Ciekawe Porady Większe doznania

Jakie dildo będzie najlepsze

Dildo to jeden z najchętniej wybieranych gadżetów erotycznych. Trudno się temu dziwić – łatwość użycia i niezwykłe doznania, jakie może zapewnić, to zdecydowanie jego największe zalety. To, jakie dildo najlepsze będzie do zabaw samotnie bądź z partnerem, zależy od indywidualnych potrzeb – dotyczy to zarówno osób doświadczonych w korzystaniu z zabawek erotycznych, jak i tych początkujących. Bogata oferta różnego rodzaju dild sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie bądź partnera czy partnerki.

Jakie dildo na początek sprawdzi się najlepiej?

W pierwszej kolejności warto zastanowić się nad oczekiwaniami swoimi czy partnera. Dilda dostępne są w wielu rozmiarach, kolorach. Do ich stworzenia zostały wykorzystane różnego rodzaju materiały. Te najczęściej dostępne wykonane są z silikonu lub winylu, ale można znaleźć również modele ze szkła czy TPE.

Silikon medyczny

Przy decydowaniu się na silikonowe dildo należy pamiętać o dwóch istotnych kwestiach. Pierwszą jest stosowanie nawilżenia jedynie w postaci lubrykantów na bazie wody, innego rodzaju żele mogą skutecznie zniszczyć powłokę tej zabawki erotycznej. Warto dodać, że silikon jest materiałem nieporowatym, a więc nie rozwijają się w nim bakterie, jest też bardzo prosty w czyszczeniu. Nieprzypadkowo tak wiele sprzętów medycznych wykonuje się właśnie z silikonu.

Szkło borokrzemowe

Wybierając szklane dildo, można dostarczyć sobie bądź partnerowi jeszcze intensywniejszych wrażeń. Jest to spowodowane tym, że szkło jest dość nietypowym materiałem w przypadku zabawek erotycznych, a ponadto umożliwia eksperymentowanie z temperaturą. Wiele osób obawia się korzystania ze szklanych gadżetów – w końcu mogą wydawać się niezwykle kruche. Szkło borokrzemowe wykorzystywane do produkcji dild jest jednak odporne na wszelkie mechaniczne i termiczne uszkodzenia. Sprawia to, że zabawa staje się w pełni bezpieczna, a możliwości jego zastosowania jest wiele.

Aby w pełni wykorzystać wszystkie zalety szklanego dilda, możesz zmienić jego temperaturę. Jeśli chcesz go ogrzać, wystarczy, że umieścisz je w ciepłej wodzie bądź podgrzejesz je w mikrofalówce. Z kolei jeśli jesteś fanką chłodu, wystarczy, że umieścisz ten gadżet erotyczny na kilka chwil w zimnej wodzie bądź zamrażarce.

Wibracje

Kolejną wariacją, która może być decydująca podczas zastanawiania się, jakie dildo kupić, jest kwestia wibracji. Istnieją zarówno dilda z możliwością uruchomienia drgań, jak bez niej. Musisz się zastanowić, czy zależy Ci na tej opcji, czy może jest dla Ciebie zbędna.

Mnogość kształtów i kolorów

Szeroka oferta dild dotyczy także kwestii kolorów i kształtów. Nie ma znaczenia czy masz ochotę oddać się rozkoszy wykorzystując klasyczny kształt zabawki czy jego bardziej fikuśną wersję, a może zabawkę z wykorzystaniem wyjątkowej faktury. To od Ciebie i Twojej wyobraźni zależy jak daną zabawkę wykorzystasz.

Jaki rozmiar dildo wybrać?

Duży wybór pod względem rozmiarów sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć coś pasującego do swoich potrzeb. W kwestii, jakie dildo wybrać, wymiary gadżetu powinny być zdecydowanie podstawą. W przypadku braku pewności warto nabyć mniejsze wersje – w okolicach 11–15 cm długości i stopniowo zaczynać korzystać z coraz większych modeli. Istotne jest także dobranie odpowiedniej szerokości zabawki – średnice oscylują najczęściej między 3 a 10 cm.

Jak nie dildo to może korek analny?

Jeśli po zapoznaniu się z różnymi rodzajami dild stwierdzisz, że to nie jest gadżet dla Ciebie, spróbuj zabawy z wykorzystaniem korków analnych. Ich wybór jest równie szeroki, możesz wybrać zarówno wibrujące gadżety, jak i te pozbawione możliwości drżenia.

Zarówno dilda jak i korki analne znajdziesz w szerokiej ofercie Świata Doznań. Wszystkie zabawki erotyczne wykonane są z bezpiecznych i wytrzymałych materiałów, co sprawia, że Twoja zabawa będzie w pełni komfortowa i dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *