Ciekawe Większe doznania

Waniliowy seks – co to jest?

Seksualność to ważny wymiar życia niemal każdego człowieka. Nie można się temu dziwić, ponieważ współżycie z partnerem zbliża, wzmacnia zaufanie, a przy tym pozwala rozładować napięcie, przez co ułatwia panowanie nad emocjami etc. Istnieje wiele praktyk seksualnych, a czytając dalej, poznasz waniliowy seks. Co to jest i skąd wzięła się ta charakterystyczna nazwa?

Vanilla sex – co to znaczy?

Vanilla sex, czyli z języka angielskiego seks waniliowy bynajmniej nie jest praktyką oznaczającą używanie waniliowych produktów. Co więcej, seks waniliowy uprawia większa część społeczeństwa, ponieważ termin oznacza zbliżenia zwyczajne, powszednie. W jego przypadku nie następują nagłe zwroty akcji, nie dochodzi do elementów perwersyjnych, a także praktyk BDSM.

Wanilia w języku angielskim oznacza coś prostego, przystępnego i przyjemnego. Mimo stosowania takich praktyk od tysięcy lat dopiero w drugiej połowie ubiegłego wieku zyskały omawianą nazwę.

Co istotne, seks waniliowy jest przede wszystkim wypełniony czułością. Może, ale nie musi kończyć się orgazmem. Najbardziej popularną pozycją w jego przypadku jest znana wszystkim pozycja misjonarska. Waniliowy seks często dotyczy także pozycji „na łyżeczkę”, w której partnerzy leżą na boku, a mężczyzna znajduje się za kobietą. Jest to związane z faktem, że owe pozycje pozwalają na powolne ruchy i skupienie się na dodatkowym aspekcie zbliżenia, którym jest zmysłowość.

Seks waniliowy często dotyczy także praktyk niedotyczących penetracji. Chodzi o seks oralny, a także długą grę wstępną, która wiąże się z muskaniem, głaskaniem, masowaniem ciała drugiej połówki. Celem jest nawiązanie bliskości i delektowanie się erotycznymi chwilami.

Oczywiście, dla wielu osób seks waniliowy może się wydawać nudny, jednak wszystko zależy od podejścia. Rutyna może faktycznie wedrzeć się do sypialni kochanków, jeżeli każde zbliżenie wygląda tak samo, a więc gra wstępna opiera się na tych samych elementach, a seks jest w tej samej pozycji. Z tego powodu warto ów seks waniliowy urozmaicać, a jest na to wiele sposobów. Sklepy erotyczne posiadają wiele zabawek, które rozgrzeją emocje pary, jednocześnie nie powodując perwersji. Chodzi na przykład o bieliznę, zabawki dla par, olejki do masażu. Ograniczeniem jest wyłącznie wyobraźnia!

Seks waniliowy – urozmaić go ciekawymi dodatkami!

Obsessive 810-BAB Babydoll


Bielizna erotyczna może dodać zmysłowości wyjątkowemu wieczorowi. Opisywana koszulka posiada bardzo estetyczne wzornictwo. Zakrywa ciało, jednocześnie podkreślając figurę kobiety. Produkt wzbogacono o koronkowe zdobienia. To nie wszystko, ponieważ w komplecie znajdują się również czarne stringi. Ramiączka są regulowane, a więc koszulkę łatwo dopasować. Do tego tkanina jest przyjemna w dotyku i rozciągliwa, dlatego pasuje do różnych typów figur.

MARC DORCEL Dual Orgasms

Ten produkt jest doskonałą propozycją dla każdej pary. Posiada masującą główkę, która ułatwi masaż ciała drugiej połówki, co urozmaici grę wstępną. Masażer służy zarówno do stymulowania części intymnych, jak i sutków, karku, pleców, ud etc. To nie wszystko, ponieważ z drugiej strony pełni też funkcje wibratora, co na pewno sprawdzi się w dalszej części gry wstępnej, jak i podczas samotnych wieczorów kobiety. Masażer jest wodoodporny, wykonano go z bezpiecznego silikonu i oferuje 7 trybów rotacji oraz 7 trybów wibracji.

Intimate Earth – Melt Warming Lubricant 60 ml


Ten produkt jest doskonałym urozmaiceniem i sprawdzi się zarówno podczas gry wstępnej, jak i samego seksu. Przy tym skorzystać z niego może i Ona i On. Jest to lubrykant na bazie wody, którego skład wzbogacono o cynamon cejloński, dzięki czemu preparat posiada rozgrzewające właściwości!

Fifty Shades of Grey Again and Again


Seks waniliowy najczęściej trwa długo – z tego względu warto zaopatrzyć się w pierścień na penisa. Jest to stosowany od długiego czasu sposób na wzmocnienie i wydłużenie erekcji. Zaciśnięty na członku produkt bowiem zatrzyma krew przed odpływaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *