Większe doznania Zakupy

Wibrator króliczek – dlaczego kobiety go pokochały?

Korzystanie z zabawek erotycznych staje się coraz bardziej popularne i raczej nikogo już nie dziwi, że wibrator to tak częste akcesorium stosowane przez kobiety. Nadal jednak warto przekonać się, jak wiele gadżetów może posiadać napęd wibrujący, ponieważ nierzadko zasadniczo różnią się funkcjonalnością. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest wibrator króliczek. Co to za zabawka i dlaczego warto z niej skorzystać?

Wibrator króliczek – jak działa i co to jest?

Wibrator króliczek swoją wyjątkową nazwę zawdzięcza wypustce, która ów zwierze w przypadku wielu urządzeń przypomina. Oczywiście, w większości zabawek tego rodzaju analogia do zwierzaka jest znikoma, jednak termin utarł się jako nazwa kategorii wibratorów, które posiadają wypustkę o niedużym rozmiarze, wychodzącą z pobliża uchwytu. Jej celem jest jednoczesne stymulowania łechtaczki, kiedy trzon penetracyjny pieści pochwę. Dzięki temu korzystanie z wibratora z króliczkiem jest szczególnie przyjemne, a w opinii wielu kobiet podwójna stymulacja jest kluczem do orgazmu!

Jako ciekawostkę można wspomnieć, że wibrator króliczek zdobył popularność przez pojawienie się w odcinku serialu Seks w Wielkim Mieście (dla ciekawskich – był to Marc Dorcel Orgasmic Rabbit).

Wibrator króliczek – jak używać?

Chcesz kupić wibrator króliczek? Opinie ekspertów przypominają, że podczas zabaw z gadżetami bardzo ważne jest nawilżenie. Z tego powodu dobrze jest zaopatrzyć się w żel nawilżający. Stosuj lubrykanty na bazie wody, ponieważ inne mogą niszczyć silikonowe zabawki, a to właśnie z silikonu najczęściej się je wykonuje.

Jak wybrać wibrator króliczek?

Warto wiedzieć, że wibratory z króliczkiem także znacznie się od siebie różnią. Z tego powodu warto zwracać uwagę na rozmiar urządzenia, materiał wykonania. Dochodzi do tego zasilanie (baterie lub akumulator ładowany kablem), wodoodporność, kształt. Na rynku znajduje się wiele tego typu zabawek, dlatego kup najlepiej do siebie dopasowaną!

Jaki wibrator króliczek kupić?

Happy Rabbit Slimline Realistic – Wibrator Króliczek (fioletowy)


To bardzo ciekawy wibrator z króliczkiem, którego wypustka właśnie takowego zwierzaka przypomina. To nie wszystko, ponieważ główka wibratora nawiązuje do męskiego członka, a przy tym jej wyprofilowanie sprawia, że stymulacja punktu G jest jeszcze prostsza. Urządzenie jest silikonowe, oferuje 15 trybów wibrowania, jest wodoodporne, ładowane kablem.

Wibrator króliczek Mystim Danny Divido


To ekskluzywny wibrator, który nieprzypadkowo otrzymuje świetne opinie. Jest wodoodporny, oferuje 8 trybów wibrowania, a każdy z nich można dostosować według 5-stopniowej skali intensywności. Części stymulujące są stworzone z silikonu. Zabawkę ładuje się kablem magnetycznym USB.

Svakom Adonis – Wibrator króliczek (Fioletowy)

Ten wibrator wyróżnia przede wszystkim bardzo dobra jakość wykonania, ale nie tylko. Na części penetracyjnej i na samym króliczku posiada pofalowaną powierzchnię, która potęguje przyjemność płynącą z zabawy. To nie wszystko, ponieważ Adonis jest odporny na zachlapania, wykonany z silikonu, a do tego posiada wyjątkowo mocny akumulator pozwalający na 48 godzin zabawy. Do tego gadżet ma funkcję podgrzewania do 38 st. Celsjusza, dzięki czemu zabawa jest jeszcze przyjemniejsza.

B Swish Bwild Classic Bunny – Wibrator Króliczek (fioletowy)

To bardzo ciekawa zabawka, która przede wszystkim zaskakuje swoją atrakcyjną ceną. Wibrator króliczek wykonano z silikonu i wyposażono w dwa silniczki. Jest odporny na zachlapania, a przy tym wygodnie się nim steruje (za pomocą jednego przycisku). Gadżet oferuje 5 trybów wibrowania.

Satisfyer Pro G-Spot – wibrator króliczek (biały)

Ten wibrator w przeciwieństwie do innych zabawek z tej kategorii nie posiada wibrującej wypustki. Jest to związane z faktem, że owa wypustka w tym przypadku nie wibruje, ale zasysa! Dzięki temu urządzenie zapewnia szczególnie intensywne doznania i sprawdzi się u kobiet, które są ciekawe nowych doznań. Urządzenie oferuje 10 trybów wibrowania, a także 11 trybów ssania. Jest wykonane z silikonu i wodoodporne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *