Bez kategorii

Jak zrobić dildo? Co to jest dildo?

Ostatnimi czasy jesteś bardzo pobudzona seksualnie? Zastanawiasz się, jak rozładować tę energię, a zwyczajna masturbacja nie przynosi takiej satysfakcji? W takim razie powinnaś zaopatrzyć się w zabawkę erotyczną! Dzięki temu otrzymasz niesamowicie pasjonujące przeżycia, kiedy tylko tego zechcesz. Dildo sprawdzi się idealnie!

Czym jest dildo?

Dildo to pochodząca z angielskiego nazwa sztucznego, męskiego członka. Ta od lat popularna zabawka jest podstawowym gadżetem erotycznym, który znajduje się w szafce nocnej ogromnej ilości kobiet. Dzisiejsze dildo jednak często może nie przypominać penisa, ponieważ wiele firm oferuje nowatorskie rozwiązania, takie jak zastosowanie wypustek lub ruchomych elementów. Za każdym razem jednak, głównym celem jest stworzenie produktu, który bezpośrednio przyczyni się do osiągnięcia intensywnego orgazmu!

Może się to wydawać niesamowite – najstarszy odnaleziony sztuczny fallus oceniono na wiek 28 tysięcy lat! Znaleziono go na terenie Niemiec, w okolicach Ulm. Nie jest jednak do końca wiadomo, czy jego zadaniem było przyniesienie satysfakcji seksualnej, czy nie służył czasem do różnego rodzaju obrzędów religijnych. Podobnie sytuacja maluje się w przypadku znaleziska w okolicach Izraela. Kamienne dildo znalezione w tamtejszych stronach może mieć nawet 6 tysięcy lat.

Bardzo ciekawym elementem historii jest starożytny Egipt. Nie tylko pod względem kultury, ale też osiągnięć w erotyce. Królowa Kleopatra była pierwszą znaną posiadaczką wibrującego dildo! Jak to możliwe? Do tykwy o fallicznym kształcie wkładano pszczoły. Wystarczyło je rozwścieczyć, a zabawka zaczynała wibrować. W asortymencie tej samej królowej znaleziono również dildo z marmuru, a także wykonany ze skóry worek o fallicznym kształcie, do którego prawdopodobnie wlewano mleko.

Dildo odnaleziono też w starożytnej Grecji. Tamtejsi ludzie drewnianą rzeźbę pokrywali skórą. Czasem do erotycznych celów wykorzystywano ceramikę wypełnioną ciepłym mlekiem. Prawdziwą popularność dildo jednak osiągnęło w XIV wieku, jako przyrząd medyczny, mający pomóc w walce z histerią.

Dildo przeżyło swój renesans dopiero w XX wieku. W tamtym czasie dostępna już była nowoczesna technologia i nowe materiały, przez co dzisiaj najczęściej można znaleźć dildo wykonane z polichlorku winylu, a także silikonu.

Jak zrobić dildo?

Dildo, ze względu na swoją prostotę jest niesamowicie łatwe do wykonania i może ku temu posłużyć naprawdę wiele przedmiotów znajdujących się w każdym domu. Podstawowym i najprostszym do wykonania dildo jest… ogórek. Wystarczy nałożyć na niego prezerwatywę i zacząć działać – jest to natomiast pomysł jednorazowy, a koszt wykonania to około 5zł (zależnie od ceny warzywa i prezerwatyw). Jeżeli masz w planie częstą zabawę, będzie to nieopłacalne rozwiązanie. Zamiast ogórka można użyć dowolnego, podłużnego przedmiotu. Pamiętaj jednak, żeby nie wybierać rzeczy ostrych i łamliwych.

Dildo z salonu erotycznego – czy będzie lepsze?

Jeżeli interesuje Cię więcej, niż jednorazowa akcja, to gotowe dildo będzie lepszym pomysłem. Poza tym, może się zdarzyć, że nie będziesz miała w domu ogórków, prezerwatyw etc. Co więcej, samodzielne tworzenie zabawek erotycznych jest niebezpieczne. Jeżeli nieodpowiednio podejdzie się do tematu – część prowizorycznego dildo może utknąć w środku pochwy, a to skończy się najpewniej interwencją chirurga.

Sklepy erotyczne natomiast oferują dilda, które zostały wykonane z bezpiecznych dla skóry materiałów. Co więcej, nie łamią się podczas zabawy i pozwalają na wielorazowy użytek – zabawkę wystarczy tylko wyczyścić mydłem antybakteryjnym. Materiały wykorzystywane do produkcji tych gadżetów są też często bardziej przyjemne w dotyku od lateksu.

Jaki model sprawdzi się dobrze?

FUN FACTORY – Boss

 

Model ten posiada kształt nawiązujący do męskiego członka. To dildo posiada charakterystyczną główkę, której zadaniem będzie stymulacja punktu G, dlatego nie będziesz zawiedziona. Zabawka została wykonana z silikonu klasy medycznej – materiału przyjemnego w dotyku i bezpiecznego dla skóry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *