Bez kategorii Porady

Jak wykonać męski striptiz?

Striptiz jest najczęściej kojarzony z tańcem kobiet, jednak warto wiedzieć, że nie zawsze dotyczy on płci pięknej. Striptizerzy cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród pań, dlatego warto dowiedzieć się, jak wykonać erotyczny układ we własnym domu. Jak zrobić męski striptiz, na co zwracać uwagę i jakie akcesoria okażą się przydatne? Zapraszamy do zapoznania się z niniejszym tekstem.

Męski striptiz jest wbrew pozorom często spotykany. Zawodowi tancerze bywają zapraszani do wykonania pokazu w ramach wieczoru panieńskiego lub w innych, podobnych sytuacjach. Z tego powodu warto zainteresować się tym tematem we własnym zakresie, a konkretnie – we własnej sypialni, ponieważ może się okazać, że Twoja druga połówka bardzo doceni tego rodzaju urozmaicenie. W takim razie jak wykonać męski striptiz?

Męski striptiz – jak wygląda?

Męski striptiz i jego wykonanie są zależne od celu. W niektórych przypadkach niewiele różni się on od tego damskiego, jednak najczęściej polega na odegraniu pewnego rodzaju scenki, dlatego zazwyczaj wymaga użycia stroju – na przykład policjanta czy strażaka. W takim tańcu chodzi o podkreślenie męskości, a więc układ często wiąże się z prężeniem mięśni. Wiele zależy również od podkładu muzycznego, który powinien być w miarę dynamiczny, ale też zmysłowy.

Męski striptiz – jak zrobić go w domu?

Zastanawiasz się, jak zrobić męski striptiz? Przede wszystkim powinieneś zatroszczyć się o odpowiednią atmosferę. Z tego powodu zaleca się zasłonięcie okien i zapalenie słabego światła. Do tego dobrze sprawdzą się takie dodatki jak świece zapachowe czy kadzidło, które spotęgują zmysłowy nastrój. Nie można też zapominać o stroju. Jeśli nie chcesz kupować specjalnego kostiumu, zadbaj o odzież, której łatwo się pozbędziesz. Wolniejsza muzyka będzie wskazana dla koszuli, jednak skoczne rytmy pozwalają np. widowiskowo zrzucić podkoszulek – być może nawet go rozerwać – wiele zależy od Twojego charakteru i pomysłu. Podczas tańca powinieneś się czuć komfortowo, dlatego dobierz strój i układ do swoich preferencji. Zainwestuj w ładną bieliznę i załóż ją, możesz też skorzystać z prześwitującej bielizny erotycznej, która rozpali partnerkę. Postaw także na obcisłe spodnie.

Na co zwracać uwagę przy planowaniu układu? Muzyka powinna być dopasowana do Twoich ruchów, dlatego przećwicz taniec do kilku piosenek, które lubisz. Poruszaj do rytmu biodrami i ramionami, możesz też powoli obracać głową. Interesującym urozmaiceniem jest oparcie się o krzesło. Co istotne – nie pozbywaj się ubrań bardzo szybko, ponieważ wtedy taniec potrwa kilka sekund, a warto go przeciągnąć tak, by trwał tyle, co utwór. Ciekawymi dodatkami są przygryzanie warg czy delikatne dotykanie własnego ciała. Możesz wzbogacić układ o rzucenie w drugą połówkę częścią garderoby, na przykład koszulą. Utrzymuj z partnerką kontakt wzrokowy, ale nie wychodź ze swojej roli. Zaleca się także skorzystanie z ładnych perfum, możesz na przykład przetestować pachnidła z feromonami.

Jak wykonać męski striptiz? Przydatne produkty

Anais Justin męskie stringi

Estetyczna bielizna będzie świetnym rozwiązaniem na męski striptiz. Prezentowany model jest strojem kelnera, a w zestawie znajduje się także pasująca do reszty muszka. Stringi wykonano z elastycznego i błyszczącego materiału. Biało-czarna kolorystyka sprawia, że produkt będzie pasował do wszystkich innych ubrań.

Passion for him 100ml – perfumy z feromonami – męskie

Feromony zapachowe nie tylko otoczą Cię zmysłowym aromatem – działanie tych lotnych substancji może wpłynąć pozytywnie na podniecenie Twojej drugiej połówki, ale też zwiększyć Twoją pewność siebie! Warto dodać, że działanie feromonów jest potwierdzone przez badania. Pachnidło ma świeży, cytrusowy zapach z dodatkiem nut drzewnych. Woń utrzymuje się długo. Produktu używa się tak jak innych perfum.

Noir handmade H055 Tiulowa koszulka z plisami

To bardzo ładna koszulka, której przód stanowi prześwitująca siateczka, co na pewno będzie jeszcze bardziej podniecało Twoją drugą połówkę. Produkt ma także wstawki z czarnego materiału 3D.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *