Większe doznania Zakupy

Posmakuj miłości – najlepsze smakowe lubrykanty!

W każdym związku seks pełni ważną rolę spoiwa, jednak czasami może wejść w rutynę. Z tego powodu warto postawić na różne urozmaicenia. Przez to tak wiele osób korzysta ostatnimi czasy z ofert sklepów erotycznych, a szczególną popularnością cieszą się produkty, takie jak jadalne lubrykanty. Dlaczego warto zainteresować się takimi produktami?

Kiedy do sypialni wkrada się rutyna, para może odczuć osłabienie się relacji. Dojść do tego może frustracja, większy stres itd. Przeciwdziałanie takim zjawiskom nie jest wcale trudne i nie wymaga masy pracy. Okazuje się bowiem, że dobrym rozwiązaniem są lubrykanty! Żele intymne, gdyż i takie określenie je opisuje, to preparaty służące do zwiększenia nawilżenia i poślizgu podczas seksu, ale też zabaw z gadżetami erotycznymi. Są szczególnie wskazane dla kobiet, które borykają się z suchością pochwy lub mają problem z libido. Istnieje bardzo wiele rodzajów tych specyfików, dlaczego więc dobrym pomysłem jest lubrykant smakowy?

Smakowy lubrykant to szczególnie ciekawy rodzaj żelu intymnego, którego skład został stworzony w sposób bezpieczny dla ludzkiego układu pokarmowego, ale przede wszystkim urozmaicony o substancje aromatyzujące, na przykład przypominające czekoladę, wiśnię itd. Wszystko zależy od konkretnego modelu.

Smakowy żel intymny zawsze posiada także miły zapach. Z tego powodu użycie go w sypialni wprowadza ciekawą atmosferę, ale nie tylko. Taki produkt inspiruje kochanków nierzadko do masażu całego ciała, a później gorącego całowania go. Czasem zdarza się też, że użytkownicy stosują smakowe lubrykanty, by bardziej przekonać się do seksu oralnego! Wspominane produkty mogą także być stosowane w ramach seksu tradycyjnego, a więc z penetracją. Z tego powodu smakowy lubrykant jest propozycją uniwersalną, która może być wykorzystana na wiele sposobów!

Na rynku znajduje się wiele produktów tego rodzaju, jednak należy kupować propozycje wyłącznie sprawdzonych marek. Jest to związane z faktem, iż skorzystanie z modelu niepewnego pochodzenia można się narazić na nieprzyjemne skutki uboczne. Dla ułatwienia przygotowaliśmy niżej zestawienie najciekawszych smakowych żeli nawilżających!

Jaki smakowy lubrykant kupić?

Intimate Earth – Fresh Strawberries Flavored Lubricant

Ten wyjątkowy lubrykant posiada zapach i smak świeżych truskawek. Zapewnia odpowiedni poślizg i wyróżnia go naturalny skład. Jego niepodważalnym atutem dla wielu osób jest fakt, że produkt jest wegański, a więc nie ma składników pochodzenia zwierzęcego, nie był także testowany na zwierzętach. Jego skład wzbogacono o kojący aloes, trawę cytrynową i owoce Goji.

System JO H2O Lubricant Chocolate

Ten wyjątkowy lubrykant smakowy posiada smak czekolady. Został stworzony na bazie wody, dlatego dobrze sprawdzi się w połączeniu z zabawkami erotycznymi. Opakowanie jest niewielkie, a więc będzie idealnym kompanem podczas podróży.

LOVELY LOVERS Cherry LollyPop Tasty Lube

LOVELY LOVERS to marka, która nieprzypadkowo otrzymała laur konsumenta. Opisywany produkt to lubrykant smakowy o aromacie wiśniowym, który nie zostawia plam, a do tego wzmaga pożądanie. Korzystanie z tego produktu jest także bardzo wygodne, ponieważ buteleczka została wyposażona w pompkę. Opakowanie jest odporne na promienie UV, dlatego długo utrzymuje swoje właściwości.

Żel intymny nawilżający DUREX Play słodka truskawka

Wysokiej jakości smakowy lubrykant znanej i cenionej na całym świecie marki Durex. Posiada słodki, truskawkowy smak, a jego konsystencja doskonale sprawdzi się w ramach masażu. Jednocześnie należy zaznaczyć, że skład został pozbawiony cukru.

Shunga – Toko Lubricant Pear & Exotic Green Tea

Ten produkt, podobnie jak pierwszy w zestawieniu jest wegański. Skład wzbogacono o aromat zielonej herbaty i gruszki, dlatego jest słodkawy i orzeźwiający. Lubrykant smakowy bazuje na wodzie, dlatego można go spokojnie stosować z zabawkami erotycznymi. Bez obaw można go używać z prezerwatywami lateksowymi. Skład jest wolny od parabenów, cukru, glutenu i sztucznych aromatów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *