Porady

Wibratory dla par – poradnik

Niemal każdej parze zdarza się popaść w rutynę. Jest to zupełnie normalne – związki długoterminowe, w których ludzie mają mnóstwo codziennych spraw na głowie, ale też kochają się i znają każdy szczegół o swojej drugiej połówce, mogą po jakimś czasie stać się nieco bardziej jednostajne. Dla osób, które cenią sobie stabilizację, jest to pozytyw – jednak czasami ta rutyna wkrada się również w nasze życie intymne, a to, po dłuższym czasie, może prowadzić do znudzenia, a w konsekwencji do frustracji i niezadowolenia. A tego przecież nikt nie chce, kiedy chodzi o miłosne uniesienia!

Dla partnerów, którzy chcą urozmaicić swoje życie intymne i odkryć całkiem nowe doznania, polecamy wibratory dla par. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które swoje świeżo odkryte doświadczenia chcą przeżyć z ukochaną osobą, i to tak blisko, jak to tylko możliwe. Skorzystają na tym również pary, którym trudno jest osiągnąć satysfakcję seksualną podczas zwykłej penetracji. Z pomocą spieszą producenci, którzy stworzyli kilkanaście modeli gadżetów erotycznych, z których mogą korzystać obie osoby i to w tym samym momencie. 

Zwykle, kiedy myśli się o wibratorach, wyobraźnia podsuwa obraz gadżetu jednoosobowego, do masturbacji w pojedynkę. Jest to błąd – tak naprawdę z każdego rodzaju wibratora można uczynić taki, który będzie się dzielić z drugą osobą i czerpać z takiego rodzaju intymności niebywałą przyjemność. Po co w takim razie producenci zdecydowali się na dystrybucję wibratorów dla par? Jak działają i czym różnią się od tych „standardowych”? Cóż, wszystko zależy od modelu i producenta, który go zaprojektował.

W ofercie naszego sklepu zainteresowani znajdą kilka modeli intrygującego wynalazku, jakim jest wibrator dla par. Niemiecka firma Satisfyer, znana z solidnych i trwałych gadżetów, proponuje kilka modeli gadżetu. Satisfyer Partner Single Engine jest jednym z nich. Wibrator tego typu składa się z dwóch części wibracyjnych, z których jedna umieszczana jest wewnątrz kobiecego ciała, druga zaś ma za zadanie stymulować łechtaczkę. Podczas penetracji wibracje stymulują zarówno partnerkę, jak i partnera, zapewniając nieopisane dotąd doznania dla obojga i dając niezwykłą satysfakcję z wzajemnej bliskości.

Satisfyer Partner Single Engine – wibrator dla par (fioletowy)

Z kolei Rianne S – Duo posiada dwa warianty użytkowania. Może być bowiem zarówno wibratorem dla kobiety, jak i masturbatorem dla mężczyzny – a połączenie tych dwóch opcji podczas stosunku daje gwarancję naprawdę intensywnych i oszałamiających doznań. Dla osób, które marzą o czymś zupełnie nowym i może nieco dekadenckim, proponujemy gadżet znanego na całym świecie producenta

Lelo – LELO Lyla 2

LELO Lyla 2 – Wibrator dla par (czarny)

Ten ekskluzywny i wysokogatunkowy wibrator rozpali wyobraźnię każdego. Część wibracyjną umieszcza się w pochwie, natomiast pilota można oddać do użytku drugiej osobie, która będzie miała kontrolę nad działaniem zabawki. Już nawet z odległości dwunastu metrów można kontrolować intensywność doznań, a i samemu odczuć je w swojej dłoni – pilot bowiem wibruje z równą intensywnością, jak gadżet. Osoba dzierżąca pilota wie zatem, co odczuwa jej partnerka. Zaś dla osób, które lubią wprowadzać do sypialni nieco pikanterii, proponujemy gadżet Rocks Off – Lust Linx Deliver. Ten wibrator dla par, który może pełnić również funkcję floggera, zapewni satysfakcję wielbicielom wyjątkowo intensywnych i mocnych doznań. 

Nasz sklep wyposażony jest w najwyższej jakości produkty, które można użytkować bez ograniczeń, przez wiele lat. Każdy z wibratorów dla par prezentowanych w naszej ofercie został wykonany z wysokiej jakości materiałów bezpiecznych dla zdrowia, hipoalergicznych, bez dodatku szkodliwych ftalanów. Większość z nich jest też wodoodporna, dlatego jeśli ktoś zechce przenieść swoje zabawy erotyczne pod prysznic, nic nie stoi na przeszkodzie. Jak można zauważyć wibratory dla par posiadają różnorakie oblicza i każda para powinna móc znaleźć taki, który będzie najlepiej odpowiadał ich indywidualnym potrzebom. Zachęcamy zatem do przełamania uciążliwej rutyny i zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *