Porady Większe doznania

Zadbaj o nawilżenie podczas seksu analnego – lubrykanty analne

Seksualne życie jest ważne niemal dla każdego człowieka. Testowanie różnych doświadczeń to ekscytująca zabawa i nie można się dziwić, że asortyment sklepów erotycznych jest tak szeroki. Chcesz poeksperymentować z miłością grecką? Jeżeli interesuje Cię zabawa analna, to najlepszym pomysłem w tym zakresie jest zaopatrzenie się w dobry lubrykant analny. Dlaczego to tak istotne i jakie produkty sprawdzą się najlepiej?

Seks analny, czyli penetracja odbytu to bardzo pasjonujące doświadczenie. Oczywiście, nie jest to propozycja dla wszystkich, jednak nadal miłośników takowych praktyk nie brakuje. Wiele osób również interesuje się takimi doświadczeniami, jednak nie wie, jak się do nich poprawnie zabrać. Przede wszystkim oboje partnerów musi być zgodnych do takiej zabawy, a po drugie, konieczne jest zadbanie o dobre nawilżenie!

Postaw na dobry lubrykant – sex analny będzie niesamowicie przyjemny!

Częstym błędem osób początkujących jest przede wszystkim zapominanie o nawilżeniu, co może skutkować mało przyjemnymi odczuciami i powstaniem licznych otarć i innych podrażnień. Musisz wiedzieć, że odbyt nie posiada własnych właściwości lubrykacyjnych, tak jak na przykład pochwa, dlatego lubrykant do seksu analnego jest nie tyle wskazany, co konieczny!

Na rynku można znaleźć różne lubrykanty analne. Mogą posiadać wodną lub silikonową bazę. Drugi rodzaj utrzymuje swoje działanie dłużej i można go używać w wodzie, dlatego to idealna propozycja dla miłośników igraszek pod prysznicem, w wannie lub jacuzzi. Jednocześnie wyłącznie wodne żele nawilżające mogą być stosowane z silikonowymi zabawkami erotycznymi, czyli najczęściej spotykanymi na rynku. Wszystko zależy więc od tego, czy zamierzasz używać gadżetów.

Jednak sama baza żelu to nie wszystko, ponieważ można spotkać się z wieloma produktami posiadającymi szczególnie ukierunkowane właściwości pod seks analny. Chodzi na przykład o działanie delikatnie odprężające i rozluźniające mięśnie odbytu, przez co penetracja będzie łatwiejsza, co na pewno docenią mniej doświadczone osoby. Niektóre żele mogą także dawać uczucie ogrzewania, chłodzenia itd.

Jakie lubrykanty analne sprawdzą się najlepiej?

LoveStim FISTING żel analny na bazie wody 150ml

Ten lubrykant do seksu analnego jest preparatem na bazie wody, dlatego sprawdzi się zarówno podczas współżycia, jak i zabaw z gadżetami. Unikalna formuła zawiera składniki aktywne działające znieczulająco na okolice odbytu, co zwiększa komfort podczas penetracji. Wygodna pompka ułatwia stosowanie. Zapewnia doskonałe nawilżenie i optymalny poślizg.

LOVELY LOVERS 4FISTING Lube 150ml – silikonowy żel analny

Ten silikonowy lubrykant analny jest doskonałym pomysłem dla osób, które cenią sobie zabawę przez długi czas. Produkt nie wysycha szybko, a przy tym można go używać pod wodą. Doskonale nawilża i rozluźnia mięśnie. Jeżeli chcesz używać zabawek erotycznych, to upewnij się, że nie pokryto ich silikonem. Żel przeszedł liczne testy jakościowe i próby dermatologiczne.

SoSexual Żel analny na bazie wody 150ml

Ten produkt natomiast również świetnie nawilża i zapewnia poślizg, a do tego łagodzi podrażnienia i przyspiesza gojenie się mikrouszkodzeń. Wyróżnia go także atrakcyjna cena.

System JO Premium Anal Silicone Lubricant Warming 120 ml

Bardzo dobrze wykonany lubrykant analny o unikalnej formule, która nie tylko nadaje idealne nawilżenie i poślizg. Ten silikonowy żel posiada właściwości rozgrzewające, co jeszcze bardziej polepsza wrażenia płynące z zabawy.

Intimate Earth – Soothe Anal Anti-Bacterial Lubricant 60 ml

Ten produkt jest wskazany dla wszystkich delikatnych osób, którym zależy na największym bezpieczeństwie i higienie. Ten lubrykant do seksu analnego posiada w swojej formule ekstrakt z kory gujawy, który jest doskonałym, i jednocześnie naturalnym środkiem neutralizującym baterie. Warto też dodać, że asortyment marki Intimate Earth jest organizczny i wegański, dlatego na pewno spodoba się osobom dbającym o środowisko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *