także emituje wibracje – kiedy mężczyzna leży z założonym urządzeniem, partnerka może usiąść na nim okrakiem w taki sposób, aby gadżet pieścił jej pochwę. Oboje otrzymują pełną kontrolę nad nakładką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *