Rankingi

Ranking: TOP 5 jadalnych pudrów do ciała

Ranking: TOP 5 jadalnych pudrów do ciała

Na słowo puder większość z nas ma raczej skojarzenia z makijażem twarzy. Producenci uznali jednak, że skoro podczas nakładania makijażu puder tworzy przyjemną, otulającą aksamitem chmurkę, można spróbować podobnych produktów podczas seksualnych zabaw. Tak powstały jadalne pudry do ciała.

To idealna alternatywa dla osób, którym w balsamach, kremach czy olejkach do masażu przeszkadza tłusta powłoczka, jaką pozostawiają na skórze, oraz brudzenie pościeli. Pudry są dyskretne, pięknie pachną a do pozbycia się ich z ciała i wszelakich materiałów wystarczy odrobina wody.

Dlaczego, gdy mówimy o pudrach do ciała, tak ważne jest to, aby był on jadalny? Kusząco pachnąca skóra prosi się o dotyk, lecz również o gorące pocałunki. Jadalny puder do ciała to produkt, który został przebadany pod kątem dermatologicznym i nie ma negatywnego wpływu na zdrowie.

Jadalne pudry do ciała to produkty wszechstronne i uniwersalne, sprawdzą się zarówno podczas gry wstępnej, seksu waginalnego i analnego, jak i podczas masturbacji.

Ranking najlepszych jadalnych pudrów do ciała absolutnie wygrywa kanadyjska marka Shunga. Nazwa marki pochodzi z języka japońskiego i oznacza taniec wiosny, co jest powszechnym określeniem na seks. Shunga tworzy produkty, którymi udowadnia, że seks to nie tylko fizjologiczna czynność, a prawdziwa sztuka.

Klienci cenią ją za przepiękne zapachy produktów, lecz również za niezwykle wysoką jakość składników, przez co korzystając z produktów marki Shunga skupić mogą się jedynie na czerpaniu przyjemności.

Sposobów aplikacji produktu jest tak wiele, jak i jego użytkowników, jednak jednym z najbardziej zmysłowych i powszechnych jest delikatne piórko. W składzie pudrów do ciała firmy Shunga nie ma perfum, cukru, glutenu i wszelakich parabenów. Są w pełni przyjazne dla skóry i zdrowia.

5. Shunga Sensual Body Powder – jadalny wiśniowy puder do ciała

Shunga Sensual Body Powder - jadalny wiśniowy puder do ciała

Perfekcyjny produkt do gry wstępnej. Można aplikować go zarówno na ciało, jak i na pościel, by stopniowo podczas igraszek stymulował erotyczną atmosferę.

Wiśnia jest afrodyzjakiem działającym zarówno na mężczyzn, jak i na kobiety. Kwaskowy, a przy tym słodki smak i zapach sprawia, że zmysły są cały czas pobudzone. Kolor wiśni tak jak i jej smak kojarzy się z czerwonym winem, a więc również z romantyczną kolacją, z finałem w sypialni.

4. Shunga Sensual Body Powder – jadalny puder do ciała o smaku egzotycznych owoców

Shunga Sensual Body Powder - jadalny puder do ciała (egzotyczne owoce)

Wszystkie produkty firmy Shunga są przepięknie pakowane. Japońskie, erotyczne grafiki sprawiają, że jadalne pudry do ciała idealnie mogą sprawdzić się zarówno jako prezent, jak i na domowej półce.

Egzotyczne owoce – zwłaszcza mango, granat, banan, awokado, kokos – to bardzo silne afrodyzjaki. Sam zapach silnie pobudza zmysły i wzmacnia doznania, tak samo u mężczyzn jak i u kobiet.

3. Shunga Sensual Body Powder – jadalny malinowy puder do ciała

Malina jest traktowana jako afrodyzjak dla kobiet, lecz nie bez powodu. Jej zapach działa tak jak środek rozluźniający, co znacznie poprawia jakość seksu waginalnego. A poza tym po prostu przepięknie pachnie i świetnie smakuje!

2. Shunga Sensual Body Powder – jadalny puder do ciała o smaku miodu

Zapewne, gdy myślisz o afrodyzjakach, nie przychodzi Ci na myśl miód – lecz to ogromny błąd! Myśląc o zimowym rozgrzaniu się po powrocie do domu często pierwszą rzeczą po jaką sięgniemy, będzie herbata z miodem.

Idąc tą logiką – miód cudownie rozgrzewa, oraz wzmaga poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Zapach jest słodki, łagodzący, kojarzący się ze słońcem, ciepłem i zdrowiem, a za tym niezwykła sprawnością fizyczną. Miód jest afrodyzjakiem najsilniej działającym na mężczyzn.

1. Shunga Sensual Body Powder – truskawkowy jadalny puder do ciała, w zestawie z piórkiem

Shunga Sensual Body Powder - jadalny puder do ciała z piurem (truskawka)

Najpowszechniejszym i zmysłowym sposobem aplikacji pudru jest używanie w tym celu piórka. Nie dość, że sam truskawkowy zapach pobudza zmysły i wzmaga apetyt, tak również samo delikatne pieszczenie ciała piórkiem, wzbudzające dreszcze i silne podniecenie, może być przyjemnością. Zapach i smak truskawki kojarzyć się może z szampanem, a przez to dość elegancką atmosferą podczas gry wstępnej.

Należy pamiętać, by wybierając odpowiedni smak pudru do ciała, sugerować się bardziej własną intuicją i własnym gustem, niż tym, co poradniki zalecają jako afrodyzjak.

Seksualność jest sferą tak mocno indywidualną, że nie da się tu odszukać stałych ram, które dotyczyłyby każdej osoby na tym samym poziomie. Znając już najpopularniejsze produkty z kategorii jadalnych pudrów do ciała, nie pozostaje nic innego, jak rozpocząć przygodę z ich testowaniem!

Konkretne produkty są kwestią własnych preferencji smakowo-zapachowych niż obiektywnie lepszych lub gorszych rodzajów pudrów. Wybierając produkt idealny dla siebie, warto sprawdzić, jaki zapach najmocniej oddziałuje na Twoje zmysły, gdyż właśnie taki jest nadrzędny cel jadalnego pudru do ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *