Ciekawe Większe doznania

Nowoczesna technologia w sypialni – wibratory sterowane pilotem

Branża gadżetów erotycznych prężnie się rozwija, serwując użytkownikom nie tylko nowoczesne i bardziej dopasowane do ciała urządzenia, ale też wygodne w użyciu. Jeszcze kilkanaście lat temu nie do pomyślenia było to, co będą potrafiły dzisiejsze zabawki. Spośród nich szczególnie ciekawą propozycją jest wibrator zdalnie sterowany! Dlaczego warto i jakie modele będą dobrym wyborem?

Zabawki erotyczne zmieniały się na przestrzeni wieków. Okazuje się, że pierwszy sztuczny członek został wykonany z kamienia i to 28 tysięcy lat temu! Milenia później Kleopatra została prawdopodobnie pierwszą użytkowniczką wibratora, który został wykonany z tykwy, w której umieszczono pszczoły, a rozwścieczone owady wprowadzały gadżet w ruch! Nie można się przy tym owym wynalazkom dziwić, ponieważ potrzeba spełnienia seksualnego jest nierzadko tak samo silna, jak konieczność zaspokojenia głodu. Największa rewolucja jednak zaczęła się na początku XX na skutek elektryfikacji, ponieważ właśnie wtedy wynaleziono pierwszy wibrator elektryczny. Kilka dekad temu mogłoby się wydawać, że te urządzenia nie mogą się bardziej rozwinąć. Tymczasem okazało się, że ludzie coraz częściej sięgają po zabawkę, którą jest nowoczesny wibrator zdalnie sterowany. Dlaczego warto na niego postawić?

Wibrator na pilot jest przede wszystkim ukłonem w stronę osób ceniących sobie komfort w sypialni. „Tradycyjne” zabawki wibrujące bowiem najczęściej mają panel sterowania na swojej powierzchni, dlatego zmienianie trybów podczas zabawy jest mało wygodne. Wibrator z pilotem pozwala wedle preferencji sterować pracą urządzenia bez wykonywania zbędnych ruchów! To nie wszystko, ponieważ takowy pilot może służyć nie użytkowniczce, ale jej drugiej połówce. Dzięki temu gra wstępna partnerów będzie jeszcze ciekawsza, co z pewnością będzie owocowało pasjonującym seksem. Co ciekawe, niektóre wibratory z pilotem są stworzona dla par, a więc umożliwiają nie tylko wibracyjną stymulację, ale też jednoczesne przeprowadzenie penetracji!

Jaki wibrator na pilota wybrać?

Fifty Shades of Grey – Remote Control Bullet Vibrations

Ten wyjątkowy wibrator na pilota posiada niewielkie rozmiary, jednak wyróżnia go bardzo mocny napęd wibracyjny. To nie wszystko, ponieważ ten unikalny gadżet posiada aż 10 trybów wibrowania z możliwością dopasowania mocy każdego z nich w 6 poziomach. W zestawie znajduje się satynowy pokrowiec do przechowywania. Sznureczek umożliwia wygodną aplikację dopochwową.

Satisfyer Partner Plus Remote

Jest to bardzo dobry wibrator zdalnie sterowany dla par, który różni się od innych w tym zestawieniu przede wszystkim swoim wyjątkowym kształtem. Wzornictwo przypominające podkowę nie jest przypadkowe, ponieważ umożliwia kochankom przeprowadzenie penetracji, kiedy gadżet jest założony. Jedno jego ramię spoczywa na łechtaczce, drugie umieszcza się w pochwie. Zabawkę wykonano z bezpiecznego silikonu medycznego.

B Swish bnaughty Classic Unleashed

Ten wibrator dopochwowy często występuje też pod nazwą wibrujące jajko. Jest to związane z jego jajowatym kształtem. Gadżet został wyposażony w specjalny ogonek, który pozwala komfortowo aplikować urządzenie. Produkt oferuje 5 trybów wibrowania. Zasięg pilota wynosi trzy metry. Zarówno do zasilenia zabawki, jak i pilota potrzebne są dwie baterie AAA. Wibrator zdalnie sterowany jest wodoodporny i wykonano go z bezpiecznego dla ciała materiału, którym jest poliuretan.

Fifty Shades Freed I’ve Got You

Ten niesamowity wibrator posiada bardzo mocny silnik, który jednocześnie oferuje wiele trybów wibrowania. Jest ich aż 20! Użytkowniczka będzie mogła bawić się w sposób niezwykle komfortowy, ponieważ produkt sprawdzi się zarówno jako wibrator dopochwowy, ale też masażer łechtaczki lub dowolnej części ciała. Stworzono go z przyjemnego w dotyku silikonu medycznego bez dodatku ftalanów. Urządzenie jest zasilane kablem USB dołączonym do opakowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *