Większe doznania Zakupy

Pulsujący wibrator – co sprawia, że jest wyjątkowy?

Jeszcze kilka dekad temu zabawki erotyczne nie były szczególnie popularne, a do tego nie wyróżniały ich innowacyjne funkcje. Jednak poprzez coraz większą świadomość społeczeństwa na temat ludzkiej seksualności i coraz rzadsze postrzeganie ich jako tabu rynek niesamowicie się rozwinął, do czego niemałą cegiełkę dołożyła nowoczesna technologia. Dzięki temu współczesne sklepy erotyczne posiadają bardzo zróżnicowany asortyment, spośród którego na uwagę zasługuje wibrator pulsujący. Co to jest i jakie modele warto kupić?

Ludzie posiadają różnorodne preferencje pod względem seksualności. Z tego powodu nie można się dziwić, że korzystają z wielu różnych zabawek erotycznych. Spełnienie erotyczne jest bardzo ważne i powinno być jak najbardziej satysfakcjonujące. Społeczeństwo rozumie, że jest to zwyczajna potrzeba, a jej zaspokojenie pozwala w prostszy sposób radzić sobie ze stresem, wyzbyć się frustracji. W przypadku związków natomiast udane doświadczenia seksualne poprawiają wzajemne więzi, budują zaufanie, zwiększają swobodę w relacji itd.

Jeżeli jesteś kobietą, która lubi intensywną stymulację, to wibrator z pulsacją jest czymś dla Ciebie. Takim mianem określa się zabawki (zwane również pulsatorami), które w przeciwieństwie do większości fallicznych gadżetów nie są wyposażone w napęd wibrujący, ale pulsujący. Oczywiście, wibracje w niektórych modelach są także obecne jako funkcja dodatkowa. Co zatem oznacza ta pulsacja? Pulsujący wibrator to taki, który wykonuje rytmiczne ruchy do przodu i tyłu o zróżnicowanej częstotliwości i mocy, co zależy głównie od konkretnego mechanizmu używanego przez producenta. Niektóre modele są wyposażone w tzw. króliczek, który zapewnia dodatkową stymulację łechtaczki.

Wibrator z pulsacją to przede wszystkim ukłon w stronę kobiet, które liczą nie tylko na mocne doznania, ale też realizm. Wybierając urządzenie w kształcie penisa, które będzie wykonywało ruch pulsacyjny, można liczyć na wrażenia podobne do faktycznego seksu. Z tym zastrzeżeniem, że to Ty będziesz mieć pełną kontrolę nad działaniem zabawki, a także długością swojej zabawy.

Jaki wibrator pulsujący sprawdzi się najlepiej?

Fun Factory STRONIC REAL Boss


Ten niesamowity wibrator z pulsacją jest najbardziej zbliżony do kształtu męskiego penisa. Smukły kształt ułatwia penetrację, a charakterystyczna główka wzbogaca doznania. To nie wszystko, ponieważ trzon penetracyjny został pokryty hipoalergicznym silikonem bez ftalanów. Wibrator z pulsacją oferuje 3 rytmy stymulujące z możliwością regulacji intensywności pracy napędu.

Zalo Sweet Magic Desire

Ten pulsator jest szczególnie doceniany przez osoby, którym zależy przede wszystkim na wysokiej jakości. Oferuje nie tylko pulsację, ponieważ może się szybko nagrzewać do temperatury ciała, oferując tym samym jeszcze bardziej komfortową zabawę. Na swej powłoce posiada delikatne prążki, które potęgują przyjemność stosowania. Użytkowniczka może liczyć na 6 trybów podstawowych i 1 tryb turbo. Model urozmaica ozdobny kryształek Swarovskiego.

FUN FACTORY BI STRONIC Fusion


Ten gadżet jest odpowiedni dla wszystkich osób, które uwielbiają stymulację łechtaczki. Wszystko jest związane przede wszystkim z króliczkiem, wspomnianą wypustką do jednoczesnego stymulowania owego narządu. To nie wszystko, ponieważ ów króliczek posiada napęd wibracyjny, który tym bardziej urozmaica stosowanie produktu. W sumie pulsator oferuje 64 kombinacje pulsacji i wibracji.

FUN FACTORY Stronic Drei


Ten wyjątkowy, pulsujący wibrator od razu rzuca się w oczy. Posiada mocno pofałdowaną powłokę, dlatego jest odpowiedni dla kobiet szukających najbardziej intensywnych doznań. To nie wszystko, ponieważ wygięty kształt wspomaga stymulację punktu G. Gadżet oferuje 10 trybów pulsacyjnych. Wykonano go z silikonu medycznego i do jego zasilenia nie potrzeba baterii (ma akumulator ładowany kablem USB), a przy tym jest wodoodporny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *