Większe doznania Zakupy

Kompaktowe masturbatory dla mężczyzn – co to takiego?

W dzisiejszych czasach odchodzi się od poglądu, że masturbacja jest czymś złym. Na szczęście ludzka seksualność przestaje być tematem tabu, przez co rośnie świadomość społeczeństwa na jej temat. Razem ze świadomością wzrasta także zainteresowanie różnego rodzaju sposobami samozaposkojenia, dzięki czemu satysfakcja z zabawy może być jeszcze większa! Niemałą popularnością cieszą się gadżety, takie jak mały masturbator!

Potrzeba zaspokojenia seksualnego jest bardzo ważna i nie bez powodu często porównuje się ją do konieczności zaspokojenia głodu, wyspania się. Człowiek jest skomplikowanym organizmem, który potrzebuje odpowiednich warunków do egzystencji, dzięki czemu lepiej prosperuje. Niewiele osób wie jednak, jak wiele korzyści można czerpać z masturbacji – oczywiście niekompulsywnej.

Pod względem zdrowotnym masturbacja pozwala rozładować zbędne napięcie przez wydzielanie większych ilości dopaminy. Przy tym wszystkim podczas orgazmu wydziela się prolaktyna, która ułatwia zasypianie, a całemu procesowi towarzyszą endorfiny, zwane hormonami szczęścia i będące jednocześnie delikatnym środkiem przeciwbólowym. To nie wszystko, ponieważ masturbacja pozwala skupić się na własnej przyjemności i jednocześnie lepiej poznać własne ciało, co na pewno zaowocuje ciekawszymi przygodami z drugą połówką. Za sprawą onanizmu poprawia się także jakość nasienia.

Co istotne, masturbacja może pozwolić mężczyźnie uniknąć przedwczesnego wytrysku. Chodzi nie tylko o wcześniejsze rozładowanie napięcia przed spotkaniem z partnerką, ale też fakt, iż podczas masturbowania się można ćwiczyć swoją wytrzymałość!

Jednocześnie warto zaznaczyć, że masturbacja będzie jeszcze bardziej przyjemna, jeżeli zaopatrzy się w specjalną zabawkę, jaką jest mały masturbator. To szczególnie ciekawa propozycja dla Panów, którzy szukają produktu dyskretnego i jednocześnie serwującego ciekawe doznania. W odróżnieniu od większych zabawek mniejsze gadżety można zabrać ze sobą gdziekolwiek! Nie bez powodu są określane często jako jajko do masturbacji. Posiadają – jak sama nazwa wskazuje – jajowaty kształt, dzięki czemu takowe akcesorium może się nawet zmieścić do kieszeni.

Jajko do masturbacji otrzymuje bardzo dobre opinie także z tego względu, iż mimo niewielkich wymiarów pasuje nawet do większych przyrodzeń. Jest to związane z faktem, że tego rodzaju zabawki wykonuje się z rozciągliwego materiału!

Niewielkie jajka do masturbacji są produktami, które po kilku użyciach powinno się wyrzucić. Jednocześnie ich cena jest zadziwiająco niska! Do tego pozwalają odkryć, która faktura wewnętrzna najbardziej odpowiada użytkownikowi, przez co ten będzie mógł później zaopatrzyć się wielorazowy produkt dopasowany do jego wymagań.

Jaki mały masturbator warto wybrać?

Masturbator Tenga Egg Wavy

Tenga Egg to popularna seria małych masturbatorów dla mężczyzn. Model Wavy (wave – ang. fala) posiada falowaną strukturę, która będzie urozmaicała stymulację. Produkt wykonano z termoplastycznego elastomeru, materiału bezpiecznego dla skóry.

Masturbator Tenga Egg Twister

Tenga Egg Twister natomiast posiada w środku pionowe fale i drobne wypustki w strategicznie wybranych miejscach. Produkt jest niewielki, jednak dobrze się rozciąga. Również został wykonany z termoplastycznego elastomeru.

Svakom Hedy

Ten ciekawy gadżet posiada wnętrze wypełnione mniejszymi i większymi wypustkami potęgującymi doznania podczas masturbacji. Producent zapewnia, że to jajko może być użyte około 5-10 razy. Wykonano je z termoplastycznego elastomeru.

Tenga Hole Warmer

Nie jest to co prawda jajko do masturbacji, ale produkt ten na pewno urozmaici zabawę takowym gadżetem. Tenga Hole Warmer to wielorazowy podgrzewacz, który wystarczy umieścić przed zabawą w masturbatorze, a stymulacja będzie jeszcze przyjemniejsza!

Masturbator Tenga Egg Wavy Cool

To jajko do masturbacji jest ulepszoną wersją wcześniej przedstawionego modelu Wavy. Po pierwsze w zestawie znajduje się lubrykant, który wprowadzi uczucie chłodu. Po drugie – model ten jest przezroczysty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *