Rankingi

Ranking: TOP 5 prezerwatyw dla lepszego seksu

ranking prezerwatyw

Prezerwatywy stanowią najbardziej powszechną formę antykoncepcji. Wśród wielu metod zabezpieczenia przed niechcianą ciążą i chorobami wenerycznymi to prezerwatywy cechują jedną z najwyższych skuteczności. Wybór odpowiedniego rodzaju może jednak przysparzać sporo kłopotu.

Właśnie z tego powodu powstał ranking prezerwatyw, których wybór przyczyni się nie tylko to zwiększenia ochrony partnerów. Podane w niniejszym zestawieniu prezerwatywy zwiększają również komfort stosunku seksualnego. Sprawdź, na jakie prezerwatywy warto zwrócić uwagę!

Dlaczego warto i jakie prezerwatywy wybrać?

Wśród środków antykoncepcyjnych prezerwatywy nie mają sobie równych. Wskaźnik Pearla,  określający ryzyko zajścia w ciążę w przypadku prezerwatyw wynosi od 5 do 15 na 100 użyć tej formy zabezpieczenia. O popularności prezerwatyw świadczy ich dostępność, prostota stosowania oraz korzystna cena. Dodatkowo najważniejszym atutem jest wysoka skuteczność ich stosowania.

Prezerwatywy można kupić nie tylko w aptece czy drogerii, ale również w sklepach spożywczych i drogą internetową. W zdecydowanej większości przypadków są one wykonane z lateksu. Warto jednak wiedzieć, że niektóre modele prezerwatyw są produkowane z innych tworzyw np. kauczuku. Dzięki temu z tej formy zabezpieczenia mogą korzystać osoby uczulone na lateks.

Mnogość możliwych rozwiązań powoduje niekiedy konsternacje i pytanie o to, jakie prezerwatywy wybrać. Oto ranking najchętniej wybieranych prezerwatyw, cechujących się dobrą jakością, wygodą użytkowania oraz wysoką skutecznością.

5. Pasante Chocolate Tempation Bulk

prezerwatywy Pasante Chocolate Tempation Bulk

Prezerwatywy smakowe są znane na rynku od dłuższego czasu. Trudno jednak przejść obojętnie obok Pasante Chocolate Tempation Bulk z uwagi na niezwykłe walory zapachowe. Na świecie jest niewiele osób, które nie przepadają za czekoladą.

Z tego powodu, wypróbowanie tego modelu może okazać się doskonałym sposobem na podkręcenie temperatury w łóżku. Prezerwatywy Pasante smakują i pachną jak najlepszej jakości czekolada.

Ponadto każda sztuka ma ergonomiczny kształt, więc bez trudu dopasuje się do członka o dowolnej wielkości. Prezerwatywy cechują się bardzo dobrą skutecznością, a jednocześnie można ich używać z przyjemnością.

4. LELO HEX Respect XL

prezerwatywy LELO HEX Respect XL

Zbyt mały rozmiar prezerwatywy często jest źródłem dyskomfortu mężczyzny. Lelo Hex Respect XL to nowinka szwedzkiego producenta przeznaczona dla mężczyzn hojnie obdarzonych przez naturę.

Prezerwatywy Hex to efekt inspiracji strukturą grafenu, przez co są niezwykle interesujące w dotyku. Ponadto ich używanie jest bardzo przyjemne, dzięki zastosowaniu dodatkowego lubrykantu i delikatnemu zapachowi towarzyszącemu podczas zakładania.

Testy elektroniczne wykazały, że prezerwatywy producenta Lelo cechują się niemal 100% skutecznością. Zdecydowanie warto się nimi zainteresować!

3. Durex Pleasuremax A3

Durex Pleasuremax A3

Kolejny model od Durex został stworzony dla par oczekujących od prezerwatyw nieco więcej niż tylko tradycyjnej ochrony przed niechcianą ciążą. Pleasuremax A3 to prezerwatywy z wypustkami o kształcie ułatwiającym ich nałożenie.

Lateksowa ochrona dopasowuje się do kształtu i rozmiaru członka, dzięki czemu jest niezwykle komfortowa w użytkowaniu dla obojga partnerów. Dodatkowym atutem Durex Pleasuremax A3 jest delikatny, przyjemny zapach prezerwatyw.

Wypustki obecne w strukturze lateksowej ochrony zapewniają partnerom dodatkowe doznania. Ten model może więc okazać się idealnym urozmaiceniem namiętnego spotkania.

2. Unimil SKYN Original nielateksowe

To idealna propozycja dla osób, u których lateks wywołuje uczulenia lub podrażnienia. Prezerwatywy Unimil SKYN są niezwykle cienkie i przyjemne w dotyku co sprawia, że stosunek z ich zastosowaniem jest niezwykle przyjemny.

Miłośnicy tego producenta chwalą sobie fakt, iż prezerwatywy doskonale przylegają do członka. Ten fakt sprawia, że w trakcie seksu mogą skupić się na tym, co najważniejsze, a równocześnie mieć pewność najwyższego stopnia ochrony.

Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić prezerwatywy tego typu – bez problemu znajdziesz je w ofercie naszego sklepu.

1. Durex Invisible A3 supercienkie

prezerwatywy Durex Invisible A3 supercienkie

Producenta Durex nie trzeba nikomu przedstawiać. Od wielu lat produkuje prezerwatywy najwyższej jakości i oferuje wiele rozwiązań w tym zakresie. W przypadku modeli przeznaczonych do zwiększenia doznań podczas stosunków poleca się Durex Invisible.

Prezerwatywy w tym wariancie są znacznie cieńsze niż klasyczne modele, dzięki czemu można odnieść wrażenie braku dodatkowej ochrony. Warto też wspomnieć, że supercienkie prezerwatywy od Durex są dodatkowo nawilżone, co znacząco ułatwia stosunek seksualny. Durex Invisible dopasowują się do członka, a poza tym, jak wskazuje sama nazwa serii, są niemal niewidzialne.

Jednocześnie, prezerwatywy są wygodne w zakładaniu, jak również niezwykle odporne i elastyczne. Model został poddany testom elektronicznym i dermatologicznym, dlatego można być pewnym, że to bezpieczny wybór.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *