Większe doznania Zakupy

Seks na odległość – wykorzystaj wibrator z aplikacją

Różne życiowe sytuacje sprawiają, że dwójka zakochanych osób nie może ze sobą przebywać przez dłuższy czas. Jest to przykre nie tylko z powodu samego faktu rozłąki, ale braku fizycznego kontaktu między partnerami. Oczywiście, seks nie jest najważniejszy w związku, ale nadal ważny. Dzisiejsza technologia jednak pozwala w pewnym sensie zbudować interakcję erotyczną z drugą połówką! Chodzi oczywiście o wibrator z aplikacją! Jak to działa i które modele sprawdzą się najlepiej?

Sfera erotyczna jest ważnym elementem życia praktycznie każdego człowieka. Już dawno seksualność przestała być uznawana za tabu, dzięki czemu powszechnie wiadomo, że potrzeba osiągnięcia satysfakcji w tej materii jest podobną potrzebą fizjologiczną, jak sen czy konieczność jedzenia. W relacji dwójki ludzi współżycie zacieśnia więzi, pozwala łatwiej radzić sobie ze stresem, nie dopuszcza do frustracji.

Niestety, niektóre pary nie mogą sobie na seks pozwolić, co jest spowodowane sporą odległością między kochankami. Oczywiście, często poleca się wykonywanie seks telefonów, jednak praktyka ogranicza się do zwyczajnej masturbacji podczas rozmowy, a żaden z partnerów nie może wpłynąć na to, co w danym momencie druga połówka odczuwa. Tymczasem producenci zabawek erotycznych znaleźli na to ciekawe rozwiązanie – wibrator z aplikacją na telefon.

Seks na odległość nie jest co prawda w tym przypadku możliwy i niestety technologia długo nie przyniesie w tym kontekście rozwiązania, jednak wibrator z aplikacją na telefon już daje parze doskonałe narzędzie do zabawy. Mianowicie, kiedy np. kobieta będzie posiadała w sobie urządzenie, to mężczyzna będzie w stanie nim kierować z dowolnego miejsca na ziemi! Wystarczy dostęp do Internetu!

Wibrator z aplikacją najczęściej przybiera charakterystyczną, jajowatą formę. Oczywiście, nadal na rynku znajdują się liczne akcesoria o innych, ciekawych, jak i klasycznych kształtach. Można wywnioskować, że to rozwiązanie dające przyjemność przede wszystkim kobiecie. W takim razie jak bawić ma się partner? Dla Panów można znaleźć nie wibratory, ale na przykład nowoczesne masturbatory (tzw. sztuczne pochwy), jak i wibrujące pierścienie na penisa z aplikacją. W każdym przypadku warto poeksperymentować!

Jaki wibrator z aplikacją dla par żyjących w rozłące wybrać?

Kiiroo OhMiBod Esca2


To bardzo ciekawa zabawka, która może być sterowana z każdego miejsca na ziemi. Partner na ekranie swojego smartfona będzie mógł za pomocą palca zwiększać bądź zmniejszać tempo wibracji. Akumulator pozwala nawet na 3 godziny zabawy! Produkt stworzono z silikonu, czyli materiału hipoalergicznego i przyjemnego w dotyku. Oczywiście, zabawką można sterować, nie korzystając z aplikacji.

Kiiroo Pearl 2 wibrator z aplikacją


Ten wibrator natomiast nie łączy się stricte z aplikacją na telefon, ale z innym urządzeniem – na przykład męskim masturbatorem ONYX. Dzięki temu zarówno Ona, jak i On mogą odczuwać przyjemność w podobny sposób. Synchronizacja polega na tym, że masturbator będzie stymulował członka w tej części, która w przypadku omawianego wibratora znajduje się w pochwie. Przy tym wszystkim omawiany gadżet jest wodoodporny, dlatego możesz go zabrać ze sobą do wanny lub pod prysznic.

Magic Motion Fugu


Ten wibrator, podobnie jak pierwszy w tym zestawieniu, również może być sterowany smartfonem. Partner może kontrolować urządzenie z dowolnego miejsca na świecie, a przy tym aplikacja posiada takie funkcje, jak dopasowanie rytmu wibrowania do odtwarzanej muzyki. Ten silikonowy gadżet jest także wodoodporny.

We-Vibe Chorus


Ten gadżet jest szczególnie ciekawy, ponieważ nie tylko pozwala na sterowanie na odległość z pomocą aplikacji na telefon. Mianowicie, jego konstrukcja sprawia, że przy spotkaniu partner będzie mógł nadal dokonać penetracji, tym samym kochankowie we dwójkę będą odczuwali intensywne wibracje. Gadżet jest wodoodporny. Wykonano go z bezpiecznego dla ciała silikonu.

We-Vibe Rave


Ta zabawka ma kształt przeznaczony dla miłośniczek penetracji. Jako, że jest to urządzenie tej samej marki, co gadżet wcześniejszy, to również można nim sterować tą samą aplikacją na telefon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *