Rankingi

Ranking: TOP 5 wibratorów

Ranking wibratorów

Wibrator to najpopularniejszy gadżet erotyczny na świecie. Jest w pełni bezpieczny dla wrażliwych narządów kobiecych i potrafi nadać nowe oblicze sypialnianym igraszkom. Pierwszy wibrator powstał bardzo dawno temu, bo aż w 1870 roku i uważano go za niezwykle przydatne narzędzie do zwalczania nerwic i problemów związanych z brakiem apetytu oraz bezsennością u kobiet. Od tego czasu wiele się zmieniło i dzisiejsze wibratory mają wiele kształtów, kolorów i funkcji. Jedna kwestia pozostała bez zmian – urządzenia są po to, by dawać maksymalną rozkosz. Oto TOP 5 najlepszych wibratorów.

5. We Vibe Sync – wibrator dla par

We-Vibe Sync w kolorze turkusowym to niewielkich rozmiarów wibrator przeznaczony dla Pań. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, by dawać jak najwięcej rozkoszy podczas penetracji. Produkt wykonany jest z bezpiecznego materiału. Jedna końcówka wibratora umieszczana jest na łechtaczce, a druga w pochwie, stymulując kobiecy punkt rozkoszy, zwany punktem G. Pracą wibratora można sterować przy pomocy pilota lub mobilnej aplikacji. Produkt posiada 10 programów wibracji i jest wodoodporny.

4. OVO F8 – Wibrator Klasyczny (czarny)

Klasyczny wibrator OVO F8 w kolorze czarnym pozwala na uzyskanie maksymalnej rozkoszy w trakcie masturbacji. Długi na 20 cm, o średnicy 3,2 cm jest idealnie wyprofilowany. Wibrator posiada mocny silnik i ma wbudowane aż 5 różnych trybów wibrowania. Jest wodoodporny i zasilany dwoma bateriami AAA. Model pracuje zaskakująco cicho i wykonany jest z medycznego silikonu bez dodatku ftalanów. Ta erotyczna zabawka potrafi zaspokoić w każdej sytuacji, nawet pod prysznicem.

3. We Vibe Sync – wibrator dla par (fiolet)

We-Vibe Sync (fioletowy) to zabawka erotyczna dla wymagających osób. Wykonana została z silikonu klasy medycznej, wolnego od lateksu, ftalanów i BPA. Bez obaw może być stosowana przez alergików. Wibrator z łatwością dopasowuje się do kształtu pochwy. Jego jedna końcówka stymuluje punkt G, a druga pobudza łechtaczkę. Silikon jest na tyle miękki, że z łatwością można go używać w trakcie stosunku do podniesienia temperatury w sypialni. Seks z użyciem wibratora jest całkowicie nowym i odmiennym doznaniem, które potrafi przełamać nudę lub stres.

Urządzeniem steruje się za pomocą pilota o zasięgu 3 m lub przy pomocy specjalnej aplikacji mobilnej. Dzięki aplikacji można stworzyć ulubioną kompozycję wibracji, gdyż model We-Vibe Sync posiada aż 10 różnych programów. Produkt jest wodoodporny i może być stosowany z delikatnymi lubrykantami.

2. Lovense Lush – wibrator z aplikacją

Lovense Lush to wibrator, dla kobiet lub par, które nie boją się eksperymentować w swojej sypialni. Wykonany został z wysokiej jakości silikonu medycznego. Model o długości całkowitej 180 cm i kształcie ułatwiającym wyjęcie go z pochwy to gwarancja udanej masturbacji bez zbędnego dyskomfortu. Lovense Lush to nowoczesny produkt, którym można sterować przy użyciu smartfona lub smartwatcha. By oddać się rozkoszy, wystarczy pobrać darmową aplikację i mieć dostęp do internetu. Wibrator w różowym kolorze zasilany jest mocnym akumulatorem litowo-jonowym, który ładuje się poprzez wejście USB. Intensywność doznań reguluje się poprzez wybór odpowiedniego programu wibracyjnego. Niewielkie rozmiary urządzenia umożliwiają zabranie go w podróż lub w delegację.

1. Lovense Lush 2 – wibrator z aplikacją

Lovense-Lush 2 to zabawka dla tych, którym znudziła się ręczna masturbacja. Model przypomina swoim kształtem niewielkie jajeczko z ogonkiem. Jego budowa odpowiada za sukces w przeżywaniu rozkoszy, gdyż urządzenie idealnie dopasowuje się do kobiecej anatomii. Lovense-Lush 2 wykonany został z najwyższej jakości silikonu medycznego, który może być stosowany przez alergików. Wibrator jest wodoodporny — można z niego korzystać w trakcie igraszek w wannie lub pod prysznicem. Jego największą zaletą jest możliwość sterowania zdalnego przy pomocy aplikacji, która jest zgodna z urządzeniami mobilnymi Apple, systemem Android i komputerami Windows. Lovense- Lush 2 ładuje się przy pomocy kabla USB dołączonego do opakowania. Sprzęt posiada różne tryby pracy i wibrowanie sterowane przy pomocy aplikacji. Działa nieprzerwanie aż 3 godziny po zaledwie godzinie ładowania. Można go używać samemu lub w parze.

Korzystanie z wibratora już od dłuższego czasu przestało być czymś wstydliwym. To znakomity gadżet dla samotnych Pań. Co ciekawe, korzystanie z wibratora przez kobietę może sprawić, że będzie wierniejsza i nie dopuści się zdrady wobec partnera w trakcie jego nieobecności. Podarowanie ukochanej wibratora z okazji Walentynek lub Dnia kobiet sprawi, że w sypialni pojawi się większe urozmaicenie i rozkosz.

Przed pierwszym korzystaniem ze sprzętu należy go dokładnie umyć i zapoznać się z instrukcją na opakowaniu. Korzystanie z wibratora ma dawać rozkosz, więc nie ma się co spieszyć i spokojnie wypróbować jego dostępne funkcje i programy. Podczas pierwszego razu korzystania z urządzenia warto się nieco rozluźnić, włączając sobie przyjemną dla ucha muzykę i zatroszczyć się o stworzenie atmosfery intymności i erotyzmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *