Bez kategorii

5 najlepszych pozycji do seksu oralnego

Spośród licznych praktyk seksualnych stymulacja części intymnych ustami jest niewątpliwie jedną z najpopularniejszych. Trudno się temu dziwić, ponieważ zapewnia ona inne doznania niż standardowe zbliżenie, a przy tym niesamowicie pobudza. Dlatego też w niniejszym tekście postanowiliśmy opisać najciekawsze pozycje seksualne. Seks oralny nie będzie mieć już przed Tobą tajemnic!

Seks oralny, określany też mianem miłości francuskiej, polega na pieszczotach penisa lub waginy za pomocą ust. Zapewnia bardzo ciekawe doznania, jednak wszystko zależy tak naprawdę od techniki strony aktywnej. W tym przypadku stymulacja może się zakończyć orgazmem lub być dopiero wstępem do tradycyjnego seksu (w ramach gry wstępnej). Wiele osób potwierdza, że seks oralny jest jedną z najbardziej preferowanych przez nie praktyk. Warto więc przekonać się do tego typu pieszczot, które mogą zostać dodatkowo urozmaicone przez różne ciekawe pozycje seksualne.

Seks oralny – najlepsze pozycje

Klęczki – kobieta dla mężczyzny

W tym przypadku kobieta klęczy, natomiast mężczyzna stoi. W tej pozycji do seksu oralnego bardzo łatwo zapanować obojgu partnerom nad intensywnością stymulacji – oboje mają spory zakres ruchów. Ciekawym dodatkiem do pieszczot jest ssanie moszny i jednoczesne pocieranie członka ręką.

Klęczki – mężczyzna dla kobiety

Tutaj dostęp do części intymnych kobiety może być trudniejszy, dlatego partnerka może na przykład usiąść na łóżku lub stoliku. Podczas pieszczot może położyć uda na ramionach partnera i wesprzeć się na łokciach.

Na łóżku – kobieta dla mężczyzny

Tutaj sprawa jest bardzo prosta, ponieważ kobieta w tej pozycji może pozwolić sobie na wiele urozmaiceń. Poza samym fellatio można wodzić rękami po ciele partnera, a nawet użyć piersi do dodatkowej stymulacji (tzw. seks hiszpański – penis znajduje się między piersiami).

Na łóżku – mężczyzna dla kobiety

Dla urozmaicenia mężczyzna może unieść rękami odrobinę biodra kobiety (dobrze się sprawdzi także podłożenie poduszki), dzięki czemu dostęp do waginy będzie lepszy. W tym przypadku warto także użyć rąk do dodatkowej stymulacji – na przykład palcami penetrować wnętrze pochwy przy jednoczesnym lizaniu warg sromowych i łechtaczki.

69 – obopólna przyjemność

To pomysł na wyjątkowo intensywne chwile, ponieważ w 69 dwójka partnerów stymuluje się jednocześnie. Uznaje się, że lepiej, kiedy kobieta znajduje się u góry i „siedzi” na twarzy partnera.

Seks oralny – pozycje to nie wszystko

Trzeba wiedzieć, że pozycje w seksie oralnym to nie wszystko – liczy się też cała „otoczka”. Chodzi nie tylko o nastrój, ale też dodatkowe czynności, takie jak przygryzanie ud kobiety, ściśnięcie pośladków mężczyzny czy zadrapanie pleców. Przede wszystkim warto eksperymentować, żeby dowiedzieć się, co druga połówka lubi najbardziej – obserwacja podczas stymulacji jest bardzo ważna i pozwoli określić preferowaną intensywność, tempo etc.

Przypominamy, że podczas seksu oralnego najważniejsza jest właściwa higiena części intymnych, a także ustalenie podstawowych zasad, takich jak to, czy mężczyzna może skończyć w ustach kobiety lub czy lubi ssanie moszny. Ciekawym rozwiązaniem dla początkujących – i nie tylko – jest także wyposażenie się w dodatkowe akcesoria, np. lubrykanty smakowe.

Seks oralny – lubrykanty do miłości francuskiej

Swiss Navy żel nawilżający smakowy truskawka/kiwi 118ml

To bardzo nietypowy lubrykant smakowy, ponieważ ma aromat truskawki i kiwi – jest więc jednocześnie słodkawy i kwaskowaty. Produkt stworzono na bazie wody, dlatego może być stosowany także z zabawkami erotycznymi.

Intimate Earth – Wild Cherries Flavored Lubricant 120 ml

To lubrykant o smaku wiśniowym na bazie wody. Co ciekawe, jest to żel intymny o składzie odpowiednim dla wegan. Wytwarza się go z organicznych składników.

Swede Fruity Love Lubricant (czarna porzeczka-limonka)

To również wegański lubrykant na bazie wody, w tej wersji ma smak czarnej porzeczki i limonki. Jest świeży i orzeźwiający.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *