Większe doznania

Sonda do cewki moczowej – sposób na ekstremalne doznania

Potrzeba spełnienia seksualnego to naturalna sprawa. Trzeba wiedzieć, że ludzie posiadają naprawdę zróżnicowane wymagania, dlatego obecnie rynek gadżetów erotycznych pełen jest ciekawych zabawek. Spośród niech szczególnie wyróżniają się te przeznaczone do najbardziej ekstremalnej zabawy. Chodzi o produkty, takie jak sonda do cewki moczowej. Co to jest i dlaczego warto to przetestować?

Szukanie nowych doznań seksualnych jest sprawą naturalną dla wielu osób. Erotyczne życie bowiem zawsze powinno dawać ciekawe wrażenia, ponieważ w przeciwnym wypadku może dojść do rutyny, która jednocześnie negatywnie wpłynie na całokształt tej sfery życia. Nieść to może wiele negatywnych skutków, takich jak problem z radzeniem sobie ze stresem, narastanie frustracji itd. W każdym wypadku warto dbać o urozmaicenia!

Sonda do cewki moczowej to niewielki gadżet, który zgodnie ze swoją nazwą – wymaga penetracji cewki moczowej. Wkładanie do penisa takowych zabawek wymaga jednak zachowania odpowiednich środków higieny, jak i korzystania ze sprawdzonych produktów.

Od razu należy zaznaczyć, że sonda do penisa nie jest gadżetem dla każdego. Niektóre osoby stronią od najbardziej ekstremalnych doznań, w czym oczywiście nie ma nic złego. Nadal jednak podobne produkty cieszą się sporym uznaniem, szczególnie w ramach praktyk BDSM. Owe praktyki natomiast polegają na jednoczesnym zadawaniu przyjemności i bólu. Jeżeli Ty i Twoja partnerka lubicie takie zabawy, to sonda do cewki moczowej będzie idealnym wyborem!

Penetracja cewki moczowej wymaga przede wszystkim kupna odpowiedniej sondy. Te niemal zawsze są wykonywane z hipoalergicznych materiałów. Warto wiedzieć, że występują pod wieloma postaciami. Różnić się więc mogą średnicą i długością, a także w pewnych przypadkach kształtem. W każdym przypadku przed aplikacją konieczne jest zastosowanie lubrykantu na bazie wody, ponieważ ten ułatwi penetrację i zapewni odpowiednie bezpieczeństwo. Każdorazowo przed i po zabawie powinno się oczyścić gadżet. Na uwagę zasługują także sondy do penisa, które jednocześnie umożliwiają przeprowadzenie elektrostymulacji, a więc pieszczot za sprawą energii elektrycznej.

Jaka sonda do penisa jest warta uwagi?

Sonda do cewki moczowej Titus Range: Mini Penis Plug 8mm


Ten produkt jest odpowiednim wyborem dla początkujących użytkowników takich zabawek. Sonda posiada bowiem niewielką długość i średnicę wynoszącą 8 mm. Dzięki temu wkładanie do cewki moczowej jest w proste i przyjemne. Gadżet został wykonany z wysokiej próby stali medycznej bez dodatku niklu, pętla na końcu ułatwia wyciągnięcie gadżetu oraz jego zbyt dalekie zaaplikowanie.

Sonda do cewki moczowej Titus Range: Penis Plug with Ring 32mm


Ta sonda wyróżnia się przede wszystkim dodatkową funkcją. Mianowicie, wkładanie do penisa jest urozmaicone o działanie pierścienia! Ten w pewnym stopniu będzie naciskał na przyrodzenia, a przez to stymulował, dlatego na użytkownika czeka jeszcze większa przyjemność. Produkt wykonano z bezpiecznych materiałów. Jego wymiary nie są spore, dlatego również sprawdzi się u początkujących.

Sonda do cewki moczowej Titus Range: Princes Wand 32mm


Ta sonda natomiast jest przeznaczona dla bardziej zaawansowanych miłośników penetracji cewki moczowej. Podobnie jak model wyżej, produkt posiada pierścień na przyrodzenie. Długość tego akcesorium wynosi aż 12 centymetrów, dlatego zaleca się skorzystanie z tej zabawki po przetestowaniu innej – mniejszej. Gadżet wykonano z polerowanej stali medycznej.

Mystim Thin Finn – sonda do elektrostymulacji cewki moczowej

Ten gadżet wyróżnia przede wszystkim funkcja wspomnianej wcześniej elektrostymulacji. Jednak by do tego doszło, należy uprzednio zaopatrzyć się w specjalną jednostkę zasilającą. Przepływ prądu przez ciało ludzkie powoduje mocniejsze zaciskanie się mięśni i dodatkowo stymuluje. Dzięki temu zabawa może być jeszcze bardziej gorąca. Produkt ma 8 mm średnicy i 25 cm długości. Oczywiście, aplikuje się wyłącznie preferowaną przez siebie długość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *