Rankingi

Ranking: TOP 5 nakładek wibrujących

Nakładki wibracyjne są ciekawym rodzajem gadżetu erotycznego, który zwiększa wrażenia seksualne obojga partnerów. Zakładane są na penisa i ich zadaniem jest uciskanie jego trzonu. Dzięki temu dochodzi do ograniczenia dopływu krwi do prącia, co znacząco wpływa na czas trwania erekcji. Innymi słowy, gadżet pozwala mężczyźnie na skuteczne przedłużenie stosunku. Wynika z tego oczywista korzyść także dla kobiety, która może też liczyć na dodatkową stymulację, gdyż podczas penetracji nasadka na penisa opiera się na łechtaczce i pieści ją wibracjami.

Ogromną zaletą krążków wibracyjnych jest to, że ułatwiają utrzymanie wzwodu. Oczywiście nie są żadnym środkiem medycznym, nie rozwiążą bardziej skomplikowanych problemów leżących po stronie organizmu lub psychiki. Nie zmienia to jednak faktu, że są znakomitym i prostym środkiem na urozmaicenie igraszek. Mogą wnieść nieco nowości do małżeńskiego pożycia. Przy tym nie są tak inwazyjne, jak np. strapony czy korki analne, nie wymuszają więc przełamywania barier. Krótki ranking pozwala poznać najciekawsze modele pierścieni wibrujących.

5. We-Vibe Pivot – pierścień wibrujący na penisa

Oto nowoczesny produkt, do którego sterowania wymagana jest darmowa aplikacja mobilna We-Connect znana m.in. z wibratorów z serii We-Vibe. Wystarczy zainstalować ją w telefonie lub tablecie, by otrzymać możliwość kontroli nakładki wibrującej poprzez Internet lub Bluetooth. Aplikacja ma bardzo ciekawe możliwości. Dla przykładu opcja Beat pozwala zsynchronizować muzykę z wibracjami. W tym układzie to dany utwór będzie decydował o ich subtelności. To bardzo wygodne rozwiązanie, choć w gorących sytuacjach łatwo można zapomnieć o przełączaniu kolejnych funkcji.

Same wibracje potrafią być naprawdę silne. Dość rzec, że są w stanie bardzo mocno oddziaływać na męskiego członka i poruszać nim. Z pewnością sprawią przyjemność niejednej kobiecie.

4. Satisfyer Ring 1 – erekcyjny pierścień wibrujący

Uniwersalny gadżet do stosowania podczas masturbacji lub stosunków seksualnych. Jego wydłużony kształt sprawia, że nie tylko bardzo silnie oddziałuje na penisa, ale także stymuluje dużą powierzchnię damskich stref intymnych. Dzięki elastycznemu materiałowi pierścień wibracyjny bez problemu można założyć na prącie. Jest to produkt wodoszczelny, dlatego sprawdzi się także podczas igraszek pod prysznicem.

Siła Satisfyer Ring 1 zależy od wyboru 1 z aż 10 dostępnych programów. Natomiast w razie rozładowania baterii, sprzęt łatwo przywrócimy do życia za pomocą dołączonego do zestawu magnetycznego kabla USB.

3. We-Vibe Verge – pierścień wibrujący na penisa

Ten gadżet stanowi niejako połączenie dwóch poprzednio zaprezentowanych produktów. Z jednej strony ponownie mamy styczność z pierścieniem wibracyjnym sterowanym z poziomu aplikacji We-Connect – We-Vibe Verge ma więc wszystkie funkcje wersji Pivot. Z drugiej strony otrzymujemy tu inny, wydłużony kształt o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Wypustka może bowiem dodatkowo wpływać na męskie lub żeńskie strefy erogenne. Jeśli skierowana będzie w dół, to przy każdym ruchu będzie pieścić krocze mężczyzny. Natomiast po ustawieniu wypustki ku górze, zacznie przylegać do łechtaczki, gwarantując coraz to silniejsze bodźce.

2. MARC DORCEL Power Clit V2 – pierścień wibrujący

O krok dalej poszła znana firma z 30-letnim stażem w branży erotycznej, której założycielem jest francuski reżyser filmów pornograficznych. Nasadka na penisa od MARC DORCEL co prawda nie korzysta z żadnej aplikacji, ale za to jest bardzo przystępna cenowo i gwarantuje nie lada doznania. W tej wersji rozbudowana została wspomniana już wcześniej wypustka, która posiada dodatkowe elementy. Ich skuteczność poczują przede wszystkim kobiety, choć mężczyźni także nie będą narzekać na siłę umieszczonego wewnątrz urządzenia wibrującego jajeczka.

1. Ovo B8 Ring – erekcyjny pierścień wibrujący

Ostatni gadżet w naszym rankingu jest bardzo ergonomiczny, wygodny i prosty w obsłudze. W zaskakująco skuteczny sposób wpływa on na wydłużenie stosunków seksualnych oraz potęguje doznania obojga partnerów. Stosowanie Ovo B8 Ring jest formą treningu, który pomaga w kontrolowaniu erekcji, a z czasem także samego wytrysku. Kobietom zapewnia natomiast stałą stymulację łechtaczki oraz jej okolic. W tej kategorii cenowej jest to sprzęt, który zdecydowanie nie ma sobie równych.

Podsumowanie

Pierścienie wibrujące nie rozwiążą wszystkich problemów łóżkowych, ale też nie po to zostały stworzone. Ich głównym celem jest wpływanie na doznania partnerów i z tego zadania wywiązują się znakomicie. Spośród produktów zaprezentowanych w rankingu uwagę przykuwają zwłaszcza te z aplikacją mobilną. Jest to oczywiście bardzo intrygujące rozwiązanie, ale jak już wspomnieliśmy, łatwo jest zapomnieć o stałym kontrolowaniu telefonu. Dlatego w pierwszej kolejności warto postawić na sprawdzone, klasyczne nakładki, które po uruchomieniu działają samoczynnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *