Rankingi

Ranking: TOP 5 olejków do masażu

olejki do masazu

Masaż erotyczny to jedna z technik relaksacji, której korzenie sięgają aż do starożytności. W niektórych zakątkach świata opracowano całe zestawy technik, pozwalających czerpać obydwu uczestniczącym w tej praktyce osobom maksymalną przyjemność.

Jednym z fundamentów tej tradycji jest korzystanie z różnego rodzaju olejków o specyficznych właściwościach, które rozprowadzane na ciele dostarczają zupełnie nowych doznań. Przekonaj się jakie niezwykłe olejki dostępne są w naszym sklepie z gadżetami erotycznymi oraz poznaj ich wyjątkowe właściwości.

Historia masaży sięga co najmniej do starożytnego Egiptu, o czym świadczą odkryte hieroglify pokazujące postacie masujące różne części ciała. Można zatem śmiało założyć, że praktykowano również masaże erotyczne, na co wskazuje między innymi bogata historia słynnych masaży typu Nuru, praktykowanych w krajach Dalekiego Wschodu.

Egzotykę tą możesz także wprowadzić do swojej sypialni, zwłaszcza gdy wyposażysz się w któryś z wielu różnorodnych olejków do masażu. Przyjrzymy się piątce najpopularniejszych produktów tego typu.

5. Bijoux Indiscrets APHRODISIA 2 in 1  —  Dwa w jednym

olejek do masażu Bijoux Indiscrets APHRODISIA 2 in 1

Bijoux Indiscrets to marka, której koneserom produktów i gadżetów erotycznych nie trzeba przedstawiać i bez której ranking olejków do masażu nie mógłby się obejść. Poza różnego rodzaju zabawkami zajmują się także tworzeniem olejków do masażu, takich jak Bijoux Indiscrets APHRODISIA 2 in 1.

Tym, co odróżnia pozostałe olejki od tego proponowanego przez Bijoux Indiscrets jest jego swoista wielofunkcyjność: APHRODISIA 2 in 1 działa znakomicie jako żel do masażu, jednocześnie świetnie sprawdzając się w roli wysokiej jakości lubrykantu.

Nie trzeba dużej wyobraźni, by zorientować się, jak korzystne jest to połączenie — namiętny masaż może wzbudzić wasze pożądanie, a dzięki specyfice olejku Bijoux Indiscrets będziecie mogli gładko przejść do dalszej części wieczoru.

4. Cosmopolitan Kissable Massage Oil Vanilla  —  Waniliowa rozkosz

Olejek do masażu Cosmopolitan Kissable Massage Oil Vanilla

Czwarte miejsce w rankingu popularności olejków do masażu należy do wariantu linii produktów Cosmopolitan Kissable Massage Oil, co świadczy o tym, że idea jadalnych olejków budzi ogromne zainteresowanie wśród kupujących tego typu produkty.

Różnica jest tylko jedna i dotyczy ona smaku – zamiast owocowej truskawki olejek ten smakuje niczym zmysłowa wanilia. Wszystkie inne właściwości pozostają takie same – olejki te są łatwe do zmycia oraz wykonane z naturalnych składników takie jak słodkie migdały czy olej kokosowy.

Dzięki nim jadalny olejek do masażu Cosmopolitan Kissable Massage Oil nie tylko intensyfikuje doznania płynące z masażu, ale i również korzystnie wpływa na kondycję skóry.

3. Cosmopolitan Kissable Massage Oil Strawberry  —  Nie tylko ręce

Olejek do masażu Cosmopolitan Kissable Massage Oil Strawberry

Myśląc o masażu mamy zazwyczaj na myśli przede wszystkim ten wykonywany dłońmi. Dlaczego by jednak do tej zabawy nie włączyć ust? Umożliwia to olejek Cosmopolitan Kissable Massage Oil Strawberry, który może wznieść wasze erotyczne masaże na zupełnie nowy poziom.

Erotyczny potencjał, jaki ma opisywany olejek do masażu, wynika z tego, że jest on jadalny. Na dodatek jego smak to zmysłowa truskawka, która od dawna słynie ze swojego potencjału jako afrodyzjak.

Nie należy się jednak obawiać, że, w związku ze swoim słodkim smakiem, jadalny olejek do masażu erotycznego przylepi się do ciała i będzie trudny do usunięcia. Zaprojektowano go tak, by bez większych problemów zmywał się pod wpływem strumienia ciepłej wody.

2. Medica Group PheroStrong by Night for Women  —  Niezwykła pokusa

Olejek do masażu Medica Group PheroStrong by Night for Women

Masaż erotyczny to sprawdzony sposób na rozgrzewkę przed „daniem głównym”, czyli seksem. Jest też znakomitą okazją do zacieśnienia relacji pomiędzy partnerami, zwłaszcza gdy jest to stosunkowo świeża znajomość.

Do tych celów szczególnie przydatne są olejki z feromonami, takie jak Medica Group PheroStrong by Night for Women Massage Oil. Zawiera on składniki wydzielające specyficzne zapachy, które na podświadomym poziomie odbierane są przez kobiety.

Dzięki feromonom masowane tym olejkiem kobiety  nie tylko odczuwają większą satysfakcję oraz podniecenie, ale i również postrzegają swojego partnera jako niezwykle atrakcyjnego.

To w połączeniu z niezwykle przyjemną w dotyku konsystencją olejku sprawia, że masaż będzie bez wątpienia udany. Niewykluczone także, że moc feromonów sprawi, iż masowanie zakończy się czymś więcej.

1. LoveStim Nuru  —  Masaż egzotyczny

Olejek do masażu LoveStim Nuru

Ranking olejków do masażu nie może obyć się bez olejku przystosowanego właśnie do wspomnianych już, owianych sławą masażów Nuru. Produkty takie jak LoveStim Nuru to bijące rekordy popularności olejki najwyższej klasy, używane do przeprowadzania profesjonalnych masaży tego typu.

Składniki, z których jest produkowany, sprawiają, że jest niezwykle śliski, ale nie ma przy tym lepkiej konsystencji. To bardzo istotne, ponieważ istotą masażu Nuru jest zmysłowe ocieranie się o siebie dwóch ciał. 

Olejek do masażu erotycznego LoveStim dostosowany jest do Nuru także pod względem wielkości — litr może wydawać się przesadzoną ilością, ale w masażu tym bierze udział całe ciało. Niezbędne jest więc nakładanie dużych ilości preparatu.

Warto mieć na uwadze, że ten olejek pobudzający zmysły tworzony jest na bazie wody. Oznacza to, że można go używać z różnego rodzaju gadżetami erotycznymi. Nigdy nie wiadomo kiedy ta wiedza może się przydać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *