Rankingi

Ranking: TOP 5 kulek analnych

Kulki analne to świetny gadżet dla osób, które szukają urozmaicenia w seksie. Ich funkcją jest dodatkowa stymulacja podczas współżycia lub masturbacji. Korzystanie z nich pozwala na znaczące spotęgowanie doznań oraz wpływa na zwiększenie przyjemności płynącej z orgazmu. Nic dziwnego, że ludzie tak chętnie korzystają z tego niepozornego gadżetu. Zwłaszcza że nadaje się on zarówno dla płci żeńskiej, jak i męskiej. W przypadku kobiet kulki analne to dodatkowa penetracja, która pobudza okolice intymne i znacząco wpływa na podniecenie. Jeśli chodzi o mężczyzn, analne kulki masują i pieszczą prostatę, co przyczynia się do szybszego i intensywniejszego orgazmu. Ich proste i niesamowicie skuteczne działanie sprawia, że zainteresowanie tym akcesorium jest duże i ciągle zyskuje ono coraz większą popularność. Oto ranking najlepszych kulek analnych:

5. Icicles szklane kulki analne – No. 41 Ben Wa Balls Medium

Szklane kulki analne to klasa sama w sobie. Ten gadżet prezentuje się niesamowicie, a równie duże wrażenie robią doznania fizyczne, których można doświadczyć podczas korzystania z niego. Delikatna szklana powłoka sprawia, że subtelnie masuje wnętrze odbytu, dając intensywną przyjemność. Niestety wiele osób błędnie poddaje w wątpliwość to, czy szkło jest odpowiednim materiałem na erotyczne zabawki. Warto zaznaczyć, że akcesoria takie jak kulki analne z linii Icicles są produkowane z bezpiecznego szkła, poddawanego wielu badaniom laboratoryjnym. Dzięki temu można mieć pewność, że korzystanie z tego gadżetu jest całkowicie bezpieczne. Szczególnie polecana przy tego typu produktach jest zabawa na ciepło lub na zimno. Wystarczy wsadzić je do wody o wybranej temperaturze, a następnie czerpać przyjemność z gorącej lub chłodnej stymulacji. To świetny sposób na rozbudzenie emocji podczas seksu, który staje się zbyt monotonny. Szklane kulki analne to świetny pomysł na urozmaicenie pieszczot zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

4. Kulka analna FUN FACTORY B Ball (malinowo-czarna)

Kulka analna od firmy FUN FACTORY to gwarancja dużej przyjemności w bardzo korzystnej cenie! Ten gadżet to idealny sposób na podwójną przyjemność podczas penetracji. Jego innowacyjny kształt sprawia, że świetnie dopasowuje się do każdego ciała i nie powoduje uciążliwego dyskomfortu. To doskonały wybór dla niedoświadczonych osób, które chcą spróbować nowych doznań analnych. Kobieta podczas seksu będzie czuła znacznie większe podniecenie, co wpłynie na szybszy i intensywniejszy orgazm. Zaaplikowana kulka analna sprawia, że pochwa staje się ciaśniejsza, a to wpływa na zwiększenie przyjemności mężczyzny podczas penetracji. Warto wypróbować produkt marki FUN FACTORY i cieszyć się ze wspaniałego seksu.

3. Kulki analne 50 Twarzy Greya Pleasure Intensified (czarne)

Kulki analne 50 Twarzy Greya to gadżet inspirowany kultowym filmem. Jest to zabawka o klasycznym kształcie, która zadowoli każdego. Nie trzeba być doświadczonym, aby wiedzieć, jak z niej korzystać. Akcesorium składa się z kulek ułożonych od najmniejszej do największej. Zakończone są uchwytem, który znacznie ułatwia wkładanie oraz wyciąganie. Te kuleczki analne stopniowo wsuwane w odbyt potrafią sprawić dużą rozkosz. Korzystanie z nich jest bardzo intuicyjne. Dodatkowo pewność, że zostały wyprodukowane z bezpiecznego medycznego silikonu, sprawia, że seks jest dużo bardziej komfortowy, a para może skupić się jedynie na przyjemności płynącej ze współżycia.

2. Kulki analne MARC DORCEL Deep Feel (czarne)

Kulki analne od znanej firmy MARC DORCEL cieszą się bardzo dużą popularnością. Są uwielbiane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Potrafią sprawić przyjemność każdemu, a ich użytkowanie nie wymaga umiejętności ani specjalistycznej wiedzy. Ich aplikacja nie sprawia trudności, a zakończenie gadżetu znacznie ułatwia użytkowanie. Te niepozorne koraliki analne ułożone są w taki sposób, aby dostarczyć niezapomnianą rozkosz. Zaczynając od najmniejszej kulki, stopniowo należy wsuwać kolejne. To wyjątkowe akcesorium polecane jest zarówno do zabaw solo, jak i w parze.

1. Kulki analne FUN FACTORY B Balls (malinowo-czarne)

Kulki analne od firmy FUN FACTORY to „must have” dla osób, które uwielbiają gadżety erotyczne. Wykonane są z materiałów odpowiednich dla delikatnej skóry okolic intymnych, dzięki czemu można poczuć się bezpiecznie i oddać się jedynie rozkoszy, jaka płynie z seksu. Dwie kulki o dużych rozmiarach wprowadzone do odbytu, potrafią dać podwójną satysfakcję. Doprowadzają do wyjątkowego orgazmu, więc nic dziwnego, że są najchętniej kupowanymi produktami tego typu.

Gadżet odpowiedni zarówno dla początkujących osób, jak i tych bardziej zaawansowanych – tym zdaniem można z łatwością opisać kulki analne. Opinie zadowolonych użytkowników tego typu akcesoriów są niesamowicie pozytywne. Warto doświadczyć przyjemności, jaka płynie z zabawy tymi akcesoriami. Wykorzystywać je można zarówno przy masturbacji, jak i podczas współżycia z partnerem. W trakcie seksu przynoszą satysfakcję każdej ze stron i właśnie dlatego są chętnie używane w ten sposób. Każdy, kto nie wie, o czym mowa, powinien zdecydować się na przetestowanie ich na własnej skórze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *