Większe doznania Zakupy

Pokaż, kto rządzi w waszym łóżku – przegląd pejczy i pacek bdsm

Dominacja w sypialni jest obecna wśród wielu par. Czasami jest to związane z naturą kochanków, ale nierzadko to zwyczajna zabawa, w której na zmianę partnerzy dzielą się na role. W każdym przypadku przydatne mogą okazać się gadżety erotyczne, takie jak skórzany pejcz BDSM lub packa do bicia! Dlaczego warto postawić na takie produkty i które modele wybrać?

Urozmaicanie zabaw w sypialni jest bardzo ciekawym sposobem na uporanie się z rutyną. To szczególnie dobra propozycja dla par o dłuższym stażu, które zauważają, że do ich życia erotycznego wkrada się nuda. Nowości w postaci zabawek skupiają na sobie uwagę, motywują do innych działań, a przy tym same w sobie dają wiele możliwości. Dlaczego i dla kogo sprawdzą się pejcze i packi, czyli akcesoria do chłosty?

Jeżeli nie wiesz, pejcz do bicia składa się z uchwytu oraz (najczęściej) niewielkich pasków skóry występujących w większej ilości. Czasami pejczem nazywa się szpicrutę – charakterystyczne narzędzie stosowane najczęściej w jeździe konnej, ale też w sypialni! Packa natomiast ma większą powierzchnię i jest płaska, służy do chłosty większych elementów ciała, na przykład pleców, pośladków.

Packa do bicia i pejcz to zabawki doceniane szczególnie przez miłośników BDSM. Są to praktyki, wedle których partnerzy dzielą się na role. Jeden dominuje, drugi ulega. Dochodzi do tego krępowanie drugiej połówki, a także jednoczesne zadawanie bólu oraz przyjemności. Nie bez powodu utarło się więc, że do zabaw BDSM konieczne jest wykorzystanie zabawek erotycznych. Omawiane akcesoria do chłosty sprawdzą się nawet u początkujących użytkowników, ponieważ intensywność zabawy jest zależna wyłącznie od tego, ile siły włoży się w uderzenie. Często można postawić na zwyczajne, delikatne pieszczoty, co nadal da sporo frajdy.

Jaki pejcz lub packa do bicia sprawdzi się najlepiej?

Fifty Shades of Grey – packa Twitchy Palm

Ta packa BDSM jest bardzo dobrym i jednocześnie prostym w swojej istocie produktem. Posiada wyprofilowany uchwyt i szerszą część do bicia. Gadżet wykonano z przyjemnego w dotyku materiału i wyposażono w czarny sznureczek, który ułatwi przechowywanie. Na uwagę zasługuje także atrakcyjna cena tego modelu, dlatego tym bardziej warto w niego zainwestować!

LELO – Sensua


Bardzo dobrze wykonany pejcz BDSM, który przyciąga uwagę swoim designem. Rączka oraz rzemyki są fioletowe, co przełamują srebrne, stalowe elementy. Gadżet umieszczono w estetycznym pudełku, dlatego jest to również bardzo dobry pomysł na prezent dla drugiej połówki. Sprawdzi się zarówno u początkujących, jak i doświadczonych miłośników BDSM.

Bijoux Indiscrets – pejcz Lilly


Omawiany tutaj pejcz Lilly to produkt wyróżniający się estetycznym wzornictwem. Całość jest utrzymana w czarnym, a więc uniwersalnym kolorze. Design wzbogaca satynowa kokardka, a także sznureczek ułatwiający stosowanie i przechowywanie produktu.

Kink by Doc Johnson – The Enforcer


Ta packa do bicia jest idealna dla wszystkich fanów BDSM. Przede wszystkim poliwęglanowa część do chłosty zapewni odpowiedni ból podczas użycia, a także łatwość w utrzymaniu higieny. To nie wszystko, ponieważ rączka może posłużyć również jako dildo! Wykonano ją z bezpiecznego dla ciała silikonu, a także wyprofilowano w taki sposób, by gadżet z łatwością stymulował punkt G! Jeśli chcesz użyć lubrykantu, to pamiętaj, żeby stosować wyłącznie modele na bazie wody!

Electrastim ElectraPaddle


To zdecydowanie najciekawszy produkt z tego zestawienia. Wygląda jak zwyczajna packa BDSM, jednak to nie wszystko! Gadżet może bowiem zostać podpięty do specjalnej jednostki zasilającej (do kupienia osobno), a dzięki temu umożliwi elektrostymulację, czyli rodzaj pieszczot erotycznych z użyciem energii elektrycznej! Stosowanie zabawki jest bezpieczne i daje wiele przyjemności. Jednostki zasilające także znajdziesz w naszym sklepie erotycznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *