Większe doznania Zakupy

5 najlepszych gadżetów erotycznych dla początkujących

Korzystanie z zabawek erotycznych jest idealnym pomysłem na urozmaicenie zabaw ze swoją drugą połówką. Na rynku znajduje się ich naprawdę sporo, dlatego warto na początek nie rzucać się na przysłowiową głęboką wodę, ale skorzystać z mniej skomplikowanych produktów, które staną się idealnym wstępem do kupna kolejnych akcesoriów. Jakie gadżety erotyczne dla początkujących sprawdzą się najlepiej?

Dbanie o sferę seksualną jest bardzo istotnym elementem życia niemal każdego człowieka. Jest to bowiem potrzeba, a więc można chęć spełnienia erotycznego porównać do konieczności np. snu. Kiedy seksualne doświadczenia nie są satysfakcjonujące, to człowiek jest bardziej zdenerwowany, gorzej radzi sobie ze stresem. Co więcej, do tego spada jego odporność! Seks jest więc nie tylko zabawą, ale też ukłonem w stronę zdrowia! Czasami mimo aktywności w tym zakresie do sypialni wkradać się może rutyna, z którą należy walczyć! Świetnym orężem są akcesoria erotyczne!

Istnieje cała masa zabawek, które są dobrym rozwiązaniem na początek. Pierwszy gadżet erotyczny nie powinien być skomplikowany, ponieważ może zrazić użytkownika. Z tego powodu ciekawym pomysłem w przypadku kobiet jest dildo czy klasyczny wibrator, a mężczyzn – zwyczajny masturbator. Tego rodzaju zabawki są proste w użyciu, a nadal są skuteczne w swoim zadaniu.

Należy wiedzieć, że wibratory mogą różnić się różnymi aspektami, dlatego warto zwracać uwagę na to, by np. rozmiar urządzenia nie był zbyt duży. Dochodzi do tego materiał wykonania. Najczęściej poleca się silikon, który jest tworzywem nieporowatym, hipoalergicznym i przyjemnym w dotyku. Niektóre zabawki są także wodoodporne (można ich używać na przykład pod prysznicem). Gadżety erotyczne dla początkujących to także niewielkie korki analne dla zainteresowanych grecką miłością, a także kulki waginalne.

Zastanawiając się, jaki produkt sprawdzi się jako pierwsza zabawka erotyczna, należy jednocześnie pamiętać o odpowiednim utrzymaniu higieny akcesorium i nawilżeniu. Z tego powodu warto zaopatrzyć się także w lubrykant – najlepiej na bazie wody, ponieważ inne zniszczą silikonową powłokę gadżetu.

Jakie gadżety erotyczne dla początkujących warto kupić?

B Swish bgood Deluxe


Zastanawiając się np. jaki gadżet erotyczny dla żony sprawdzi się najlepiej, to ten model będzie odpowiednim rozwiązaniem. Jest bardzo prosty w swojej istocie, ponieważ ma klasyczną formę, a do tego steruje się nim dwoma przyciskami. Jeden uruchamia urządzenie, a drugi zmienia tryb wibrowania. Wibrator oferuje 6 programów pracy, a do tego wykonano go z silikonu. Jest wodoodporny i do zasilenia potrzebuje 2 baterii AAA.

Masturbator Tenga Egg Wavy


Jest to jednorazowy masturbator o świetnej cenie. W środku znajduje się już lubrykant, dlatego zabawę można zacząć zaraz po rozpakowaniu produktu. Mimo niewielkich rozmiarów zabawka może się rozciągać nawet na sporych przyrodzeniach. Jest idealnym wyborem na wypróbowanie masturbatorów i przekonanie się, czy ta forma zabawy jest satysfakcjonująca.

Satisfyer Vibes Yummy Sunshine


To również jest wibrator klasyczny, jednak ma znacznie więcej funkcji. Oferuje 12 trybów wibrowania, a okrągły uchwyt sprawia, że gadżet nie wypadnie z rąk nawet przy użyciu sporej ilości lubrykantu. Na powierzchni posiada delikatne prążki, które zwiększają satysfakcję z zabawy. Wibrator stworzono z silikonu, jest on wodoodporny i ładowany kablem USB.

Kulki gejszy Je Joue Ami


Ciekawym pomysłem dla kobiet są także kulki waginalne, które nie tylko dają przyjemność podczas stosowania, ponieważ ich regularne użytkowanie pozwala na wzmocnienie mięśni Kegla. Omawiany produkt to zestaw trzech kulek o różnej wadze i rozmiarach, dlatego sprawdzi się u dosłownie każdej kobiety!

Satisfyer Pro Penguin


Ta zabawka jest niewielka, ale zaskakuje swoim działaniem. To masażer łechtaczki, który zamiast wibrować, posiada napęd ssący, który daje zupełnie inne doznania! Urządzenie jest proste w obsłudze i ma wodoodporną konstrukcję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *