Rankingi

Ranking TOP5 lubrykantów analnych

zel analny

Chociaż w powszechnym przekonaniu pieszczoty związane z rejonami odbytu w dalszym ciągu należą to sfery tabu, coraz więcej osób zaczyna zgłębiać tajniki seksu analnego. W końcu anus należy do niezwykle wrażliwej strefy erogennej i związane z nim igraszki mogą być bardzo przyjemne do obojga partnerów. Należy jednakże przy tym pamiętać, że przygotowania do seksu analnego powinny odbywać się powoli, z zachowaniem reguł bezpieczeństwa i pomocą środków, które uczynią go miłym i pamiętnym wydarzeniem. Do jednego z produktów, którego absolutnie nie może zabraknąć podczas analnych przygód, należy dobrej jakości lubrykant. Jaki zatem wybrać żel analny? Z pomocą przychodzi poniższy ranking, w którym wymieniamy pięć najchętniej stosowanych lubrykantów do seksu analnego. 

5) Wodny lubrykant analny Comfort & Performance, YESforLOV

Piąte miejsce w naszym rankingu najlepszych lubrykantów analnych wędruje do produktu marki YESforLov. Żel analny Comfort & Performance cechuje się wysoką jakością, która pozwala na nieograniczoną niczym radość z seksu analnego. Comfort & Performance powstał na bazie wody, dzięki czemu bardzo dobrze wchłania się w skórę i nie pozostawia nieestetycznych plam na pościeli.  Zamiast tego gwarantuje doskonałe nawilżenie, a tym samym pełen komfort podczas zabaw analnych i redukcję bólu oraz otarć. Ponadto, dzięki składowi bazującemu na wodzie, lubrykant nadaje się również do bezpiecznego stosowania z prezerwatywami oraz zabawkami erotycznymi na bazie silikonu. Lubrykant Comfort &Performance marki YESforLOV zyskał duże grono zadowolonych konsumentów, chwalących jego skuteczność, dużą wydajność oraz korzystny stosunek jakości do ceny. 

4) Silikonowy żel analny Analyse Me!, pjur 

Czwarte miejsce w naszym rankingu najlepszych lubrykantów analnych wędruje do produktu Analyse Me! słynnej niemieckiej marki pjur. Żel gwarantuje, że zarówno pierwsze, jak i każde kolejne zbliżenia analne będą niosły ze sobą wyłącznie dobre skojarzenia i dużo rozkoszy. Wszystko dzięki składowi produktu; lubrykant został wykonany na bazie silikonu, a ponadto zawiera w sobie naturalny olejek jojoba oraz składniki o działaniu lekko rozluźniającym i znieczulającym – dzięki temu połączeniu żel przez długi czas pozostaje na skórze, czyniąc ją gładką i odporną na otarcia i jednocześnie zwiększa komfort zabaw analnych, redukując ewentualny ból. Produkt marki pjur gwarantuje, że seks analny będzie nie tylko bezpieczny i bezbolesny, ale i przyniesie partnerom wiele niezwykle satysfakcjonujących wrażeń. Na koniec warto także wspomnieć, że lubrykantpjur jest niezwykle wydajny, pozwalając tym samym na wiele długich i nieograniczonych pieszczot. 

3) Żel analny ANAL, Swiss Navy

Podium w naszym rankingu lubrykantów do seksu analnego otwiera produkt marki Swiss Navy. Ten wysokiej jakości lubrykant powstał na bazie nietypowego, acz niezwykle skutecznego w zapewnieniu zainteresowanym maksymalnej rozkoszy składniku. Prócz silikonu producent zastosował wyciąg z goździków – i uczynił to nie bez powodu. Goździki posiadają bowiem silne właściwości znieczulające i łagodzące, a tym samym doskonale sprawdzają się jako składnik żelu analnego, chroniąc przed otarciami i ewentualnym dyskomfortem. Dzięki użyciu lubrykantu marki Swiss Navy pieszczoty odbytu staną się dużo przyjemniejsze dla obojga partnerów. Ponadto, lubrykant posiada odpowiednio zbilansowane pH, dzięki czemu może być bezpiecznie stosowany na co dzień. 

2) Żel analny Fisting, SoSexual

Srebrny medal i tym samym drugie miejsce w naszym rankingu najpopularniejszych żeli analnych zajmuje produkt marki SoSexual. Dzięki jego stosowaniu zabawa w sypialni będzie całkowicie bezbolesna i niezwykle przyjemna, co być może pozwoli przekonać się do analnych igraszek także osobom nastawionym do niego nieco sceptycznie. Żel Fisting swoje działanie zawdzięcza zastosowanym przy produkcji składnikom o niezwykle wysokiej jakości, które rozluźniają mięśnie odbytu i tym samym zapewniają ogrom niezapomnianych doznań. Lubrykant został oparty na bazie wody, co sprawia, że można bezpiecznie stosować go z prezerwatywami oraz silikonowymi gadżetami erotycznymi.

1) Żel analny Fisting, LoveStim

Złoty laur i tym samym pierwsze miejsce w naszym rankingu wędruje do produktu, o którym krąży wiele entuzjastycznych opinii od użytkowników z całego świata. Żel analny Fisting marki LoveStim to jedyny w swoim rodzaju produkt, który z pewnością pomoże wszystkim zainteresowanym w bezpiecznej i niezwykle przyjemnej eksploracji tajemnic seksu analnego. LubrykantLoveStim został wyprodukowany z wysokiej jakości naturalnych składników, które, prócz zapewnienia odpowiedniego nawilżenia, pomogą w rozluźnieniu mięśni odbytu i zapobieganiu dyskomfortu. Znieczulenie, wywołane działaniem składników, potęguje pozytywne doznania płynące z pieszczot odbytu. Dodatkowym plusem żelu analnego LoveStim jest jego całkowita wchłanialność – dzięki temu skóra zostaje przyjemnie nawilżona, a Ty nie musisz martwić się o nieestetyczne plamy na bieliźnie i pościeli. Żel LoveStim jest niekwestionowanym faworytem i produktem zdecydowanie godnym polecenia. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *