Porady Większe doznania

Przejmij władzę w łóżku za pomocą sznurów do krępowania

Zabawy partnerów w sypialni często są urozmaicane na różne sposoby. Częstą praktyką jest podział na role, kiedy jedna strona jest uległa, a druga dominująca. Ciekawym pomysłem w tym zakresie jest krępowanie w łóżku, które pozwala na jeszcze większe rozpalenie zmysłów. Przydatne w tym przypadku okazują się sznury do wiązania. Dlaczego warto z nich korzystać i które modele warto kupić?

Urozmaicanie swoich erotycznych przygód z drugą połówką jest zawsze bardzo dobrym pomysłem, oczywiście w przypadku obopólnej zgody. Przez to sklepy erotyczne oferują wiele ciekawych produktów, jednak nierzadko najbardziej skuteczne są najprostsze z nich, takie jak sznury do krępowania. Korzystanie z nich jest przede wszystkim nowością w sypialni, która od razu pobudza zmysły i inspiruje partnerów do innego rodzaju zabaw, niż zazwyczaj. Szczególnie się to sprawdza wśród par, które obawiają się rutyny w swoim życiu erotycznym.

Sznury do krępowania przede wszystkim sprawdzą się wśród miłośników BDSM, czyli praktyki seksualnej wymagającej podziału na role i zniewolenia partnera. Z jednej strony wydaje się to być ekstremalne, z drugiej wymaga zaufania, dlatego dzięki temu można wbrew pozorom poprawić swoje relacje z drugą połówką. Nie jest to jednak rzecz dla wszystkich, ponieważ BDSM dotyczy także jednoczesnego zadawania bólu i przyjemności – to dlatego miłośnicy tych technik korzystają z batów, pejczy, knebli, ale też wibratorów, dild, korków analnych itd. Zestaw sznurów do krępowania może się jednak stać bardzo dobrym wstępem do takich zabaw, a nawet jeżeli partnerzy nie będą do nich dążyli, nadal zapewnią ciekawe przeżycia.

Istnieje wiele technik wiązania. Sznury do krępowania posiadają różne długości, choć u początkujących użytkowników sprawdzą się te najkrótsze. Jednak czasami warto postawić na dłuższe modele, ponieważ można je przecież podzielić, a także wykorzystać w przypadku ciekawych wiązań z zakresu bondage (ang. krępowanie), takich jak shibari.

Shibari to natomiast wywodząca się z Japonii technika wiązania. Rozpropagował ją Ito Seiyu, którzy ukazywał związane postaci w swoich pracach. Dzięki temu krępowanie zaczęło się rozwijać. Artysta podkreśla jednak fakt, że głównym celem wiązania jest wywołanie emocji, zmysłowych doznań i wrażeń estetycznych, a nie tylko czysty erotyzm. Jeżeli więc lubisz ciekawe podejście do łóżkowych igraszek, zainteresuj się shibari!

Jakie sznury do krępowania sprawdzą się najlepiej?

Fifty Shades of Grey – sznury do krepowania, zestaw Restrain Me

Ten zestaw sznurów do krępowania jest inspirowany popularnym bestsellerem Pięćdziesiąt Twarzy Greya. Komplet zawiera dwa sznury w kolorze czarnym i czerwonym. Dzięki temu możesz związać zarówno ręce, jak i nogi swojej drugiej połówki! Każda lina ma 5 metrów długości, a na końcach posiada aglety (zabezpieczenia przed strzępieniem, inaczej skuwki). Sznury do wiązania wykonano z gładkiego materiału, co wpływa na komfort stosowania.

Kink by Doc Johnson – Hogtied Bind & Tie sznur do krępowania 9m x 6mm , czerwony

Ten sznur do krępowania natomiast jest znacznie dłuższy, ponieważ jego długość wynosi 9 metrów. Wyróżnia się delikatnym w dotyku materiałem, którym jest włókno konopne. Jest to więc lina idealna dla osób, które cenią sobie zgodność z naturą. Produkt ma czerwony, pobudzający zmysły kolor. Wspomniana długość jest odpowiednia do podstawowych technik bondage.

Kink by Doc Johnson – sznury do krępowania, zestaw Bind & Tie Initiation

Ten zestaw sznurów do krępowania jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób ceniących sobie bardziej zaawansowanych technik wiązania. Zawiera trzy liny (dwie po 9 metrów i jedną długą na 15 metrów). Do tego komplet jest wyposażony w specjalne nożyce do szybkiego przecinania sznurów i czarny worek do łatwiejszego przechowywania i transportu.

Scandal – BDSM Rope sznur do krępowania 50m (czarny)

Ten sznur pozwoli na każde krępowanie w łóżku, ponieważ jest długi aż na 50 metrów! Jeżeli jednak chcesz, możesz go podzielić na części.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *