Rankingi

Ranking: TOP 5 czekoladowych gadżetów erotycznych

erotyczne gadzety czekoladowe

Chcesz zafundować sobie i swojej drugiej połówce mocne pobudzenie erotyczne? Pomyśl, jak możesz urozmaicić to, co dzieje się w Waszej sypialni. Bądź kreatywny! Może warto sięgnąć po czekoladowe gadżety erotyczne?! Koniecznie je wypróbuj. Świetnie nadają się do podkręcenia atmosfery w czasie seksu. Twoje doznania będą jeszcze intensywniejsze, a o to przecież chodzi. Rozbudź swoje żądze i daj się ponieść emocjom!

Odkryj nowe możliwości

Nigdy nie eksperymentowałeś w łóżku? Czujesz, że wkrada się nuda? Odważ się i zrób pierwszy krok, by to zmienić. Zaskocz partnera czymś nowym, pomocne mogą być właśnie czekoladowe gadżety erotyczne. Jeśli nie wiesz, które wybrać na początek, zerknij na Ranking: TOP 5 czekoladowych gadżetów erotycznych, które możesz znaleźć w sklepie Świat Doznań.

 5. Shunga Intoxicating Chocolate Kissable Massage Cream 200 ml – jadalny krem do masażu (czekolada)

Shunga Intoxicating Chocolate Kissable Massage Cream 200 ml

Ten jadalny krem do masażu o smaku czekolady rozpali Wasze zmysły w sypialni. Masaż zakończy się na…konsumpcji. Balsam jest przeznaczony do jedzenia, ma dobry skład, pozbawiony m.in. parabenów i cukru. Nic tylko masować i smakować. Nazwa firmy Shunga nawiązuje do języka japońskiego i można ją przetłumaczyć jako ”taniec wiosny”. Słowo to w Japonii uznawane jest za jeden z eufemizmów określających seks.

4. System JO Flavored Arousal Gel Mint Chip Chill – żel stymulujący 10 ml (miętowa czekolada)

System JO Flavored Arousal Gel Mint Chip Chill

Czy może być coś bardziej zachęcającego do miłosnych uniesień niż żel stymulujący o smaku czekolady? Jej fani z pewnością nie mają wątpliwości, że nie. Żel stymulujący o smaku miętowej czekolady nakłada się w niewielkiej ilości na miejsca intymne przed zbliżeniem. Jeszcze lepsze efekty uzyskacie, stosując go regularnie. Sięgaj po czekoladowe kosmetyki erotyczne regularnie, a na pewno nie pożałujesz.

3. Swiss Navy żel nawilżający smakowy czekolada 29.5ml

Swiss Navy żel nawilżający smakowy czekolada 29.5ml

Chcesz przełamać łóżkową rutynę? Ten żel o smaku czekolady może Ci w tym pomóc. Zaskocz partnera, a na pewno to doceni! Lubrykant nie tylko pięknie smakuje, ale i pachnie, przez co stymuluje jednocześnie zmysły węchu i smaku. Żel zwiększy Wasze doznania podczas seksu oralnego, ale również podczas klasycznego zbliżenia. Zapewnia nawilżenie tak istotne w osiąganiu maksymalnej rozkoszy. Jeśli macie ochotę, możecie użyć go też podczas zabaw urozmaiconych gadżetami erotycznymi, których szeroką gamę również znajdziecie w sklepie Świat Doznań.

2. Intimate Earth Chocolate Mint Oral Pleasure Glide 120 ml – lubrykant na bazie wody o smaku miętowo-czekoladowym

Intimate Earth Chocolate Mint Oral Pleasure Glide

Potrzebujesz dodatkowego nawilżenia? Ten produkt sprawdzi się idealnie. Twoje doznania w sypialni wejdą na wyższy poziom. Będziesz odczuwać jeszcze większą przyjemność podczas współżycia. Lubrykant ma miętowo-czekoladowy smak. Ma sprawdzony skład bez parabenów, gliceryny czy siarczanów. Jednym słowem: jest niezwykle bezpieczny. W jego składzie znajduje się silikon, a dzięki temu możesz go wykorzystać podczas używania zabawek erotycznych. Wyjątkowe nawilżenie miejsc intymnych, które gwarantuje jego użycie, sprawi, że odczujesz jeszcze więcej przyjemności z seksu. Z powodzeniem możesz użyć go podczas seksu oralnego, fundując sobie i partnerowi nieziemską rozkosz. Intimate Earth Chocolate Mint Oral Pleasure powstał na bazie wody, można go nakładać na całe ciało, może służyć również do masażu erotycznego.

1. Swede Fruity Love Lubricant – Lubrykant smakowy na bazie wody 100 ml (ciemna czekolada)

Swede Fruity Love Lubricant - Lubrykant smakowy na bazie wody 100 ml (ciemna czekolada)

Prawdziwy hit! Lubrykant na bazie wody o smaku czekoladowym zachęci Ciebie i Twojego partnera do bardziej wyzwolonych igraszek. Uwierz, doznania będą jeszcze intensywniejsze! Środek może być używany podczas uprawiania seksu oralnego, potęgując rozkosz obu stron. Rozbudzi Wasze zmysły, zachęcając Was do kolejnych miłosnych uniesień…o smaku czekolady. Użyjecie go raz, a pokochacie ten czekoladowy żel intymny.

Lubrykanty czekoladowe idealne w parze z akcesoriami erotycznymi

Ujęte w powyższym rankingu produkty mogą być przydatne podczas korzystania z akcesoriów erotycznych, które również możecie znaleźć na stronie internetowej sklepu Świat Doznań. To m.in. wibratory, masażery okolic intymnych i masturbatory. Nawilżenie w postaci lubrykantu lub żelu, pozwoli jeszcze intensywniej odczuwać przyjemność w czasie zbliżenia z partnerem/partnerką lub solo, gdy masz do dyspozycji urządzenie erotyczne. Seks z wykorzystaniem tego typu gadżetów erotycznych będzie dużo ciekawszy! Możesz je wykorzystać już na etapie samej gry wstępnej, ale później wcale nie musisz z nich rezygnować. Podsumowując, dla osiągnięcia jeszcze większego podniecenia i satysfakcji z seksu warto szukać nowych bodźców i np. skorzystać z czekoladowych gadżetów erotycznych. Spotęgują Twoje odczucia podczas zbliżenia, co przełoży się na silniej odczuwaną rozkosz. Niech nie ogranicza Cię poczucie wstydu czy brak doświadczenia w tej materii. Eksperymentuj, szukaj nowych doznań. Poczuj się jak prawdziwy odkrywca i pamiętaj, że do odważnych świat należy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *