Porady

Spanking – co to jest i jakich gadżetów używać?

Mnogość praktyk seksualnych oraz rosnąca świadomość na temat ich istnienia sprawiają, że ludzie coraz częściej decydują się na urozmaicenia w sypialni, co jest jak najbardziej pozytywnym trendem. Z tego powodu w dzisiejszym wpisie postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się ciekawej zabawie, którą jest spanking. Co to jest i na czym polega, a także czego potrzeba do jego realizacji?

Satysfakcja seksualna jest niesamowicie ważna niemal dla każdego człowieka. Z tego powodu warto dążyć do jej osiągnięcia, w czym mogą pomóc różnego rodzaju praktyki erotyczne oraz gadżety. Doskonała jakość tej sfery życia pozwala łatwiej radzić sobie ze stresem, zapobiegać frustracji, a w przypadku par – zwiększać zaufanie oraz zacieśniać więź. Z tego powodu warto dbać o urozmaicenia, takie jak chociażby spanking!

Spanking – co to jest?

Spanking to praktyka seksualna, która polega na dawaniu klapsów, zwykle za pomocą dłoni, jednak dla lepszego efektu sporo osób decyduje się na użycie specjalnych pacek. W wielu przypadkach spanking jest stosowany przez miłośników BDSM, ponieważ może przyjmować formę kary czy poniżania. Erotyczne klapsy powinny być dopasowane do preferencji partnerów przede wszystkim pod względem ich intensywności oraz siły włożonej w uderzenie. W wielu sytuacjach spanking nie musi się wcale wiązać z bólem.

Żeby dobrze przeprowadzić spanking, należy trzymać się kilku zasad. Na przykład, jeśli używasz dłoni, to upewnij się, że nie znajdują się na niej pierścionki, żeby zapobiec ewentualnym rozcięciom skóry. Warto także celować w dolną część pośladków, ponieważ dzięki temu erotyczne klapsy nie będą bolesne (na dole pośladka znajduje się zwykle najwięcej tkanki tłuszczowej, która redukuje ból). Po klapsie czy serii klapsów warto rozmasować pupę drugiej połówki, ponieważ daje to sporo przyjemności.

Przypominamy, że nie każdy może lubić spanking BDSM, dlatego warto najpierw zapytać partnera lub partnerkę o preferencje w tym zakresie, a w razie entuzjastycznej reakcji można wprowadzać urozmaicenia w postaci gadżetów, takich jak skórzana packa.

Spanking BDSM – przydatne gadżety, czyli packi

Fifty Shades of Grey Bound to You Paddle

To tradycyjna packa do spankingu. Za erotyczne klapsy odpowiada górna, szersza część produktu. Co ciekawe, gadżet erotyczny został wykonany z ekoskóry, dlatego jest on przyjazny dla wegan i wegetarian. To nie wszystko – przy uchwycie znajduje się sznureczek do zaczepienia o rękę, dlatego packa nie spadnie na ziemię w razie wyślizgnięcia się z dłoni.

Scandal Round Double Paddle

Ta packa BDSM wyróżnia się buduarowym wzornictwem i w przeciwieństwie do poprzedniego produktu, jej powierzchnia jest większa. W tym przypadku również zastosowano opaskę na rękę. Pokryto ją poliestrem.

Obsessive – A704 packa czarna

Ta packa posiada mniejszą powierzchnię, dzięki czemu siła uderzenia rozkłada się na mniejszym obszarze, co daje bardziej intensywne doznania. Wyróżnia się wzornictwem, ponieważ ma kształt serduszka. Ten model oferuje jednak dodatkową opcję – uchwyt został wykonany z cienkich witek i piórek. Z tego powodu ta część gadżetu może służyć zarówno do chłosty, jak i łaskotania.

Electrastim ElectraPaddle

Ten produkt jest przeznaczony dla osób, które szczególnie lubią intensywną zabawę i BDSM nie jest im obce. Wbrew pozorom nie jest to zwyczajna packa, ponieważ została wyposażona w elektrody. Zapewnia więc dodatkowe bodźce w postaci elektrostymulacji. Trzeba jednak wiedzieć, że żeby skorzystać z tej funkcji konieczne jest kupienie specjalnej jednostki zasilającej, która będzie kompatybilna z gadżetem (zabawka ma podpięcie w postaci 2mm pin). Przepływający przez skórę prąd powoduje delikatne mrowienie i automatyczne napięcie mięśni, co jest niezwykłym urozmaiceniem dla erotycznych klapsów. Packa do elektrostymulacji została wykonana z naturalnej skóry oraz stali chromowanej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *