Rankingi

Ranking: TOP 5 masażerów prostaty

ranking masazerow prostaty

Te gadżety erotyczne są stosunkowo niewielkie, dyskretne, a ich silniczki wywołują wibracje stymulujące najbardziej czułe strefy erogenne. Co jednak najważniejsze, produkowane są z myślą o mężczyznach lubiących przekraczać kolejne granice w łóżku. Mowa o masażerach prostaty, które zrewolucjonizowały pojęcie eksperymentów erotycznych. Troszcząc się o potrzeby panów lubiących odkrywać nowe doznania, stworzyliśmy ranking masażerów prostaty, które warto mieć w swojej sypialni. Zobacz, na jakie zabawki zwrócić swoją uwagę!

5. Rocks-Off Butt-Boy 7 – Masażer prostaty (czarny)

Rocks-Off Butt-Boy 7

Masażer Butt Boy 7 wyprodukowany przez Rocks-Off wykonany jest z silikonu medycznego. Jego anatomiczny kształt ułatwia aplikację, a wibrator umieszczony na końcu masażera dobrze rozprowadza drganie po całej powierzchni zabawki. Można uruchomić go intuicyjnym przyciskiem. Korek analny ma formę stożka, którego średnica waha się w granicach od 2,5cm do 5cm. Gadżet jest świetnym wyborem zwłaszcza dla początkujących.

Wyróżniającą cechą produktu od Rocks-Off jest zasilanie bateriami AAA. W odróżnieniu od pozostałych masażerów w naszym zestawieniu, tego gadżetu nie musisz ładować kablem USB, a jedynie dbać o wymianę baterii. Zabawka posiada aż siedem poziomów wibracji. Służy nie tylko dawaniu przyjemności, ale także dba o prostatę i zmniejsza ryzyko wystąpienia problemów ze wzwodem. Ten stosunkowo niewielki, ale mocny masażer prostatyotwiera nasz ranking na piątym miejscu.

4. Rocks-Off RO-ZEN Pro – Masażer prostaty (czarny)

Rocks-Off RO-ZEN Pro

Dla mężczyzn lubiących maksimum doznań mamy kolejną propozycję od Rocks-Off. Tym razem to masażer prostatyRO-ZEN Pro z pierścieniem erekcyjnym. Ten innowacyjny korek analny nie tylko masuje prostatę wytwarzanymi przez siebie wibracjami, ale dodatkowo przyjemnie uciska członka podczas swojej pracy, wzmacniając i przedłużając erekcję. Gadżet od Rocks-Off jest wodoodporny i pracuje na 10 różnych programach.

Masażer RO-ZEN Pro ma wyjątkowy kształt, oferujący przyjemność już w momencie aplikacji. Korek o średnicy 4cm sprawdzi się zarówno, jeśli dopiero zaczynasz przygodę ze stymulacją analną, jak i w sytuacji, gdy masz już doświadczenia w tym zakresie. Pierścień pozwala na umieszczenie w nim penisa i jąder – jego średnica to kolejno 3,5cm i 3,8cm. Zabawka pokryta jest silikonem medycznym, a jej ładowanie odbywa się poprzez podłączenie do gniazda elektrycznego. Na uwagę zasługuje również fakt, że na mostku łączącym korek analny z pierścieniem erekcyjnym znajdują się masujące wypustki. To dodatkowa propozycja rozkoszy od Rocks-Off!

3. LELO Hugo – Masażer prostaty (głęboki róż)

LELO Hugo

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć masażera LELO Hugo. Jego unikatowy kształt trafia prosto w punkt P, który nazywany jest punktem G męskiego ciała. To jednak nie wszystko. Zabawka składa się z dwóch części. Korek analny ma kształt maksymalnie zbliżony do budowy ciała – znajdujące się w nim silniczki litowo- jonowe generują wibracje na 8 poziomach. Druga część służy do stymulacji krocza, wzmacniając doznania odczuwane podczas pracy masażera prostaty. Długość zabawki to około 10 cm, a całość pokryta jest silikonem medycznym w mocnym, różowym kolorze.

To jednak nie kształt ani ilość programów wibracji zachęciła nas do umieszczenia masażera LELO Hugo na trzecim miejscu rankingu. Powinieneś bowiem wiedzieć, że zabawką możesz sterować… zdalnie. Wszystko za sprawą pilota współpracującego z masażerem, kontrolującego zarówno uruchomienie drgań, jak i zmianę ich intensywności. Zasięg sterownika sięga aż 12 metrów, przez co LELO Hugo z powodzeniem używać możesz także poza sypialnią. Masażer jest wodoodporny, dlatego nadaje się do zabaw pod prysznicem i w wannie.

2. Marc Dorcel P-Swing – Masażer prostaty (czarny)

Marc Dorcel P-Swing

Masażer prostaty Marc Dorcel P-Swing może pracować nawet 60 min. bez przerwy. Dba o to akumulator wbudowany w smukłe wnętrze gadżetu. Gadżet ładowany jest kablem USB, a poza korkiem analnym posiada on także element do stymulacji krocza, podobnie jak poprzedni masażer z rankingu, P-Swing sterowany jest przy użyciu pilota.

Musisz jednak wiedzieć, że produkt od Marc Dorcel proponuje Ci aż 16 trybów wibrowania oraz 3 tryby rotacji! Wszystko za sprawą poruszającej się główki, która gwarantować będzie dodatkowe doznania podczas używania gadżetu. Chcesz więcej? Nie ma problemu, ponieważ produkt ma wbudowany system nagrzewający. Możesz przygotować go w ten sposób do użycia bądź zwiększyć przyjemność stymulacji. Wśród osób używających ten masażer prostaty opiniesą jednoznaczne – to prawdziwa rewolucja erotyczna!

1. Marc Dorcel Secret Delight – wielofunkcyjny stymulator (czarno – złoty)

Marc Dorcel Secret Delight

Przyszedł czas na miejsce pierwsze. Naszym zdaniem najlepszy masażer prostaty to produkt Marc Dorcel Secret Delight. Jest on zbiorem najcenniejszych cech poprzednich gadżetów, uzupełnionych o wyjątkowe technologie. Stymulator ma kształt wibrującego jajeczka. Jego używanie ułatwia uchwyt przypominający pętle. Wibracje uruchamiane są dzięki bezprzewodowemu pilotowi, współpracującemu z masażerem.

Jajko pokryto hipoalergicznym silikonem medycznym, a całość jest wodoodporna. Silnik działa w 10 trybach. Może pracować nawet przez 1,5 godziny, a ładowanie odbywa się przez kabel USB. Cechą unikatową masażera prostaty Secret Delight jest możliwość sterowania głosem. Wibracje mogą dostosować się np. do rytmu muzyki puszczanej w tle. To jeszcze bardziej podkręca temperaturę w sypialni!

Mamy nadzieję, że ranking masażerów prostaty zainspirował Cię do uzupełnienia kolekcji gadżetów erotycznych o nowe elementy. Możesz wkroczyć na nieodkryty dotąd poziom eksperymentów i przekonać się o istnieniu punktu P. Zapewniamy, że będziesz zadowolony z rekomendowanych przez nas gadżetów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *