Większe doznania Zakupy

Kosmetyki erotyczne – jadalne kremy i pudry do ciała

Erotyczne przeżycia to przede wszystkim świetna zabawa, dlatego nie można się dziwić, że tak wiele osób szuka urozmaiceń w tym zakresie. Tych jest naprawdę sporo, o czym świadczy różnorodność produktów w ofertach sklepów erotycznych. Bardzo ciekawym pomysłem na rozgrzanie atmosfery w sypialni są kosmetyki erotyczne, takie jak jadalny krem lub puder do ciała. Dlaczego warto je wybrać i które modele są godne polecenia?

Kosmetyki erotyczne kojarzą się przede wszystkim z produktami do pielęgnacji części intymnych, ewentualnie potęgującymi doznania. Tymczasem bardzo ciekawymi propozycjami spośród nich są kremy i pudry do ciała, które są przystosowane do spożycia. Dzięki nim zabawa jest jeszcze lepsza, co ma też pozytywne skutki dla zdrowia! Dlaczego? Bardziej udany seks pozwala pozbyć się frustracji, redukuje stres, a do tego jest receptą na wzmocnienie więzi z drugą połówką. Oczywiście, nie jest najważniejszym elementem związku, ale nadal bardzo ważnym.

Każde urozmaicenie wprowadzane do sypialni jest dobrym pomysłem, ponieważ wzbudza ciekawość, a zainteresowani partnerzy szukają ciekawych sposobów na wykorzystanie danych produktów. Buduje to jeszcze bardziej zmysłowe chwile, które owocują lepszym seksem. Oczywiście, warto nie zatrzymywać się na jednym produkcie i cyklicznie wprowadzać nowe urozmaicenia.

Jadalne kremy i pudry do ciała to kosmetyki erotyczne bardzo proste w swojej istocie. W pierwszym przypadku chodzi przede wszystkim o nawilżenie i nadanie poślizgu skórze, dzięki czemu możliwe będzie przeprowadzenie zmysłowego masażu, który jest świetnym pomysłem na romantyczną grę wstępną. Natomiast jadalny puder do ciała to świetny pomysł, by ogniste pocałunki dotyczące skóry były jeszcze bardziej przyjemne i smakowite. Ciekawym pomysłem jest rozsypanie takowego pudru na pościeli, dzięki czemu skóra obojga partnerów będzie stopniowo nabierać smaku! Tego rodzaju kosmetyki erotyczne są idealnym pomysłem w ramach prezentu dla bliskiej osoby.

Jakie jadalne kosmetyki erotyczne warto kupić?

Shunga Pear & Exotic Green Tea Kissable Massage Cream

Ten jadalny krem do masażu posiada bardzo estetyczne opakowanie, które na pewno zaspokoi gusta najbardziej wymagających kochanków. Jego formuła jest wzbogacona o witaminę E, która nadaje skórze miękkość i poślizg. Użytkownicy doceniają rześki i słodki aromat oraz smak zielonej, egzotycznej herbaty i gruszki. Produkt jest odpowiedni również dla wegan. Jest to produkt na bazie wody, dlatego nie powinien zostawiać nieestetycznych śladów na pościeli.

Shunga Sensual Body Powder – jadalny puder do ciała (malina)

Ten produkt jest równie ciekawy. Jest to oczywiście jadalny puder do ciała, który wyróżnia wspaniały smak malin, doceniany przez licznych użytkowników. Pojemność wynosi 228 g, dlatego puder ze spokojem wystarczy na wiele ciekawych przygód! Pocałunki na pewno będą jeszcze bardziej smakowite, a gra wstępna gorąca! To nie wszystko, ponieważ skład tego produktu jest pozbawiony cukrów, glutenu, perfum i szkodliwych parabenów.

Shunga Intoxicating Chocolate Kissable Massage Cream

Któż nie lubi czekolady? Ten wyjątkowy smak jest doceniany od setek lat na całym świecie, a teraz dostępny jest również w postaci jadalnego kremu do masażu. Jest to produkt tej samej serii, co wymieniony wyżej. Jest doskonałym pomysłem na grę wstępną, a przy tym opakowanie mieszczące 200 ml preparatu na pewno wystarczy na wiele ciekawych chwil z drugą połówką. Nieprzypadkowo kanadyjska marka Shunga zdobywa tak dobre opinie. 

Shunga Sensual Body Powder – jadalny puder do ciała z piórem (truskawka)

To bardzo ciekawy, jadalny puder do ciała, który w zestawie posiada pióro. To natomiast tym bardziej urozmaica zabawę z drugą połówką, ponieważ daje możliwość zmysłowego łaskotania. To nie wszystko, ponieważ owo pióro jest jednocześnie doskonałym ułatwieniem aplikacji pudru do ciała, gdyż wystarczy nasypać na nie odrobinę produktu, by w przyjemny sposób rozprowadzić go po ciele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *