Rankingi

Ranking: TOP 5 hiszpańska mucha

Ranking Hiszpańska mucha

Afrodyzjaki zwiększające popęd seksualny oraz potęgujące doznania stosowane są od zamierzchłych czasów. Bardzo często wykorzystywano w tym celu były np. owoce (w tym truskawki czy czekolada), ale także związki wytwarzane przez owady. Trudno w to uwierzyć? Pewnie nie spotkaliście się jeszcze z tymi „magicznymi kroplami”.

Hiszpańska mucha – co to jest?

Nazwa jest nieco myląca, ponieważ w rzeczywistości afrodyzjak ten pochodzi od… chrząszcza. Pryszczel lekarski znany jest z tego, że w ramach samoobrony wytwarza kantarydynę, drażniącą substancję, która w dużych ilościach może służyć jako trucizna. Jednak już w starożytności odkryto, że jej niewielkie dawki idealnie spisują się w roli afrodyzjaku. Pobudzają ukrwienie organów, w tym także narządów płciowych. W przypadku hiszpańskiej muchy działanie jest często natychmiastowe, choć zaleca się podawanie jej na 30 minut przed stosunkiem. W obecnych czasach odchodzi się jednak od stosowania odzwierzęcych substancji, dlatego kantarydynę zastępuje się innymi pobudzaczami libida pochodzenia roślinnego lub wytwarzanymi przez specjalistów.

Osobom zainteresowanym hiszpańską muchą, ranking pozwoli zapoznać się z najlepszymi reprezentantami tego eliksiru miłości. W zestawieniu pojawiają się firmy sprawdzone, które od lat cieszą się powodzeniem i dobrą opinią wśród klientów.

5. Spanish Fly Hot Passion – hiszpańska mucha

Niedrogi i cieszący się dobrymi opiniami suplement diety wpływający na popęd seksualny. Już kilka kropel tego specyfiku wystarczy, by rozpalić do czerwoności kobiety i mężczyzn. U obu płci zwiększa ochotę na seks oraz wrażliwość na bodźce, dzięki czemu każdy stosunek staje się niesamowitym przeżyciem. Jej głównym składnikiem nie jest kantanaryda, ale l-arginina, czyli naturalna substancja (aminokwas) występujący w organizmie człowieka. Do odczucia pełni efektów wystarczy 1 ml (ok. 5-7 kropli). Ze względów zdrowotnych nie należy jednak przekraczać dawki 2 ml dziennie.

4. Spanish Fly Raspberry 15 ml – hiszpańska mucha o smaku malinowym

Bardzo skuteczny eliksir miłości o szybkim działaniu, który znakomicie działa na Panie i Panów. Jego skuteczność objawia się intensywnym podnieceniem i dużą ochotą na seks. W łatwy sposób może więc podgrzać atmosferę w sypialni, ale lepiej stosować go z rozwagą. Narastające libido ciężko jest opanować i to nie zależnie od miejsca czy sytuacji. Dodatkowym atutem jest zmysłowy malinowy smak. Afrodyzjak można dodać do napoju (bezalkoholowego) lub zaaplikować bezpośrednio pod język na pół godziny przed stosunkiem.

3. Spanish Love Drops Secrets 30 ml – hiszpańska mucha w kroplach

Uniwersalne i bardzo wydajne krople w znakomitej cenie. Ich regularne użytkowanie na stałe zwiększa libido oraz ukrwienie narządów płciowych. Dzięki temu kobiety odczuwają silne orgazmy, a przyjemność płynąca z każdego stosunku jest zwielokrotniana. Podczas penetracji każdy ruch członka wyzwala kolejne emocje i rozpala jeszcze mocniej. Z kolei mężczyźni nie odczuwają jedynie większego podniecenia, poprawie ulega również ich wytrzymałość. W parze z praktyką przekłada się to także na lepszą kontrolę nad wytryskiem. Za efekty wywołane przez Spanish Love Drops Secrets odpowiada duża zawartość L-argininy i witaminy C. Butelka z hiszpańską muchą ma dwukrotnie większa pojemność niż poprzednie produkty, ale minimalnie zmienia się również dawkowanie. W tym przypadku należy podawać 3 ml.

2. Sex Elixir Premium 100ml – hiszpańska mucha

Drugie miejsce w rankingu zajmuje afrodyzjak stworzony przez renomowaną firmę Sexual Health Series. W tym przypadku eksperci postanowili ulepszyć Sex Elixir, czyli produkt o ugruntowanej pozycji na rynku. Edycja Premium przeznaczona jest dla koneserów, którzy oczekują od napoju miłości największych efektów. Otrzymają oni sporą buteleczkę (aż 100 ml) o 3 razy silniejszym działaniu od klasycznej wersji. Jedna łyżeczka wystarcza do szybkiego podniesienia popędu, zwiększa również długość przeżywanych orgazmów oraz samego stosunku. Produkt przeznaczony dla osób o wygórowanych potrzebach.

1. Sex Elixir 15ml – hiszpańska mucha

Pierwsza lokata na podium należy do standardowej wersji eliksiru z poprzedniego miejsca. Jego skuteczność jest nieco niższa, ale i tak znakomicie sprawdzi się w przypadku większości użytkowników. Ci zresztą zdążyli się już na nim poznać, dlatego Sex Elixir jest jednym z najlepiej sprzedających się afrodyzjaków tego typu. Do dużej popularności i świetnych opinii przyczyniła się nie tylko skuteczność, ale też cena. Produkt ma wszystko to, czym powinna się charakteryzować hiszpańska mucha. Jest w pełni bezpieczny i wydajny, działa szybko, a także może być stosowany przez obie płci. Wpływa na system nerwowy (popęd) oraz ukrwienie genitaliów, gwarantując pełne spełnienie we wszystkich aspektach towarzyszących zbliżeniom. Ten sprawdzony eliksir zachęci do działania wszystkich kochanków, którzy stracili chęć do łóżkowych igraszek.

Podsumowanie

Nie wszyscy ludzie mogą pochwalić się dobrym życiem seksualnym. W wielu przypadkach winna jest dieta, zdrowie, stres albo zwykły brak pewności siebie. Afrodyzjaki pomagają na nowo rozpalić żar namiętności wśród długoletnich par, jak również intensyfikują doznania. Pomagają podnieść libido, a często także rozwiązują problemy z erekcją czy przedwczesnym wytryskiem. W przypadku hiszpańskiej muchy opinie użytkowników potwierdzają wysoką skuteczność tego specyfiku. Na każdego może on jednak oddziaływać inaczej, dlatego warto samemu go przetestować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *