Rankingi

Ranking: TOP 5 korków analnych

Stosowanie korków analnych jest świetnym sposobem na zwiększenie przyjemności podczas łóżkowych igraszek z partnerem. Mogą one być elementem gry wstępnej lub wzmagać doznania już podczas stosunku zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by używać ich w trakcie masturbacji, kiedy również spełnią swoją rolę. Są idealnym narzędziem treningowym dla osób przygotowujących się do pierwszego stosunku analnego. Należy jednak pamiętać, że do tego rodzaju przyjemności nie można podchodzić bez odpowiedniego przygotowania. Kluczem jest wybór środka nawilżającego oraz korka analnego o rozsądnej wielkości.

W specjalistycznych sklepach dostępny jest ich ogromny wybór. Jednak w tym przypadku łatwo jest zrobić sobie krzywdę, a tym samym zniechęcić się do tego typu stymulacji. Na początku ciężko też zrozumieć, czym różnią się szklane od tych wykonanych z metalu czy silikonu. Śpieszymy zatem z pomocą. Przygotowany przez nas ranking korków analnych pomoże poznać najlepsze modele i wybrać ten odpowiedni dla siebie.

5. MARC DORCEL korek analny z wibracjami – Best Vibe Plug M

Zestawienie rozpoczynamy od produktu oferowanego przez firmę MARC DORCEL, która zdecydowanie zdominowała naszą klasyfikację. Jej założycielem jest człowiek doskonale znający się na tego typu akcesoriach. Dorcel jest bowiem francuskim producentem oraz reżyserem filmów pornograficznych.

Przejdźmy jednak do samego gadżetu. Jest to stosunkowo niedrogi korek analny z szeroką podstawą stopniowo zwężającą się ku górze. Ten kształt ma oczywiście uzasadnienie. Chodzi o to, by produkt nie zassał się do wnętrza odbytu. Dzięki temu nie trzeba go ciągle kontrolować. Na tle konkurencji Best Vibe Plus wyróżnia się silnikiem o dużej sile, który po uruchomieniu wytwarza wibracje i potęguje wrażenia płynące z penetracji. Dostępnych ma aż 12 programów, dzięki czemu bez problemu można dostosować jego działanie do swoich potrzeb.

4. MARC DORCEL korek analny – Geisha Plug M V2 (z diamentem)

Kolejny produkt sygnowany marką uznanej firmy z 30-letnim doświadczeniem w branży. W tym przypadku decydując się na zakup korka Geisha Plug M V2, otrzymuje się ekskluzywny gadżet zapakowany w gustowny czarny woreczek. Sam korek u podstawy ma imitację drogiego kamienia, który nadaje mu elegancji i luksusowego wyglądu. To jednak nie jest jego najważniejsza cecha.

Wewnątrz korka analnego znajduje się mała kulka, która pełni rolę środka ciężkości. Z każdym przesunięciem produktu w ciele zmienia ona swoje położenie. Tym samym wywołuje silniejszy nacisk w różnych miejscach, co znacznie potęguje doznania. Rozwiązanie to nie należy do najnowszych, jednak Geisha Plug M V2 stanowi jego unowocześnioną, rozwiniętą wersję.

3. Satisfyer Plugs Black – zestaw korków analnych

Powoli wchodzimy na podium. Na trzecim miejscu znajduje się komplet, który gwarantuje najlepszy stosunek jakości do ceny ze wszystkich zabawek obecnych w zestawieniu. Ten silikonowy zestaw będzie odpowiednim wyborem dla osób rozpoczynających dopiero przygodę z seksem analnym, jak i dla doświadczonych, świadomych swego ciała użytkowników.

Zaletą Satisfyer Plugs Black jest to, że każdy z elementów jest całkowicie inny i gwarantuje odmienne doznania. Pierwszy korek analny swoją formą przypomina śrubę. Układ ten jest nietypowy, ale zdecydowanie ułatwia wprowadzenie go do ciała. Następny składa się z mniejszej oraz większej kulki, natomiast trzeci jest do niego bardzo podobny, ale posiada jeszcze dodatkową część. Wszystkie produkty z kompletu zakończone są dużym oczkiem, który ułatwia nad nimi kontrolę i nie pozwala na zbyt głębokie wsunięcie ich do środka.

2. Rianne S zestaw korków analnych – Booty Plug Set 3x

Rhianne S to seria ekskluzywnych gadżetów erotycznych, które przykuwają uwagę eleganckim oraz nieco pikantnym wyglądem. Tutaj również mamy do czynienia z kolekcją złożoną z trzech korków analnych. Różnią się one wysokością, która występuje w trzech wariantach -7,2 cm, 8,2 cm i 9,5 cm. Taki zestaw jest idealnym wyborem dla osób początkujących, średnio zaawansowanych i doświadczonych. Na każdym z tych poziomów użytkownicy odczują wyraźną przyjemność.

Dużym plusem Booty Plug Set 3x jest to, że jest on zestawem gadżetów znakomicie wprowadzającym do seksu analnego. Pozwala użytkownikom zaznajomić się z nowymi wrażeniami, a następnie stopniowo przesuwać granice tolerancji własnego ciała. Jeśli chodzi o te konkretne korki analne, to opinie o nich są bardzo dobre.

1. MARC DORCEL korek analny – Best Plug M

Pierwsze miejsce należy do produktu marki MARC DORCEL, który urzeka przede wszystkim swoją prostotą. Ten gadżet jest kwintesencją korków analnych, czemu zapewne zawdzięcza swoją popularność. Pozbawiony jest fajerwerków znajdujących się we wcześniej wymienionych pozycjach, a mimo to wciąż znakomicie się sprzedaje i nic nie wskazuje na to, że mogłoby się to szybko zmienić. Best Plug M jest w pełni wodoodporny i wykonany z silikonu klasy medycznej, dzięki czemu może sprawiać wrażenie nieco wygodniejszego np. od korka analnego z innego materiału. To solidny produkt świetny dla osób na każdym etapie przygody tzw. grecką miłością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *