Porady

Jak powinna wyglądać gra wstępna? Porady

Seks jest kojarzony najczęściej z samym aktem dotyczącym penetracji, jednak nie da się zaprzeczać, że niesamowicie ważna jest także cała otoczka. Szczególnie istotna jest tak zwana gra wstępna, której jakość może przełożyć się na większą satysfakcję z całego zbliżenia. Jak powinna wyglądać gra wstępna? Czytając dalej, znajdziesz porady i ciekawe pomysły!

Co to gra wstępna?

Gra wstępna to czas przed samym współżyciem. Ma na celu przede wszystkim rozgrzanie dwójki partnerów i można ją przeprowadzić na wiele sposobów. Eksperci potwierdzają, że w wielu przypadkach jest ważniejsza, niż sama penetracja. Z tego powodu warto nie traktować jej po macoszemu, ale naprawdę zatroszczyć się o dobrej jakości grę wstępną. Chodzi przecież o świetną zabawę!

Jak powinna wyglądać gra wstępna?

Na samym wstępie trzeba powiedzieć, że nie da się jasno powiedzieć, jak powinna wyglądać gra wstępna? Jest to spowodowane różnymi preferencjami. Każdy człowiek jest inny! Z tego powodu w każdym przypadku warto być uważnym, ale też nie zaszkodzi rozmawiać. Na pewno druga połówka nie będzie miała złego podejścia do tego, że chcesz się o nią zatroszczyć jak najlepiej. Niektóre osoby wolą romantyczną grę wstępną, inni stawiają na intensywne igraszki. Zastanowić się można jednak nad tym, jak grę wstępną urozmaicać oraz jakie techniki są często wykorzystywane!

Gra wstępna jako podkręcanie temperatury

Przed samym kontaktem z drugą połówką warto zadbać o odpowiednią atmosferę. Chodzi na przykład o zapalenie świec, kadzidła, włączenie muzyki. Uznaje się, że dobrze jest grę wstępną zacząć od drobnych pieszczot. Z tego powodu można na przykład drugiej połówce zaserwować miły masaż. Później warto dodać do tego delikatne pocałunki, niekoniecznie w usta. Bardzo podniecająco działa całowanie po karku, szyi, w okolicach uszu.

Każdy mężczyzna powinien wiedzieć, że ciało kobiety najczęściej jest bardziej podatne na bodźce dotykowe i składa się z wielu stref erogennych. Kiedy wierzchnia część ubrań zostanie zdjęta, warto więc wodzić opuszkami na przykład po wewnętrznej części ud, plecach, pośladkach. Dobrze dodać do tego wodzenie językiem oraz całusy.

Masaż piersi oraz pośladków partnerki to bardzo dobry pomysł, który podkręca tempo. Warto wykazać się też odrobiną kreatywności i szeptać na ucho różne słowa – dla romantyków czułe, dla szalonych kochanków – „niegrzeczne”. Przez to atmosfera narasta jeszcze bardziej. Dobrym pomysłem w tym miejscu jest petting (dotykanie części intymnych dłońmi), a także seks oralny, jednak dobrze wiedzieć, że nie wszyscy ludzie są jego miłośnikami. Warto mieć przy tym na uwadze, że łechtaczka posiada tysiące zakończeń nerwowych!

Bardzo ciekawym pomysłem jest zaopatrzenie się w dodatki do sypialni, na przykład gadżety erotyczne, gry, kostiumy czy świece do masażu. Przede wszystkim warto zawsze stawiać na kreatywność, ponieważ w przeciwnym wypadku gra wstępna będzie rutynowa, przez to nudna, a więc mało skuteczna.

Jakimi produktami uświetnić grę wstępną?

SATISFYER PARTNER MULTIFUN 3


To bardzo ciekawy wibrator, który ze względu na swoją budowę może służyć zarówno do pieszczenia pochwy, jak i penisa. Nieprzypadkowo to jeden z najczęściej wybieranych gadżetów przez pary. Ma 3 silniki, oferuje 10 programów pracy.

Petits Joujoux Fine Massage Candles A trip to Athens


Ta świeca do masażu jest świetnym pomysłem, ponieważ po roztopieniu zamienia się w olej do masowania o aromacie piżma i paczuli. To ekscytujący dodatek do sypialni, który jednocześnie wpływa na zmysłową atmosferę.

Bijoux Indiscrets – Lucky love dice


Gra składa się z trzech kostek. Na pierwszą nakleja się część ciała, np. sutek. Następna z kolei zadaje czynność do wykonania (np. uszczypnij), a trzecia wskazuje miejsce (np. stół). Zadaniem jest więc uszczypnięcie sutka drugiej połówki, kiedy ta będzie na stole. To ciekawe urozmaicenie i przede wszystkim świetna zabawa.

Obsessive 852-CHE-1


Bielizna erotyczna potrafi niemało rozpalić zmysły partnera, natomiast nosząca ją partnerka na pewno poczuje się bardziej kobieco! Ta koszulka została wykonana z prześwitującego materiału zdobionego koronkami. W zestawie znajdują się także pasujące do kompletu stringi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *