Rankingi

Ranking TOP 5 kosmetyków erotycznych

ranking kosmetykow erotycznych

Każdy moment w Twoim życiu jest tym najlepszym na zmiany! Wystarczy jedynie to zauważyć. Urozmaicenie pożycia seksualnego zawsze jest decyzją tą jedną z najlepszych. Eksperymentowanie w łóżku może zaowocować w sposób wprost fenomenalny. Z tej też przyczyny kosmetyki erotyczne stają się coraz chętniej wybierane, a ich obecność w sypialni staje się wręcz obowiązkowa! Oto ranking kosmetyków erotycznych zasługujących na szczególną uwagę.

5. Olejek z feromonami dla kobiet – Medica Group PheroStrong by Night for Women Massage Oil 1000ml

Medica Group PheroStrong by Night for Women Massage Oil 1000ml

Specjalistyczny olejek przeznaczony do zmysłowego masażu kobiecego ciała. Dzięki zawartości feromonów spektakularnie pobudzi Twoje zmysły. Stanowi on doskonały fundament każdej gry wstępnej. Jego delikatna konsystencja w sposób przyjemny rozprowadza się po skórze, jednocześnie nie pozostawiając na niej tłustej powłoki. Rozgrzane ciało upaja się każdym, coraz to odważniejszym dotykiem partnera – w drodze na sam szczyt. Upojny masaż stanowi niezapomnianą formę relaksu erotycznego. Erotyczne kosmetyki do masażu to współczesny must-have! Natomiast olejki to zdecydowanie najpopularniejsze kosmetyki erotyczne.

4. Balsam do ust do sexu oralnego – Bijoux Indiscrets Slow Sex Oral Sex Balm

Bijoux Indiscrets Slow Sex Oral Sex Balm

Kosmetyk zarówno dyskretny jak i skrywający w sobie ogromny potencjał. Jego rozmiar gwarantuje dyskrecję – jednocześnie mieszcząc się do każdej kobiecej torebki. Kosmetyk błyskawicznie nawilża powierzchnię rozgrzanych już ust. Dzięki czemu miłość francuska stanie się niezapomniana. Płynne ruchy warg są zapewnione poprzez zwiększony ich poślizg. Kosmetyk może być nakładany w formie błyszczka lub bezpośrednio na penisa. Balsam nadaje uczucie tzw. „kontrastu” – pomiędzy swoimi właściwościami chłodzącymi, a naturalnych ciepłem ust partnerki. Dreszczyk podniecenia jest gwarantowany.

3. Żel do kąpieli – Shunga Dragon Fruit Lovebath

Shunga Dragon Fruit Lovebath

Kosmetyk niczym z krainy baśni. Romantyczna kąpiel w pianie.. A może coś nowego? Dzięki zastosowaniu tego kosmetyku woda zamieni się w magiczny żel. Zgodnie z kulturą japońską – uprawianie miłości jest sztuką. Z tej też przyczyny miejsce, okoliczności oraz nastrój mają ogromne znaczenie. Warto zadbać o każdy, nawet najmniejszy element podczas intymnego zbliżenia. Unikalna kąpiel może dostarczyć nowych bodźców oraz wrażeń. Każda nowość jest ekscytująca. Dlatego rozpieszczanie zmysłów jest sprawą kluczową. Żel do kąpieli Shunga Dragon Fruit Lovebath składa się z dwóch saszetek. Pierwsza z nich zamienia kąpiel w czarodziejski czas rozkoszy w żelu. Druga znowu zamienia go w wodę. Jest to jeden z najbardziej popularnych kosmetyków erotycznych. Co najważniejsze? Jest on w pełni bezpieczny dla skóry. Prosty w obsłudze, dający pozytywną moc nowych wrażeń oraz niezapomnianych doznań cielesnych.

2. Olejek do masażu nuru – LoveStim Nuru 1000ml

LoveStim Nuru 1000ml

Erotyczne kosmetyki na bazie wody cieszą się najszerszym uznaniem wśród kochanków. Z tej też przyczyny olejek do masażu staje się niezwykle pożądanym produktem w każdej sypialni. Wyjątkowość tego produktu polega na szerokim jego zastosowaniu. Olejek może być wykorzystywany w każdym rodzaju oraz technice masażu. Jednakże najbardziej renomowany jest do nuru. Jest to japońska sztuka miłości dwóch ciał, polegająca na zmysłowym ocieraniu się o siebie. Z tej też przyczyny potrzebne są duże ilości produktu, aby na bieżąco móc zapewnić doskonały poślizg oraz nawilżenie. Stanowi on perfekcyjną sztukę relaksu, którą śmiało można połączyć z urozmaiconymi zabawkami erotycznymi. Duża pojemność butelki starczy na długi czas. Ten kosmetyk erotyczny to najwyższej klasy bestseller – dosłownie musisz go mieć!

1. Kula do kąpieli z feromonami – Obsessive Sexy

Kula do kąpieli z feromonami - Obsessive Sexy

Kosmetyki erotyczne do kąpieli są jednymi z najchętniej wybieranych na wspólne wieczory. Relaks niejednokrotnie kojarzony jest z romantyczną kąpielą we dwoje. Dlaczego by więc nie podkręcić temperatury? Kula jest dosłownie pełna feromonów! Aromatyczna kąpiel stanowi perfekcyjny wręcz początek upojnej nocy. Dodatkowo po jej zastosowaniu, skóra staje się dobrze nawilżona oraz natłuszczona. W efekcie jest niesamowicie delikatna oraz odświeżona. Wystarczy jedynie wrzucić ją do przygotowanej wcześniej kąpieli. Odpręż się i pozwól się zaskoczyć! W obecnych czasach wszelkie kosmetyki erotyczne to najwyższej klasy produkty wykorzystywane podczas sztuki miłości. Są one szczegółowo przebadane, dzięki czemu są w pełni bezpieczne do ich stosowania. Szeroki wachlarz możliwości pozwala wybrać Twój ulubiony kosmetyk na różne sposoby. W ofercie dostępne są różnorodne zapachy, smaki, pojemności oraz kolory produktów. Wszystko po to, aby każda wspólna chwila z ukochaną osobą mogła stać się jak najbardziej wyjątkowa. Najpopularniejsze kosmetyki erotyczne charakteryzują się wszechstronnością oraz prostotą w ich stosowaniu. Wówczas zaoszczędzony zostaje czas podczas miłosnych igraszek, a wy możecie oddać się upojeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *